Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar benimde 24 aralık hep beraber hamiş kalırız inşallah aynı zamanlarda çalışcaz sanırımmmm:)

kızlar tekrar mrb size bir sorum olacak. ben son adetimi 25 aralıkta gördüm, 28-29 günde bir görüyorum, o günü 1 diye sayarsak 9-11-13 ve 15. günlerde ilişkiye girmeyi düşünüyorum, sperm kalitesi açısından gün aşırı ilişki öneriliyor, hergün zor gibi :) yaa sizce bu ay günü tutturabilir miyiz ki? inş sonu hüsran olmaz, mutlulukla biter. yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler...

bir arkadaşım bana dediki;adetinin ilk gününden itibaren ilk on gün içinde hiçbirşey olmaz ama ikinci on gün içinde gün aşırı çalışın dedi.yani buna göre seninde yarından itibaren çalışmalara başlaman gerek tatlım:Dgünlerini iyi ayarlamışsın yumurtayı havada kapacaksınız desene:oppucuk:

bir arkadaşım bana dediki;adetinin ilk gününden itibaren ilk on gün içinde hiçbirşey olmaz ama ikinci on gün içinde gün aşırı çalışın dedi.yani buna göre seninde yarından itibaren çalışmalara başlaman gerek tatlım:Dgünlerini iyi ayarlamışsın yumurtayı havada kapacaksınız desene:oppucuk:

hımmm anladım zaten yaptık açılışı:horn:ama senin demene göre 15. günden sonra birkaç gün daha devam etmek gerekiyor. ooo bu gidişle yumurtayı her halukarda yakalarız :first:

slm kızlar ben de varım zaten strese gerek yok ne zaman gelecekse gelecek biz üstümüze düşeni yapıp bekliycez sizleri seviyorummm:asigim:

seLammm canLarırr nasıLsınızzzz =)))

Tunacım geçmiş oLsun.ELçinsucum,Aymelekcim hepinizede koLay gelsin =)) Çalışmalar nasıl gidiyor KızLar ???
ßenim daha başlamadı çünküm kırmızılar var hala kızLar yaaa inş bu ay 4müz ve bizim gibi bebiş bekliyenler hepimiz hamiş kalırız.Ama bu ay 4müz madem ilk tanıtık birbirimize destek olalım stres yapmamamızı sağlıyalım yani dost kardeşce el ele tutunalım bu cabada sonucuna ulaşana dek mücadeleyi yitirmiyelim olurmu varmısınız ???
ßirde burdan tüm güzel paylaşımlarımızı yapalım inş.Yani sadece bebişleri konuşupta üzülmeyelim bura bizim paylaşım alanımız olsun =)) abooo çok konuştum uzun süredir gelemedim ya ondan sanırsam bu çene düşüklüğü =))) idare edinn =)
:baby::dp178::Laie_23:

canım yaa sağol :) valla kızlar ben de aynını düşünüyorum öyle çok istiyorum ki bu ay dördümüzün birden hamiş kalmasını, tabi diğer tüm bekleyenlerin de. Ben de varıııımm zaten dost olduk burda hemen koşuyorum bilgi vermek için, birbirimize destek olursak bu dönemleri daha çabuk atlatırız. öptüm hepinizi canlar...

Geri