Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

shekerm özelden attığın msj cvp yazamadım canım yaa bende burdan yazym bari dedim sölemesi ayıp ben hala özelden msj atmayı flan beceremiyorm tam sana cvp yazcm derken msj kayboldu ama nası oldu bende anlamadım biz iyiyiz teyzesi hamdolsun tahminin doğru çıktı paşam gelio benmde bide hareketlerini hissedebilsem tam olcak inş meleğinde bugün seni korkutmuş annesi napsın uyuya kalmış çocuk bi gün önceki tekmelerden yormuş olcak Rabbbim evlatlarımızın acısını göstermesin inş canım
Sorun değil tatlm burdan da anlaşabilirz :)hadi hayırlısı bakalm hislerim kuvvetlidir genelde çıakr ama bazende sapar işte.Evet teyzesi yaaa oğlum bugün yüreğimi ağzıma getirdi inan yağlarım eridi( sanki çok yağım var da) hareketleri kuvvetli maaşallah ama bugn hareket edene kadar bitirdi beni anam hiç oynamadı kıs deli oldm.Kocam da nöbette delirdi.Neyse ben yemek falan yiynce yerine geldi hamd olsn RABBİME.Bende kocca bi ohhh çektim.Hissedersn cnm ben 12.haftada falan ufak ufak hissediyodum ama vuruşlarını değil tabi balık gibi yüzüyodu sanki 17,18 de de vuruşlarını hissetmeye başladım 19 20 de de baya hareketlendi junıorum:)dışardan görünyo hamd olsn :nazar: babamzda elini koyuyo o da bakıyo.Hissedersn az kaldı sabret ama bnm gibi de evhamlı olma emi kafayı yersn valla hahaha hahaha.ALLAHIM evlatlarımızı bağışlasn tatlm

Sorun değil tatlm burdan da anlaşabilirz :)hadi hayırlısı bakalm hislerim kuvvetlidir genelde çıakr ama bazende sapar işte.Evet teyzesi yaaa oğlum bugün yüreğimi ağzıma getirdi inan yağlarım eridi( sanki çok yağım var da) hareketleri kuvvetli maaşallah ama bugn hareket edene kadar bitirdi beni anam hiç oynamadı kıs deli oldm.Kocam da nöbette delirdi.Neyse ben yemek falan yiynce yerine geldi hamd olsn RABBİME.Bende kocca bi ohhh çektim.Hissedersn cnm ben 12.haftada falan ufak ufak hissediyodum ama vuruşlarını değil tabi balık gibi yüzüyodu sanki 17,18 de de vuruşlarını hissetmeye başladım 19 20 de de baya hareketlendi junıorum:)dışardan görünyo hamd olsn :nazar: babamzda elini koyuyo o da bakıyo.Hissedersn az kaldı sabret ama bnm gibi de evhamlı olma emi kafayı yersn valla hahaha hahaha.ALLAHIM evlatlarımızı bağışlasn tatlm
annelik bu olsa gerek şimdi bukadar üstüne titriyorz bende bişe üzülüp ağlayınca flan hemen aklıma geliyo meleğimde şimdi üzülür belki die mutlu olmaya çalışıyorm bide doğunca nolcak bilmiyorm hayatımızın merkezinde olcaklar kuzularımız valla ne yalan sölym imrendim canım size anne baba oturup bebiş seyrediyonz Maşaallah Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inş

annelik bu olsa gerek şimdi bukadar üstüne titriyorz bende bişe üzülüp ağlayınca flan hemen aklıma geliyo meleğimde şimdi üzülür belki die mutlu olmaya çalışıyorm bide doğunca nolcak bilmiyorm hayatımızın merkezinde olcaklar kuzularımız valla ne yalan sölym imrendim canım size anne baba oturup bebiş seyrediyonz Maşaallah Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inş
kıs az kaldı hiç imrenme sende izlycen kocişi alıp yanına:):)uykundan uyanıcaksn heyecanla,bazen uyutmayacak sıpa seni:)bunlarn hepsi çok güzel ALLAHIM isteyn herkese yaşatsn.Sende görüceksn balım.Benm bi avantajm da zayıf bi anne olmam cnm o yüzden bazı şeyleri daha erken hissettim.Kilolu anneler daha geç hissediyolarmş öle yazıyo:)sende zayıfsan bnm gibi tamamdır.Karnnda kocaman olur erkenden,tekmlerini falan da erken hissedersn

sheker_shey sayfaları okudum ilk baştan endişelendim bebişin hareket etmiyor diye ama sonra hareketini hissettiğinde çok mutlu oldum:):) annelik çok kutsal bir duygu gerçekten,rabbim hepimize nasip etsin inşallah..tuna liste çok güzel olmuş her zamanki gibi:)emeğine sağlık canım,ayrıca yeni fotoğrafında çok güzel maşallahh.

kızlar ben iyice takıntılı oldumya, bugecede rüyamda test yaptım çift çizgi çıktı bilinç altı biliyorum ama düşünmedende edemiyorum, bugün 7 gün oldu kafayı yiycem nolcaksa olsun artık:( idrar testi negatif çıktı kan testinede eşim yollamıyo haklı olarak, çaresiz beklemedeyim:(

herkese kocaman günaydınnn, ee artık biz de erkenciyiz oğluşum okula başladı ya saat 8 de bırakıyorum onu. bakalım kardeşi gelince nasıl olacak? ay bazen bu alıntılara da sinir oluyorum gene olmadı tek tek yazıyım bari.

shekerim hadi gözünaydın oğluşun oynamış yine, kıyamam üzme kendini iyidir oğlun Allaha emenet hepsi. benim de ilk başlarda azdı hareketler sonradan güçlendi. sarı gelinin dediği işe yarıyor. bak zaman geçtikçe sen bile nasıl hızlandığına inanamayacaksın.

gülparem sevindim paşan olacakmış Allah tamamına erdrsin.

fatma2 canım hayırlısı olsun inş yakında gelir bebeğin. bu gecikmeler de hazırlık oluyor.

dilberciğim nasıl içine sinerse artık biliyorum beklemek zor ama.. inş meleğin süpriz yapar sana.

lalezarım ne demek burda hepimiz sıkıntılarımızı da paylaşıyoruz, hayırlısı olsun hakkında. bebeğin iyidir yerinde. çokk tşkler canım gün geçtikçe büyüyoruz:)

ayşegülüm sana da çok tşkler Allah kolaylık versin doğum için normali en iyisi tabi. Allah hepimizi tamamına erdirsin.

haleciğim çok tşkler çekildikçe sizlerle paylaşıyorum, oğlum çekiyor fotoları:) Allah size de nasip etsin inş.

Zaman ne çabuk geçiyor hamileliği sonlara yaklaşanlara hayırlı doğumlar... şimdi de geldik eylül ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 38 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 35 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 34 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 33 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
30 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 29 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 29 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 28 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 27 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 27 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 25 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 24 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 24 haftalık hamiş OĞLAN

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 22 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 21 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 19 haftalık hamiş OĞLAN

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 19 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 17 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
16 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 16 haftalık hamiş OĞLAN

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 15 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 14 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 14 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 14 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 12 haftalık hamiş

30.gülandan......................temmuz hamişi son adet 3 temmuz Ev hanımı 12 haftalık hamiş

31.deryanınmeleği..................temmuz hamişi
son adet 6 temmuz 26 yaş 11 haftalık hamiş

32.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 10 haftalık hamiş

33.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 9 haftalık hamiş

34.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 8 haftalık hamiş

35.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

36.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-orjinal-catlaq...................??? İstanbul
-çitos...............................??? Yozgat
-ada_16......................???
-hayal.........................??? 13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-CanAy.....................??? 4 eylül
-dilber yavuz...................??? 15 eylül Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-denizzzz....................??? 21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

-sevde7
.........................24 eylül
-ayse arslan....................? Kayseri
-AyşegüL......................?
-darkangel80...................26 eylül
-haziran13..........................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-burçemm...................30 eylül Tekirdağ
-sılam_nisa..................3 ekim Türkçe öğrt.
-şimall
........................10 ekim
-tuha..................................?
-defne defne
....................13 ekim 27 yaş Satış danışmanı
-emral.......................15 ekim
-lovely......................15 ekim Samsun (dilber'in kardeşi:))
-hale77........................16 ekim
-fatma 2.......................18 ekim
-sedenim.......................22 ekim

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............??? 10 ağustos Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 76 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
Geri