Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

best_dream bende tebrik ederim canım.Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah.ayrıca hurish arkadaşımızda doğum yapmış ne güzel tebrik ediyorum onuda darısı hepimizin başına:)

best_dream bende tebrik ederim canım.Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah.ayrıca hurish arkadaşımızda doğum yapmış ne güzel tebrik ediyorum onuda darısı hepimizin başına:)

canım çok teşekkür ederim.Amin inş bende onun sağlığı için çok dua ediyorum.Ama her duamda sizlerde varsınız.Rabbim boş çevirmicek inş dualarımızı.

.

Arkadaşlar pazartesi yumoşlarım alındı 12 tane ve ertesi gün öğrendiğimize göre dokuzu döllenmiş yarın büyük gün transferim olacak ,iki bebişim içimde olacak nasıl bir heyecan ki anlatamam onları bir an önce içimde hissetmek istiyorum dualarınızı eksik etmeyin lütfen çok ihtiyacım var

Tuhacım inşallah bu güzel mubarek ramazan ayında döllenen iki yumurtanda sana sıkı sıkı tutunurda topiğimizin imk ikiz annesi sen olursun canım :)

LALEZAR ablacıgım bende 30.haftamdayım tekrar migde bulantılarım ve tiskinmelerim başladı... Oy oyy umarım sizinkiler geçer ve birdaha asla gelmez.... Mubarek ramazan güzel mamalardan yiyemiyorum davete gittiğimizde bilee artıkın yanımda süt götürüyorum onu içiyorum..... yaglı salcalı yemeklerden öykk oluyorum.. oysaa nefis yemekler oluyor iftardaa ama gel gelelimm yiyemiyorum....

Canım benim yaaaa, bu bulantılar demek ki hameleliğin olmaz sa olmazı :S bende akşam davetteydim, çorbadan sonra sofradan kalkmak zorunda kaldım :S

best_dream inanmıyorummm. Canım çok tebrik ederim. Son hamişimiz sensin demek.. Allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin inşallah...

Sağol bitanem çok teşekkür ederim.hepimize nasip etsin rabbim inş kucağımıza almayı.Bizde çok sevindik.Allahım tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu inş.Henüz birşey anlamasakta çok farklı oluyor insan.Allah yavrularımızı korusun inş.

herkesin midesi bulanıyo benim meleğimde bana yedirdikce yediriyo yaa boğazımı durduramıyorm resmen hiç durmadan bişeyler yiyorm şimdiden kila almaya başladım 9. ayda halimi düşünemiyorm:hihi:
Ye canım yeee .. İnsan kaç kere ömründe böle kilo alırken mutlu olabilirki... ;)) Yeğenimize vitamin olsun... Bişicik olmaz 9.aydan sonraa sıkı rejim bişicikler kalmaz ;)) ahh ahh sen beni bi gör bidaha dönen bakarsınn =9

Geri