Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hoşgeldn tatlm

hmm baya erken evlenmişsn maaşallah:):) ALLAHm hayırlı sağlıklı evlatlar versn cnm inşallah

cnm erken adet sancıları,rahimde kasılmalar,adete yakn süt rengi akıntılar ve bel ağrısı.Yorgunluk halsizlk uyku hali ve sürekli bi mide kazınması..Ama en önemli belirtim adete 8,9 gün kala tatlı tatlı bazende şiddetli sancılar.Ha bide alt karında şişlik vardı .İdrar rengi koyulaştı sürekli idrara çıkıyodum falan filan işte cnm

Teşekkürler canım cümlemize. Ben kaçtım herkese iyi geceler. :)

allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin canım rabbim hepimze asip etsin inşallah

canim benim. Allah razi olsun senden... Rabbim isteyen tüm herkeze verir insallah

Dilarmmmmmmmmm girer girmez mesajını gördüm nasıl sevindim tatlım yaaaa, Allahım tamamına erdirsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, sağ salim kucağına alırsın meleğini.... :yumurta::yumurta::yumurta::yumurta::yumurta::yumurta::yumurta:

Lalemmm... canim benim... Allah senden de razi olsun insallah. Canim benim. Rabbim insallah seninde yüzünü güldürür.

tebrik ederim allah güzel bir hamilelik yasatsin ve sagliklica kucagina alirsin insallah bebikoyu :) darisi isteyenlerin ve hasretle bekleyenlerin basina

Allah razi olsun canim... insallah herkeze verir Rabbim

tebrikler çok sevindim ..kaç aydır uğraşıyorsun ..nasıl hamile kaldın ? adetin kaç gün geçe test yaptın ? çok sordum ama :))
millet herkese selam k..benim de son 5 gün...
cuma günü dire k kan testi yaptıracağm inş. çünkü öyle idrarı filan bekleyemeyeceğim ..
progestan kullananlara sorum var ..progestan bittikten kaç gün sonra adet oldunuz ...ben dün bıraktım ..bakalım adetimi etkileyecekmi

canim ben 2000 de bir kizim oldu. bu ikinciye ugrasiyorduk. 2006 dan beri 5 düsük yasadim. Bakalim simdi bazi ilaclar aaliyorum... insallah düsük olmaz bu defa... Rabbim hepinizede verir insallahhhhhhh

canım tebrik ederim allahım tamamına erdirsin kendine ve bebişine iyi bak :)

dilara cnm allahım kucagına almayı nasıp etsın ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhhh tebreıkler

dilaram hayırlı olsun.. alahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebişini ...

Allah razi olsun sizden de kizlar... Rabbim insallah istiyen herkezede bekletmeden verir insallahhhhhhh hepiniz icin dua ediyorumm

Geri