Çamaşır makinelerini test ettik...

M

Misafir

Forum Okuru
Çamaşır makinelerini test ettik...
en çok tercih edilen çamaşır makinası en çok tercih edilen çamaşır makinesi
Çamaşır makinelerini test ettik...
elebey0123.jpg
Yeni nesil çamaşır makineleri, gelişen teknoloji sayesinde her türlü kolaylığı sağlıyor. Enerji, su ve deterjandan tasarruf ederken maksimum hijyeni sağlamanız da mümkün.

Lekeler buhar olup uçuyor
Arçelik 8144 BJ; çamaşıra püskürtülen buharla lekeleri yıkama öncesi kabartarak, kirleri daha ekonomik ve çok daha etkili şekilde temizleme olanağı sunuyor. Çamaşır makinesi, geniş iç hacmi ile bir seferde 8 kg. çamaşırı rahatlıkla yıkayabiliyor. Fiyatı: 1.818 YTL.
Web: arcelik.com.tr

Su sarfiyatına son
Çamaşır yıkarken ne kadar deterjan harcanacağı karmaşasına son veren Bosch Logixx 8 kilo yıkama kapasiteli çamaşır makinesi, düşük su ve elektrik kullanımına olanak sağlıyor. Gerekli deterjan miktarını da belirtiyor.
Fiyatı: (1300 devir) 1.607,10 1 TL.
Web: bosch.com.tr

Banyoda yer kazanmak isteyenlere
VVhirlpool AWM 8900, 965x686x785 cm boyutları ile banyolarda geniş kullanım alanı yaratıyor. Geniş iç hacmi ve 9 kg'lık yük kapasitesi ile çamaşırları tek seferde yıkıyor, Antibakteriyel Özelliği ve A sınıfı yıkama performansının yanı sıra, 12 farklı programı ile tüm giysilere uygun yıkama seçeneği sunuyor. Tercih edilen programlar iki dijital göstergeyle kolayca takip ediliyor.
Fiyatı: 1,900 YTL.'den başlıyor.
Web: uhirpool.com.tr

7 kg' çamaşır kısa suretle tertemiz
Beko D7122E; 7 kg kirli çamaşırı 58 dakikada, 7 kg az kirli çamaşırı 30 dakikada ve 2 kg az kirli çamaşırı 14 dakikada yıkayabileceğiniz üç ayrı programa sahip. Ön yıkama, kısa yıkama, ilave durulama ve kırışık azaltma yardımcı fonksiyonları da mevcut. Fiyat: 1,422 VTL.
Web: beko.com.tr

Ekstra hijyen için
Vestel Intraton 1000 TS, antibakteriyel körüğü sayesinde ekstra hijyen sağlıyor. 7,5 kg yıkama kapasitesiyle dağ gibi çamaşırı bir kerede yıkayan makine, pamuklu, sentetik, narin ve yünlü çamaşırlar için ayrı programlara sahip.
Fiyatı: 987,20 YTL.'den başlıyor.
 

Benzer Diğer Konularımız !

Geri
Üst