gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl lütfen yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam olsun hepinize ve mutlu neşeli bir gün olsun diyorum ve sizlerden acil olarak bana yardım etmenizi rica ediyorum. Acaba Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl oluyor lütfen biliyorsanız yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yunanistanın İngilizce Yazılışı Yunanistanın İngilizcesi

Yunanistan'ın ingilizce yazılışı GREECE

Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nasıldır

Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nasıldır

Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nelerdir tüm ülkeleri içerirse çok iyi olur.
  2. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  3. Arjantinin İngilizce Yazılışı nasıl yardım edin

Arjantinin İngilizce Yazılışı nasıl yardım edin

Selam arkadaşlar benim ingilizceden Arjantinin nasıl yazıldığını öğrenmem lazım bilmiyorum işte ve bu konuda sizden Arjantinin İngilizce Yazılışını biliyorsanız yardım istiyorum.
  4. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş