YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Kolay gelsin melekler..Çayı şekersiz için,böylece daha kolay kilo verirsiniz..Ben şekeri kestikten sonra kilo sorunum olmadı.Diyet yapmaya kalktığım an daha çok yemek istiyorum..Belli bir yaştan sonra ise kilo vermek çok daha zor oluyor..Şu an 58 kiloyum(20 senedir aynı kilo)..Bir kaç kilo versem iyi olur aslında..

Sağlıkla kalın kızlar..

MERHABA KIZLAR BENDE ARANIZA KATILDIM BUGÜN İTİBARİYLE YEDİKLER,ME DAHA ÇOK DİKKAT ETMEYE BAŞLADIM SABAH SİRKELİ SU İÇTİM sizin kadar olmasada benimkide rejim sayılır benim asıl rejim mart ayında yürüyüşle başliycak ama ozamana kadar en azından bi 5 kilo veriym dedim ozaman zorlanmamışda olurum akşamlarıda 500 oklava ve karın egzersizi yapıcam bakalım nasıl olucak allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten azim edince oluyo ben geçen sene 1,5 ayda 13 kilo vermiştim malum doğum kiloları busene aynı zamanda gene başliycam allah nasip ederse bakalım...hep beraber görücez

Kolay gelsin melekler..Çayı şekersiz için,böylece daha kolay kilo verirsiniz..Ben şekeri kestikten sonra kilo sorunum olmadı.Diyet yapmaya kalktığım an daha çok yemek istiyorum..Belli bir yaştan sonra ise kilo vermek çok daha zor oluyor..Şu an 58 kiloyum(20 senedir aynı kilo)..Bir kaç kilo versem iyi olur aslında..

Sağlıkla kalın kızlar..

ablacım teşekkür ederiz inşallah başarıcaz

MERHABA KIZLAR BENDE ARANIZA KATILDIM BUGÜN İTİBARİYLE YEDİKLER,ME DAHA ÇOK DİKKAT ETMEYE BAŞLADIM SABAH SİRKELİ SU İÇTİM sizin kadar olmasada benimkide rejim sayılır benim asıl rejim mart ayında yürüyüşle başliycak ama ozamana kadar en azından bi 5 kilo veriym dedim ozaman zorlanmamışda olurum akşamlarıda 500 oklava ve karın egzersizi yapıcam bakalım nasıl olucak allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten azim edince oluyo ben geçen sene 1,5 ayda 13 kilo vermiştim malum doğum kiloları busene aynı zamanda gene başliycam allah nasip ederse bakalım...hep beraber görücez

hoş geldin aramıza hergün yaz bize biz çok hırslandık inşallah yaz olduğunda hedefimize ulaşcaz

ay ben dünü yazamdım çok hastaydım lamişim bişde yemedim yediklerimi yazayım bitanem dün 12 deuyandım 1büyük bardak su içtim 1 bardak sirkeli karışım 1bardak çay şekersiz ve1dilm kaşar peyniri başka bişi yiyemedim genelde su içtim akşam yemeğindede 1kase yoğurt çorbası içtim sonra hep yattım dün canım bişey istemedi diyetide bırakmam bitanemsöz verdik lamişm sayende ericez

bugün yine az yedim ama düne nazaran iyiyim ama öğünü düzene koydum bugün.akşam yazarım tatlım

tamam bende akşam yemeğimi yiyip yazarım itiraf ediyorum bu gün misafirlikteydim çok az yedim ama yine yememem gereken şeyler yedim ama akşam yemeğinde telafi edicem inşallah
valla ben zayıflıyorum galiba .....perşembe gelse bian önce iyi olucak....

aramıza hoşgeldin bu yaz etraf fidan gibihatunlar göreceklamiş ben itiraf edicem saklayamıcam senden anam ben bugün kantara çıktım meraktan walla 2kğ vermişm almam inşallahbende cumayı iple çekiyom :Dlamişim haftada 1dfa herşey az ama serbestmi canım mantı çekio kı:laugh:

aramıza hoşgeldin bu yaz etraf fidan gibihatunlar göreceklamiş ben itiraf edicem saklayamıcam senden anam ben bugün kantara çıktım meraktan walla 2kğ vermişm almam inşallahbende cumayı iple çekiyom :Dlamişim haftada 1dfa herşey az ama serbestmi canım mantı çekio kı:laugh:

ayy bende kilo veriyorum galiba diye seviniyodum
nasıl 2 kilo verdin yaa çok ayıp sen diyetimin sonunda aynı kiloda olursun benle maşallah ama şaka yapıyorum kilosu çok olan insanlar daha hızlı kilo verirmiş
ayrıca canın mantı istiyorsa ye ama tek onu ye ve abartma az ye sosunu az ek
ben diyetisyene giderken pazar günleri kendime ödül veriyodum eşimle birlikte olduğumuz tek gün diye o ne isterse onu yapıyoduk ama abartmadan sende haftada 1 öğününde kendini ödüllendirebilirsin

anacım verdiğim kilolar kalıplaşmamış kilolar ben 8 kiloyu verir dururum merak etme sen istesede yaza sen gibi olamam ayrıca tşkr ederim yaşasın mantı yicem hatunlar:piha:

Geri