Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

benim eşim eğitimde ve sadece hafta sonları görüşebiliyoruz allahın izniyle 9 martta eğitimi bitick ve gelecek bizde bebeğimizin olmasını çok ama çok istiyoruz.. bugün adet oldum =( inşallah marttan sonra bebek haberi alırız çok istiyorum allahım hayırlısını nasip et

benim eşim eğitimde ve sadece hafta sonları görüşebiliyoruz allahın izniyle 9 martta eğitimi bitick ve gelecek bizde bebeğimizin olmasını çok ama çok istiyoruz.. bugün adet oldum =( inşallah marttan sonra bebek haberi alırız çok istiyorum allahım hayırlısını nasip et
hayırlısı olsun canım inşallah rabbim gönlüne göre verir

inş canım Allah hayırlısını versin, martta senden de güzel haberler gelir umarım: )

ne olsun daha çalışmalar başlamadı sende durumlar nasıl göremiyorum çoktandır sizi denk gelmiyoruz sanırım öptüm çok ciciş kaL kuzucuk. kendine dikkat et gelişmeleri yaz tunayı görürsen çok selam söle ben uzun zamandır denk gelmedim onunlada.:dilektut::melek:

canım benim iyiyim sen nasılsın? ben hergün bakıyorum ama karşılaşamıyoruz, bebek çalışmaları son sürat devam :)))inş hepimiz hamiş melekler grubuna dahil ediliriz bu ay..
hepinizi tek tek öpüyorum..

canım benim iyiyim sen nasılsın? ben hergün bakıyorum ama karşılaşamıyoruz, bebek çalışmaları son sürat devam :)))inş hepimiz hamiş melekler grubuna dahil ediliriz bu ay..
hepinizi tek tek öpüyorum..

Kızlar benim adımıda ekleyin listeye.:hey:Bende yeni yılda bebek istiyorum.Allahım bu ay inşallah bu hayırlı haberi almamızı nasip etsin inşallah :bebem:

Geri