gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

Konu, 'Kadınlar' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla spor yaptığım söylenemez ama düzensiz de olsa nadir olarak yürüyüş yaptım yarım ssat kadar evin merdivenlerini her gün asansörle değil de yürüyerek çıkardım meleklerhahaha bir günde sadece 2 dlim ekmek yedim dah fazlasını bıraktım çok ekmek yerdim normalde.bir günde 2.5 litre su tükettim ara da bir de şarkı açar spor niyetine atlar sıplar oynar terlemeye çalşırdımhahaha akşam 6 dan sonra kesinlikle yemek yemedim eğer oldu ki çok acıkırsam da meyveyle geçiştiridim hepsi bu kadar melekler sonuç ise 6 kilo verdim

asiye sarı bunu beğendi.
  2. ElifDilara

ElifDilara Forum Okuru

Merhaba. Bende zayıflamak istiyorum. Birçok yöntem denedim ama olmadı ne yazıkki. İnternetten araştırma yaptım ve bitkisel zayıflama ilaçlarına baktım. Neredeyse herkes çok memnun kaldığını belirtmiş. Sizce Safeslimmer mı daha iyi yoksa Q7'mi? Aranızda kullanan var mı acaba?

3. cansu_27

cansu_27 Forum Okuru

Herkes çok memnun değil canım. Arkadaşım da böyle inandı aldı ama hiçbir faydasını görmedi. Aksine böbrekleri zarar gördü. Bu tarz ilaç satanlar hep sahte profillerle memnun süsü verdiriyorlar. İnsanlar inanıyor hemen kanıyor. Aslında işine yaran var mıdır bilemiyorum ancak er ya da geç zarar vericek birşey sonuçta. Onun yerine yediklerine dikkat etmeyi dene, bol u tüket ve hareket et bence canım.

4. aysu_kasikci

aysu_kasikci Forum Okuru

Bol su içmek sağlığada çok yararlı.

Tebrik ederim!!! :):)

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitkisel yağlarla zayıflamak isteyen meleklerin dikkatine

Bitkisel yağlarla zayıflamak isteyen meleklerin dikkatine

bitkisel yağlar ile zayıflama, bitkisel yağlar ve faydaları, Bölgesel zayıflama, masajla zayıflama, vücudu şekle sokmak hakkında bilgiler burada meleklerim.Kızlar ben şu günlerde zayıflamaya çok feci taktım kafayı.Ucundada ödül olunca daha zevkli hale geldi tabiki.Diyetin yanında zayıflamama yardımcı olacak yağ yakımını destekleyici bitkisel yağlar ile masaj yapıyorum.Sabah kalkıp 1 bardak...
  2. Recep Ayı'nın faziletleri hakkında bilgi almak isteyen Melekler buraya

Recep Ayı'nın faziletleri hakkında bilgi almak isteyen Melekler buraya

Dini Günler Recep Ayı Recep Ayının Faziletleri Hepimizin de bildiği üzere bugün mübarek ayların ilki olan Recep Ayının ilk günü. Bu ay'ın faziletleri bu ayda yapmamız gereken ibadetler neler diye merak ediyorsanız eğer paylaştığım konuda hadisler ve ayetler ile bilgi sunmaktayım. Umarım beğenirsiniz:) Allahü teâlâ, Receb ayında oruç tutanları mağfiret eder. [Gunye] Receb-i şerifin bir gün...
  3. Doğum Anılarını  Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum

Doğum Anılarını Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum

doğum anıları,doğum anları, Melek anneler bizimle burada doğum anılarınızı paylaşmak ister misiniz ? Neler yaşadınız doğum öncesi ve sonrasında ki duygularınızı bize anlatır mısınız.? Doğumu yaklaşan bir çok arkadaş var onlara burada anılarınızı anlatarak moral kaynağı olmak ister misiniz.?Eminim yaşadıklarınız bir kadının başına gelebilecek en güzel anlardan bir tanesidir..Birde bu...
  4. Evine kütüphane kurmak isteyen melekler buraya

Evine kütüphane kurmak isteyen melekler buraya

kütüphane modelleri Kütüphane dekorasyonu sizde benim gibi kitap kurdu iseniz ve artık kitaplarınızı koyacak yer bulamıyorsanız evinize kütüphane yaptırmanın vakti gelmiş meleklerim. Sizin için kütüphane dekorasyonu yapılmış evlerden derleme hazırladım. Umarım işinize yarar meleklerim.
  5. İşte Zayıflamak İsteyen Meleklerimize Taş Devri Diyeti....

İşte Zayıflamak İsteyen Meleklerimize Taş Devri Diyeti....

Taş Devri Diyeti Nasıl Yapılır Taş Devri Diyeti Nedir İşte merak eden hanımlar için taş devri diyetinin felsefesi ve diyet ayrıntıları prof dr Ahmet Aydın tarafından kaleme alınmış...Bakalım diyetin ayrıntılarında neler var....Zayıflamak isteyen hanımlar işte taş devri diyeti.. Güncel Taş Devri Diyeti (Sağlıklı Yaşamanın Temel İlkeleri) Yazan: Prof. Dr. Ahmet Aydın Taş Devri...

Sayfayı Paylaş