Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Orjimm canım benim inşallah bebeğim siz bana dua ediyorsunuz ya meleklerde size etsin canım inşallah dediğin gibi yakında olur rabbim sana ve diğer arkadaşlarımada en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin :kiss:böcüğüm benim:)

NAZLIM canım ağlama canım benim:kiss: kıyamam sana ben hepimizin sınavı ayrı ayrı varsın sınav bu olsun inşallah bu sınavı layıkıyla veririm rabbimde bir an önce yavrumu bana verir.Allahım evladını kucağına almayı nasip etsin canım ben ellerine kıyarmıyım :kiss:düşünmen bile yeterli canım Allah razı olsun kendine iyi bak:)

öyle tabi ablacım Rabbim sevdiğini sınarmış bana çok dua etsin diye...sende sevgili kullarındansın...bu arada sevdeye ne olmuş ablacım merak ettim.inş.kötü bir şey yoktur :(

ablacım ağlattın beni...Rabbim hayırlı evlat vericektir inşallah dualarım hep seninle...hele bi kızın olsun bende örüp gönderirim ona çiçişler... :)

ay aglama hamişim degilmi rabbim verecek ona inan birgün isyan ettigini görmedim hep bizleri teselli ediyor hepp allah ona binlercekez razı olsun emeginin karşılıgını ikiz bebekle versin baq allah söletti biri oglan biri kız çifte sevinç yaşatır inşallah

Orjimm canım benim inşallah bebeğim siz bana dua ediyorsunuz ya meleklerde size etsin canım inşallah dediğin gibi yakında olur rabbim sana ve diğer arkadaşlarımada en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin :kiss:böcüğüm benim:)

inşallah ablam zaten melekler baş ucumuzda bizlere dua eder ve dualarımızı mevlamın yanında askıda kalır hayırlı zaman indirirr ve bizlere bahşeder güzelliklerini inanıyom sabrına gücüne hayaranım citos ablam inşallah çifte sevinç yaşayacan

NAZLIM canım ağlama canım benim:kiss: kıyamam sana ben hepimizin sınavı ayrı ayrı varsın sınav bu olsun inşallah bu sınavı layıkıyla veririm rabbimde bir an önce yavrumu bana verir.Allahım evladını kucağına almayı nasip etsin canım ben ellerine kıyarmıyım :kiss:düşünmen bile yeterli canım Allah razı olsun kendine iyi bak:)

öyle tabi ablacım Rabbim sevdiğini sınarmış bana çok dua etsin diye...sende sevgili kullarındansın...bu arada sevdeye ne olmuş ablacım merak ettim.inş.kötü bir şey yoktur :(

ya abla ben bu ay nasıl yumurta takibimi yapacam bilmiyom :( ya 17 regl oldum 20 olmam gerekirken

canım çoğu bayanın regl günü 3 yada 4 gün geri geliyor.Bazıları 26 27 28 günde regl oluyor..ben 27. gün reglli oluyom 27-14=13 benim yumurta günüm 13 .gün başılıyor.Sende son 3 regl tarihine bak bakalım kaç günde bir regl oluyon 14 çıkar içinden;) Ben çıkıyorum şimdilik akşama görüşürüz öpüyorum hepinizi:kiss:

Geri