gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Vay Le Le

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

vay lele vay lele bir kırmızı gül olup ellerime vay le le çürütürüm bedenini vay le le

Ben bu aşkın garibiyim
    Ne ağlayıp ne de güldüm
    vay le le

Bir kalbim var onu bildir
    O da aşkın kulu mudur
    vay le le

Bir çiçektim bittim gittim
    Sanki gökyüzünde yittim
    vay le le

Bu da dünya yalanıdır
    vay le le

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yavuz Bingöl - Vay Le Le
    paylaşım için saol

Yavuz Bingöl - Vay Le Le konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Le Le Le

Sezen Aksu - Le Le Le

Gözümün içine baka baka oynaşıyor ellerle Cehennemde yanarsın sen bu dudu dillerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Le le le le le le le le laaa... Le le le...
  2. Hakan Peker le söyleşi

Hakan Peker le söyleşi

Sinan Erçetingöz'ün sunduğu herakşam birbirinden ünlü konukların katıldığı prıgramda bu akşamda dev sanatçı Hakan Peker vardı..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Hakan Peker’in dünden bugüne klipleri ekrana getirildi.. Hakan Peker, kendisini kıskananların olduğunu söyledi.. Nasıl böyle genç kalıyorsun diye soruyorlar bu sorudan artık...
  3. Le Caprice

Le Caprice

taksim kapris cafe kapris cafe taksim kafe telefon 0212 245 91 31 - 32 - 33 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Hayriye Sokak No: 16 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki "Le Caprice", Fransız restoran cafe ve bar Fransız mutfağını tipik Akdeniz yemeklerinin de örnekleri ile hizmet...
  4. Le Chance

Le Chance

0212 244 21 61 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Cezayir Sokak No: 10 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TL Kredi Kartı : Geçmiyor Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki Le Chance, Fransanın sokakla iç içe ve şehrin hareketliliği ve yaşam akışına ayak uydurmuş olan Bistro kültürüne uyumluluk içinde tasarlanmıştır. Dekoratif olarak canlı, sıcaklığı...
  5. Öykü Gürman Yavuz Bingöl 'le Olan Aşk İddialarını Doğruladı !

Öykü Gürman Yavuz Bingöl 'le Olan Aşk İddialarını Doğruladı !

Bu konu; öykü gürman yavuz bingöl aşkı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce basında çıkan Öykü Gürman 'la aşk yaşadıkları dedikodularını Yavuz Bingöl yalanlamıştı. Hatta bir yemekte görüntülendiklerinde iş yemeği olduğunu söylemişti Bingöl. Ancak Öykü Gürman bu aşkı doğruladı. İşte haberin detayları... Yavuz Bingöl Öykü Gürman ilişkisi, Instagram’da...

Sayfayı Paylaş