Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba selincim ben geçen gün girdim normal ultrason gibiydi benim pek bi fark yokru yaniii ama ayrıntılı ultrason gerçekten çok güzeldiii onun haricinde fark yoku cnm :)))

ay sarıgelinim göbüşün ne güzel büyümüş maşallah.kendım dısında baska hamişleri de görünce hoşuma gidiyor.:)darısı inş diğer hamiş adaylarımıza.

buarada sarıgelınım sonuclar hemen verıliyor mu.senın kı güzel cıkmıstır .sorun yoktur inş..

ay bugun kalkamadim burdan ac kladi yavrum mukabeleye de gidecem gec kaldim kizlar ama sizleri de birakmak icimden gelmiyor. :( hepinizi yine bir ara boyle toplanmis olarak istiyorum sizinle kaynatmayi cok istiyordum ama cikmam lazim iyi bakin kendinize ve hamislerim meleklerine :)

canim benim ben iki defa girdim bir19. haftamda birde 36. haftamda ikisinde de yaklasik 1 saatten fazla surdu canim.hatta ilkinde daha uzun surmustu benim. cunku butun organlarini yer yerini ayri ayri olcuyorlar herbiryerine bakiyor. sende surekli izliyorsun bebegini :) guzel bence

güzel mutluluk olsa gerek bebişi izlemek.:)

evet cnm doktorlara kalsa kesinlikle bize inanmıyorlar hatta geçen gittiğimde doktor çok şaşırdı ve zayıfsında ondandır dedi :))))) aman bebeişler iyi olsunda gerisi boşşş değilmi cnmm :) bendeee senin meleğini öpüyorummm totişini ısırıyorum canım :))) göbüş evet büyüdüüü baya 4 buçuk aydan sonra patlama yaşıomuş meğer insan 6.ayıma yaklşatım bakalım daha ne kadar şişcezzz :))) allah hepimize kolay sağlıllı doğumlar nasip etsin... bu arada herkesi pembiş ve hamiş görmek ne güzellllll:)))))))))

cnm bnm yaaa ne mutlu olmşsndr o tekmeyi yiyince dimi?? düşünsene gece yatarken eşin yanlşlıkla vuruyo bi ton söleniyosn dikkat et gibi ya da naz yapıyosun ya cnm acıdı falan dye.Ama karnnda görmedğin dokunmadğn sıpa'nın biri gelip bir vuruyo karnına ve uyandırıyo en tatlı uykunn arasnda ama yüzünde garip bi tebessüm:) RABBİM sen ne büyüksün yaaa görmediğimz bilmeidğimz bi canlı için deli oluyorz MEVLAM güzel ALLAHIM bu duyguyu yaşamak isteyen herkese yaşatsn,kimse evlat hasretyle yanmasn.İnsann kendi yaşayınca başkası da yaşasn istiyor şahsen ben öleyim.
ay bugun kalkamadim burdan ac kladi yavrum mukabeleye de gidecem gec kaldim kizlar ama sizleri de birakmak icimden gelmiyor. :( hepinizi yine bir ara boyle toplanmis olarak istiyorum sizinle kaynatmayi cok istiyordum ama cikmam lazim iyi bakin kendinize ve hamislerim meleklerine :)
Bize de bol bol dua edin emi hursihim??RABBİM kolaylık versn çok öptk sizi:)
güzel mutluluk olsa gerek bebişi izlemek.:)
valla tarifi yok heralde.Bu arada acaip sırtm ve belim ağıryo şikayet olmasn yaradana

bence de erkekn hareket edecek shekerim :)))

sumsuk ac kalma o daha da artirir birde bu bitki caylarinin hepsini icemiyoruz cnm bence riske atma derim icme bitki caylarini.ya da sor dr una.ac karna suyu da icme. tuzlu seyler ye ben limon yemistim valla kraker felan ama bana da limon cok iyi geliyordu herkese farkli seyler iyi geliyor dene istersen.

aysegullum bebisin baya buyudu canim. cok zorlanirsin sonra tutariz allahin izniyle. bebisleri ac susuz birakmayalim. gerci ben hic dayanamiyorum zaten de...

sen belki inanmaya bilirsin ama bebeklerde susuz kalma durumlari oluyor ve sonrasinda dusukler.kac tane ornek gordum ben demekki sen hic karsilasmamissin cnm. Rabbim de karsilastirmasin ins. Keyfen terk etmek tabiki de dogru degil ama yaz donemi o kadar uzun ki bence buyuk bir risk diyorum hamilelikte. Rabbimin bizi korudugundan hic suphemiz yok zaten hasaa!!! ama ne demisler tedbiri de elden birakmiyacaksin... senin oruclarini allah kabul etsin canim

haklısın bitanem çok istediğim halde tutmuycam karar verdim çünkü içimde şüpheyle tutamam rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağimıza versin inş telafi ederiz çok öpüyorum seni meleğim

Ya bu arada herkes burdayken dr'umuzn bebeğin cinsiyeti hakknda tahminini yani büyük olasılıkla ne düşndğünü sölemek istiyorum ama önce tahminleri alalım hahaha hahaha hahaha

oyy yerim onu büyümüşte cinsiyetini söylemiş dr erkek gibi geliyo bana

kızlar 1 saat sonra kan sonuclarım cıkacak midem fena bu arada neyse namazımı kılayım gelırım

hadi hayırlısı tatlım

allahım kabul etsin tatlım inş yine toplanırız merak etme sen bebişi aç bırakma

cnm bnm yaaa ne mutlu olmşsndr o tekmeyi yiyince dimi?? düşünsene gece yatarken eşin yanlşlıkla vuruyo bi ton söleniyosn dikkat et gibi ya da naz yapıyosun ya cnm acıdı falan dye.Ama karnnda görmedğin dokunmadğn sıpa'nın biri gelip bir vuruyo karnına ve uyandırıyo en tatlı uykunn arasnda ama yüzünde garip bi tebessüm:) RABBİM sen ne büyüksün yaaa görmediğimz bilmeidğimz bi canlı için deli oluyorz MEVLAM güzel ALLAHIM bu duyguyu yaşamak isteyen herkese yaşatsn,kimse evlat hasretyle yanmasn.İnsann kendi yaşayınca başkası da yaşasn istiyor şahsen ben öleyim.

Bize de bol bol dua edin emi hursihim??RABBİM kolaylık versn çok öptk sizi:)

valla tarifi yok heralde.Bu arada acaip sırtm ve belim ağıryo şikayet olmasn yaradana

ayyy şekerim okadar güzel söylemişsinki evet ya cidden öle rabbim bu güzel duyguları bütün istyenlere yaşatsın inşallahh kimseyi kimseye imrendirmesin

Geri