Zayıflamaya Yardımcı Nişasta Peltesi Tarifi

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Zayıflamaya Yardımcı Nişasta Peltesi Tarifi
Bu konu; Zayıflamaya Yardımcı Nişasta Peltesi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, inanın eskiler pek çok şeyi doğru yapıyorlarmış, hatta tıp dünyası bile bunların doğruluğunu sonradan kanıtlıyor. Mesela eskilerin bel kuşağı takmaları süsten değil, bellerini korumak içinmiş. Zira sürekli çalışan eğilip doğrulan köy insanlarında bel problemi de bugün kü kadar çok değilmiş. Bunun gibi pek çok konudan biri de az önce gördüğüm ve rahmetli babaannemin uyguladığı bir yöntem. Babannem son derece dinç ve sağlığına dikkat eden bir insandı. Az ve öz yer, her gece 1 bardak portakal suyu ve 1 bardak nişasta peluzası içmeden yatmazdı. Son derece sağlıklı, dinç ve zayıf olan babaannem bir trafik kazasında hayatını kaybettti. Ömür uzamaz da kısalmaz da ama ne yalan diyeyim o trafik kazası olmasaydı babaannem bu bakımla muhtemelen hayatta olurdu, hem de gayet sağlıklı bir şekilde :)

Lafı fazla uzattım, az önce nette dolanırken nişasta peluzası (peltesi ) nın zayıflamaya son derece faydalı olduğunu okudum ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. :)

nisasta-3ba.jpg

Nisasta peltesi için gerekli malzemeler
1 bardak nisasta
4 bardak su
8 kasık şeker

1 Bardak nişastaya 1 bardak suyu özeyin daha sonra 3 bardak suyu kaynatıp 8 kaşık şekerle iyice eritin. kaynayan şekerli suya özediginiz nişastalı suyu döküp iyice karıştırın koyulaşana muhallebi kıvamını alıncaya kadar daha sonra altını ıslatmıs oldugunuz tepsiye dökünüz .sogumaya bırakınız.

Bu nisasta peltesinden sabah öğlen ve aksam olmak üzere günde 3 defa yemeklerden önce yiyiniz güzel bir diyetle uyguladıgınız zaman kısa surede sonuc alacaksınız.Bir ayın sonucunda 5-6 kiloyu kolaylıkla verebildiginizi göreceksiniz. Ama dedigim gibi çok güzel ve özenli bir diyetle uygulamalısınız ve bu diyetin dısına cıkmamalısınız.şimdiden kolay gelsin.Afiyet olsun

Geri