Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  15 dakikada mükemmel temizlik

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  15 dakikada mükemmel temizlik < Konu Resmi..>
  Bosch son model çamaşır makinesi yeni ilave edilen özellikleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Dünyanın en kısa programı "Süper-Kısa 15" ile bir rekor kıran Bosch çamaşır makinesi kısa sürede mükemmel temizlik sağlıyor.

  Yaşam için teknoloji üreten Bosch'un yeni nesil çamaşır makineleri, son teknolojik yenilikleri bir araya getiriyor. Bosch Maxx 7, "Süper-Kısa 15" ile bir dünya rekorunu evlere getiriyor. "Süper Kısa 15" programıyla ana yıkama, 2 durulama ve sıkma işlemi sadece 15 dakika sürüyor. 7 kilo kapasitesindeki makine bu program sayesinde çamaşırları kısa sürede tertemiz yapıyor.

  Kısa yıkamalar veya miktarı az çamaşırlar için ideal bir seçenek olan program ile çamaşırların birikmesine gerek kalmıyor. Bu özellik aynı zamanda özellikle yazın gelmesiyle birlikte tekrar dolaplarımıza girmeye hazırlanan yazlık kıyafetlerin, kısa bir sürede yeniden canlandırılması için pratik bir çözüm sunuyor.

  Hassas ciltlere özel yıkama
  Bosch çamaşır makinesindeki bir diğer yeni özellik ise "Sensitive" programı. Deterjan artıkları ve mikroplardan arınmak için geliştirilen program anti-alerjik yıkama yapıyor. "Sensitive" programı özellikle bebekler, hassas ciltler ve alerjik bünyesi olanlar için ideal hijyen sağlıyor.

  Programda bulunan ilave durulama (3+1) ve bol su sayesinde cildin tahriş olma olasılığına son veriliyor. Su sertliği yumuşak bölgelerde dahi en iyi durulama sonucu sağlıyor. Özellikle hassas ciltler için geliştirilmiş ilave "Hassas Durulama" fonksiyonu da daha bol su ile durulama yapıyor. Her bir durulamada normal durulamaya göre 1,5-2 litre daha fazla su kullanılıyor.

  Sporcular için ideal program
  Bosch Maxx 7 çamaşır makinesi, sporu hayatının bir parçası haline getirenleri de unutmuyor. "Sport/Fitness" programı sentetik kumaşlardan oluşan spor kıyafetler için ideal yıkama sağlıyor. Kayak kıyafeti, dalgıç kıyafeti, mayo gibi deforme olmaması için elde yıkanması tercih edilen kıyafetler için uygun bir çözüm sunan programda, 2 durulama aşaması ve sonunda çok kısa sıkma fonksiyonları bulunuyor. Spor kıyafetlerde daha uzun süre dayanıklılık sağlayan "Sport/Fitness" programı, çok sık spor yapan kişilerin de hayatına büyük bir kolaylık getiriyor.

  Türkiye'de ilk! Sentetiklere özel
  Sentetik kıyafetler için özel geliştirilen "sentetikler özel" programı hassas yıkama ve sıkma özellikleri sayesinde çamaşırlarda azalmış kırışıklık ve kolay ütüleme lüksünü sağlıyor. Türkiye'de kolay ütüleme imkanı veren ilk ve tek olan program modern tekstil ve koyu renkli çamaşırlar için ideal olan program renkli çamaşırların solmasını da engelliyor. Program, özellikle rengi birkaç kullanımdan sonra ağaran siyah ve diğer koyu renkli çamaşırlara maksimum temizlik sağlarken boyalarının her yıkamada akıp gitmesine ve orijinal renklerini kaybetmelerine engel oluyor.

  Sınıfında tek
  Yeni yıkama programlarıyla her tür ihtiyaca tek bir makinede çözüm sunan Bosch çamaşır makinesi daha birçok yeni özelliğiyle dikkat çekiyor. Yeni model, kullanıcıya mümkün olduğunca özgürlük sunarken, kullanıcı hatasından kaynaklanabilecek olumsuz durumları engelleyen bir kontrol mekanizmasına sahip.

  Konforlu büyük dijital ekran içindeki TouchControl (dokunmatik tuşlar) sayesinde program seçimine göre önerilen sıkma devri ve sıcaklık ayarını bağımsız olarak kullanıcının isteğine göre değiştirilebiliyor. Hatayı önleyen yeni "akıllı elektronik" de yanlış seçimleri engelleyerek tam anlamıyla güven sağlıyor. Böylece, kıyafetler deforme olmuyor. Programın önerdiği sıkma devri ve sıcaklık ayarı, büyük dijital ekrandaki bağımsız ısı ve devir seçimi sayesinde kolayca değiştirilebiliyor.


   
15 dakikada mükemmel temizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

  Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

  kısa programlı çamaşır makinesi sense plus siemens Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın Siemens Ev Aletleri A serisi ve E serisi yeni çamaşır makineleri dünyada ilk olarak kullanılan teknolojilerle kullanıcılara yepyeni deneyimler sunuyor. Siemens A ve E sınıfındaki çamaşır makineleri birçok yeni özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Birçok yeni ilave programlara sahip...
 2. 15 dakikada horlamaya son!

  15 dakikada horlamaya son!

  Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi'ne alınan özel bir cihaz sayesinde, horlamaya sebep olan rahatsızlıklar, 15 dakika süren ağrısız ve kansız bir operasyonla tedavi ediliyor. Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Op. Dr. Tevfik Gürel, Bandırma'ya ilk defa getirilen radyo frekans cihazının horlamaya sebep olan burun etlerinde...
 3. 15 dakikada güçlü tırnaklar

  15 dakikada güçlü tırnaklar

  Kırılıyor, soyuluyor ve yumuşacık… haftada bir – iki kez yapacağınız bakımla, bu sorunlardan kurtulacak, güçlü tırnaklara sahip olacaksınız. Sağlam bir zemin için 3 dakika Zemini sağlam olmayan bir araziye inşaat yapılabilir mi? Eğer güçlü tırnaklara sahip olmak istiyorsanız önce yüzeyini bakım için hazırlamalısınız. Bunun için önce, tırnak makasıyla tırnaklarınızı kesin (uzun...
 4. 15 dakikada harikalar yarabilirisiniz

  15 dakikada harikalar yarabilirisiniz

  Sabahları saatin sinir bozucu sesiyle uyanıp, alel acele giyinip, işe yetişme telaşıyla makyaj yapmaya vakit bulamıyorsunuz değil mi? Yüzünüzü yıkamaya bile zor vakit ayırdığınız bu kısacık zaman diliminde güzel görünmek için ihtiyacınız olan zamanı nasıl yaratacaksınız ki? Aslında bu o kadar da zor değil. Bazı pratik çözümlerle 15 dakika harikalar yaratabilirsiniz. Makyaj * Yüzünüzdeki...
 5. Saçlarınız 15 Dakikada Parlasın!

  Saçlarınız 15 Dakikada Parlasın!

  Bu konu; Saçlarınız 15 Dakikada Parlasın hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, acil bir iş toplantınız var ya da sevgilinizle, arkadaşlarınızla buluşacaksınız ama kuaföre gitmeye hiç vaktiniz yok. Hemen bu gibi durumlar için yazılmış olan aşağıdaki makalemize bir göz atın ve 15 dakikada saçlarınız nasıl ışıl ışıl parlarmış görün :) 2 dakika yıkayın Şampuanınızı saçlarınızın...

Sayfayı Paylaş