1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  04 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan İnsan ilişkilerine çok önem veriyor ve ihtiyaç hissediyorsunuz. Ancak zaman zaman duyarsız ve kayıtsız davranışlarınız, ilişkilerden beklentilerinizle çatışıyor. Çifte standardlı olmamaya çalışmalısınız.
  Romantizm dolu bir güne hazır olmalısınız. Sevdiğiniz insan tüm duygularını açıkça ve özgürce sizinle paylaşmak isteyecek.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Dünkü tempolu günden sonra, artık bugünü kendinize ayırmalı ve kişisel ihtiyaçlarınıza cevap vermelisiniz. Tüm gün sevdiğiniz işlerle ilgilenmeli ve keyif yapmalısınız. Kitap okumak ve bir film seyretmek çok iyi olabilir.
  Birlikte olduğunuz insanın çalışması gerekebilir. Aslında bu sizin yalnız kalmanız ve dinlenmeniz açısından da iyi bir fırsat olur.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Yaratıcılığınız son derece kuvvetli. Gelişkin estetik yeteneklerinizi de kullanarak çok güzel şeyler üretebilir, ortaya çıkarabilirsiniz. Hobilerinizle uğraşabilme şansını bulmak, sizi rahatlatacak ve mutlu edecek.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Evinizi toplamak, düzen getirmek, ufak tefek değişiklikler yapmak için ideal bir gün sizi bekliyor. Bu konuda aile üyelerinizin fikirlerini de alabilir, onların desteği ile işleri çok daha çabuk bitirebilirsiniz.
  Onunla birlikteyken diğer insanları biraz ihmal ettiğinizin farkında mısınız. Sevdiğiniz insan önemli muhakkak ki, ama onu herşeyin merkezine oturtmak diğer ilişkilerinizi zedeleyebilir, unutmayın.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bugün bol bol okuyabilirsiniz. Uzun zamandır kitap ve gazete okumaya bu kadar vakit ayıramadığınız için, bu özleminizi ve ihtiyacınızı doyurmak gerçekten sizin de hoşunuza gidecek.
  Birlikteliğinizdeki entellektüel boyutun ve paylaşımların ne kadar önemli olduğunu bugün bir kez daha göreceksiniz. Sevgiliniz de sizinle aynı düşüncede.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Her zamankinden farklı, alışılmışın oldukça dışında bir gün geçirebilirsiniz. Farklı yerlere gitmeniz, daha önce varlığından bile haberdar olmadığınız, marjinal insanlarla biraraya gelmeniz söz konusu. Enteresan deneyimlere hazır olun.
  Yalnız kalmak, zamanınızı ona ayırmak istemeyebilirsiniz. Bu son derece normal, ama bunu ona söyleme tarzınıza dikkat etmelisiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Oldukça sakin, dingin ve normalden biraz daha duygusal bir gün geçirmeniz söz konusu. En azından bugün içsel hesaplaşmaları bir kenara bırakarak, kendinize eziyet etmekten vazgeçmelisiniz.
  Sevdiğiniz insanın yaptığınız programa uyamaması kendinizi daha da yalnız hissetmenize neden olabilir. Bu konuyu çok abartmamalı ve sanki terk edilmiş bir insan gibi davranmayı bir kenara bırakmalısınız.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Genel olarak sıkıntılı ve gergin bir gün geçirebilirsiniz. Sadece iş olsun diye konuşan birisi canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ne söylenenlere, ne de söyleyene değer vermelisiniz.
  Duygusal anlamda bazı gerginliklerden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir arkadaşınızdan fikir alabilirsiniz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Süper hissedeceğiniz bir Pazar günü geçireceksiniz. Etrafınıza yaydığınız pozitif enerji ve ışık, dostlarınızı ve arkadaşlarınızı da etkileyecek. Yeni planlar yapabilir ve uygulamak için şartları yaratmaya başlayabilirsiniz.
  Sevdiğiniz kişiyle konuşmalarınızda çok isabetli olacaksınız. Onun anlayışı da size yardımcı olacak.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Ortalıkta olmaktan ve dikkatleri üzerinize çekmekten hiç hoşlanmadığınız malum. Ama bugün sahnenin tam ortasında olmanızı gerektiren bir durum yaşayabilirsiniz. Bundan hiç de tedirgin olmamalı, keyfini sürmelisiniz.
  Sevdiğiniz insanın sizin için düşündükleri ve hissettikleri samimi. Ama sizin inançsızlığınız ilişki içinde bir türlü kendinizi bırakamamanıza neden oluyor.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Yüzünüzdeki dinginlik ve mutluluk ifadesi bugün her karşılaştığınız insanı son derece pozitif etkileyecektir. Bunu kaybetmemek için gayret etmelisiniz. Unutmayın her şartta mutluluk, her zaman sizin elinizde.
  Onun uzun zamandır inat ettiği bir konuyu gündeme getirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Hem sıcaklığınız, hem samimiyetiniz, hem de işlek zekanızla onu kolayca ikna edebilirsiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Para konusunda hiç kimseyle tartışmaya girmemelisiniz. Pek çok farklı kişiden bu tür mesajlar alabilirsiniz. Ama sakın kontrolünüzü kaybetmeyin sonradan sizin canınız sıkılabilir.
  İhtiraslarınızın esiri olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bu halinize, duygularınızın yoğunluğuna ve istekliliğinize o da çok şaşıracak.


   
04 MAYIS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün arkadaşlarınızın çok büyük desteğini göreceksiniz. Dostlarınızın bu kadar içten ve nazik olduğunu siz bile bilmiyordunuz. Onlara müteşekkir kalacak ve onlarla gurur duyacaksınız. Sevdiğiniz insan tek başına çıkmak isteyebilir. Siz aslında özgürlüğe inanan, saygı duyan bir insan olmanıza rağmen, neden ona karşı anlayış göstermekte zorlanıyorsunuz? Boğa 20...
 2. 17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  17 mayıs burç 17 mayıs günlük burç yorumları burc yorumları Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak. Ne yapacaksanız tek başınıza yapmalısınız. İş birliği olumlu sonuç...
 3. 19 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  19 mayıs burc 19 mayıs burç yorumu burç yorumları günlük yorumları günlük Bugün sizi neler bekliyor melişler....Aşk hayatı bugün nasıl geçecek..iş hayatında bugün sizi neler bekliyor.Maddi durumunuz nasıll..İşte burcunuzun 19 Mayıs yorumları Koç (21-03/20-04) Açık ve samimi konuşmak başka, kırıcı ve patavatsız olmak başka. Aklınızdan geçenleri herkese olduğu gibi aktarmanız yüzünden...
 4. 23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  BALIK Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Içinde bulunduğunuz durumdan çok ilerisini düşünüyorsunuz. Fazla kuralcı ve katısınız. Hayatınızda biraz da hayallere yer verin. Sağlık problemlerinizle boğuşuyorsunuz. Dostlarınızdan yardım ve destek isteyin. Onlar buna yürekten hazır. Uzaktaki sevdiğiniz size ulaşmaya çalışıyor. Ona fırsat tanıyın. Güzel günler sizin elinizde....
 5. 28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay bugün Yengeç burcunda ve sizin için ailevi konuları ön plana çıkarıyor. Anne babanızla iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız, iletişim kanallarınız sonuna kadar açık. Ortak paylaşımlar ve maddi konular hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Gece ev ortamı inanılmaz huzurlu olabilir ve evde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, yakın...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş