15 dakikada mükemmel temizlik

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
15 dakikada mükemmel temizlik
15 dakikada mükemmel temizlik
elebey0067.jpg
Bosch son model çamaşır makinesi yeni ilave edilen özellikleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Dünyanın en kısa programı "Süper-Kısa 15" ile bir rekor kıran Bosch çamaşır makinesi kısa sürede mükemmel temizlik sağlıyor.

Yaşam için teknoloji üreten Bosch'un yeni nesil çamaşır makineleri, son teknolojik yenilikleri bir araya getiriyor. Bosch Maxx 7, "Süper-Kısa 15" ile bir dünya rekorunu evlere getiriyor. "Süper Kısa 15" programıyla ana yıkama, 2 durulama ve sıkma işlemi sadece 15 dakika sürüyor. 7 kilo kapasitesindeki makine bu program sayesinde çamaşırları kısa sürede tertemiz yapıyor.

Kısa yıkamalar veya miktarı az çamaşırlar için ideal bir seçenek olan program ile çamaşırların birikmesine gerek kalmıyor. Bu özellik aynı zamanda özellikle yazın gelmesiyle birlikte tekrar dolaplarımıza girmeye hazırlanan yazlık kıyafetlerin, kısa bir sürede yeniden canlandırılması için pratik bir çözüm sunuyor.

Hassas ciltlere özel yıkama
Bosch çamaşır makinesindeki bir diğer yeni özellik ise "Sensitive" programı. Deterjan artıkları ve mikroplardan arınmak için geliştirilen program anti-alerjik yıkama yapıyor. "Sensitive" programı özellikle bebekler, hassas ciltler ve alerjik bünyesi olanlar için ideal hijyen sağlıyor.

Programda bulunan ilave durulama (3+1) ve bol su sayesinde cildin tahriş olma olasılığına son veriliyor. Su sertliği yumuşak bölgelerde dahi en iyi durulama sonucu sağlıyor. Özellikle hassas ciltler için geliştirilmiş ilave "Hassas Durulama" fonksiyonu da daha bol su ile durulama yapıyor. Her bir durulamada normal durulamaya göre 1,5-2 litre daha fazla su kullanılıyor.

Sporcular için ideal program
Bosch Maxx 7 çamaşır makinesi, sporu hayatının bir parçası haline getirenleri de unutmuyor. "Sport/Fitness" programı sentetik kumaşlardan oluşan spor kıyafetler için ideal yıkama sağlıyor. Kayak kıyafeti, dalgıç kıyafeti, mayo gibi deforme olmaması için elde yıkanması tercih edilen kıyafetler için uygun bir çözüm sunan programda, 2 durulama aşaması ve sonunda çok kısa sıkma fonksiyonları bulunuyor. Spor kıyafetlerde daha uzun süre dayanıklılık sağlayan "Sport/Fitness" programı, çok sık spor yapan kişilerin de hayatına büyük bir kolaylık getiriyor.

Türkiye'de ilk! Sentetiklere özel
Sentetik kıyafetler için özel geliştirilen "sentetikler özel" programı hassas yıkama ve sıkma özellikleri sayesinde çamaşırlarda azalmış kırışıklık ve kolay ütüleme lüksünü sağlıyor. Türkiye'de kolay ütüleme imkanı veren ilk ve tek olan program modern tekstil ve koyu renkli çamaşırlar için ideal olan program renkli çamaşırların solmasını da engelliyor. Program, özellikle rengi birkaç kullanımdan sonra ağaran siyah ve diğer koyu renkli çamaşırlara maksimum temizlik sağlarken boyalarının her yıkamada akıp gitmesine ve orijinal renklerini kaybetmelerine engel oluyor.

Sınıfında tek
Yeni yıkama programlarıyla her tür ihtiyaca tek bir makinede çözüm sunan Bosch çamaşır makinesi daha birçok yeni özelliğiyle dikkat çekiyor. Yeni model, kullanıcıya mümkün olduğunca özgürlük sunarken, kullanıcı hatasından kaynaklanabilecek olumsuz durumları engelleyen bir kontrol mekanizmasına sahip.

Konforlu büyük dijital ekran içindeki TouchControl (dokunmatik tuşlar) sayesinde program seçimine göre önerilen sıkma devri ve sıcaklık ayarını bağımsız olarak kullanıcının isteğine göre değiştirilebiliyor. Hatayı önleyen yeni "akıllı elektronik" de yanlış seçimleri engelleyerek tam anlamıyla güven sağlıyor. Böylece, kıyafetler deforme olmuyor. Programın önerdiği sıkma devri ve sıcaklık ayarı, büyük dijital ekrandaki bağımsız ısı ve devir seçimi sayesinde kolayca değiştirilebiliyor.
 
Geri
Üst