Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ne olsun tatlım bildiğin gibi çalışmalar iyi gidiyor :utan:takılıyoruz yani çok düşnmüyorum bu ay önümüzdeki hafta tatile çıkıyorum ay sonuna kadar yokum tatlım o yüzden sanırım gelecek ay daha iyi çalışırız çünkü yollarda başıma bişey gelmesini istemiyorum hayırlısı olsun hepimiz hakkında sizin güzel haberlerinizi gelince okumak istiyorum bu yüzden iyi çalışın sık çalışın :) hepinizi öpüyorum daha buralardayım yazarım size öptüm gocuman:noel baba:

Kızlar benim adımıda ekleyin listeye.:hey:Bende yeni yılda bebek istiyorum.Allahım bu ay inşallah bu hayırlı haberi almamızı nasip etsin inşallah :bebem:

aramıza hoşgeldin canım, valla hepiniz aklımdasınız, umarım bu başlığa yazan herkes bebeklerine kavuşur :)

ewet canım denk gelmiyoruz heralde bende sitede tur atıp kafa dağıtıyorum çünkü hep bebek düşününce geçmio saatler sende bak istersen çok güzel bölümler var :D:D
best_dream hoşgeldin aramıza inşş güzel paylaşımLarımız olurr

haklısın ben de arada geziniyorum çok güzel, faydalı bilgiler var, yine de grşmek üzere...

ne olsun tatlım bildiğin gibi çalışmalar iyi gidiyor :utan:takılıyoruz yani çok düşnmüyorum bu ay önümüzdeki hafta tatile çıkıyorum ay sonuna kadar yokum tatlım o yüzden sanırım gelecek ay daha iyi çalışırız çünkü yollarda başıma bişey gelmesini istemiyorum hayırlısı olsun hepimiz hakkında sizin güzel haberlerinizi gelince okumak istiyorum bu yüzden iyi çalışın sık çalışın :) hepinizi öpüyorum daha buralardayım yazarım size öptüm gocuman:noel baba:

oo canım iyisin valla yerimize de gezersin, hem sana doping olur daha iyi konsantre olursun bebişe:) kimbilir belki de gelmiştir şu an seninledir?? hayırlısı.. ben bir haber alınca burda patlatıcam zaten:) ben de seni öptüm unutma bizleri iyi tatiller...

sizi unutmak mümkün mü tatlım aklımda olacaksınız tatilde bari girmeyim nete diyorum hamiş olursam mutlaka girer yazarım ben de:) herkes bebiş haberlerini patlatır umarım dualarım sizinle şekerler:)

slm melekler nasılsınız? bi yoklama yapalım ?kim var kim yok? haaa bi de herkes beklenen adet gününü yazsın mümkünse bi liste oluşturcam:) sonra ona göre bekleriz bebişlerimizi:)

Geri