Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  kısa programlı çamaşır makinesi sense plus siemens Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın
  < Konu Resmi..>
  Siemens Ev Aletleri A serisi ve E serisi yeni çamaşır makineleri dünyada ilk olarak kullanılan teknolojilerle kullanıcılara yepyeni deneyimler sunuyor. Siemens A ve E sınıfındaki çamaşır makineleri birçok yeni özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

  Birçok yeni ilave programlara sahip ve kullanıcı ihtiyacına göre ayrıştırılmış 5, 6 ve 7 kilo Siemens Çamaşır Makineleri Mayıs ayında kullanıcılarla buluşacak. Dünyanın en kısa yıkama programı Süper Kısa 15 ’de, çamaşırlar ana yıkama, durulama ve sıkma aşamaları ile toplam 15 dakikada yıkanıyor. Özellikle az kirlenmiş günlük kıyafetleri yıkamak için uygun olan Süper Kısa 15 programı, kalabalık aileler, sporcular ve beklemek istemeyen herkes için en ideal program seçeneğini sunuyor.

  Yıkama + Kurutma = 40 dakika!
  Kurutma makinelerimizdeki “Kısa Program” da yaklaşık 6-8 gömleği 25 dakika gibi bir sürede “ütüye hazır ” hale gelecek şekilde kurutmanız mümkün. “Süper Kısa 15” yıkama programı ile birlikte kullanıldığında toplam 40 dakika gibi çok kısa bir sürede gömleklerinizi yıkayıp kuruttuktan sonra ütülemeye başlayabilirsiniz.


  Gömlek kırışıklığına son Gömlekler için özel yıkama programı bulunan makinelerde hassas bir şekilde ve en az seviyede kırıştırarak yıkama yapılıyor. Böylelikle gömlekler kuruduktan sonra kolayca ütülenebiliyor.

  Her ihtiyaca uygun çözüm
  Yeni çamaşır makinelerinin E Serisi 7 kiloluk modellerinde bulunan mayo, forma, tenis kıyafetleri, eşofman vb tekstil türlerini yıkamak üzere tasarlanmış ‘Outdoor’ programı sayesinde sentetik giysilerinizi güvenilir bir şekilde yıkayabilirsiniz. Siemens E Serisinde bulunan, hassas ve narin tekstil ürünleri için geliştirilmiş bir diğer özellik ise ‘Hassas Sıkma’ özelliği. Bu özellik sayesinde 400 devirde yapılan sıkma işlemi çamaşırlarınızın yıpratılmadan temizlenmesini sağlar.

  Hassas Ciltlere Özel Özen
  Özellikle Hassas ciltler için geliştirilmiş yeni bir durulama fonksiyonu olan “SensePlus” fonksiyonu özellikle duyarlı ciltlere sahip ya da evinde küçük çocukları, bebekleri olanlar için ideal bir özellik. “SensePlus” fonksiyonu sayesinde her bir durulama aşamasında yaklaşık 1,5 ile 2 litre arasında daha fazla su kullanılarak, cildinizin tahriş olmaması ve mükemmel hijyen sağlanır.

  Tek dokunuşla kontrol
  Siemens çamaşır makineleri fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra tasarımsal özellikleri ile de dikkat çekiyor. Makinenize son derece şık bir görüntü sağlayan touchControl tuşlarının kullanımı son derece kolay. İstediğiniz işlevi seçmek için yumuşacık bir dokunuş tamamen yeterli oluyor. Ayrıca, düz bir şekilde tasarlanmış kontrol paneli kirin cihaz üzerinde toplanmasını önlüyor ve cihazın kolaylıkla temizlenebilmesini sağlıyor. A Plus enerji etiketine sahip Siemens çamaşır makinelerinde enerji kullanımında Avrupa Birliği standardı olan A sınıf etiketine sahip olmaları nedeniyle % 10 daha fazla tasarruf sağlanıyor.

  Siemens Ev Aletleri A Serisi Çamaşır Makineleri: WM06A160TR, WM08A160TR, WM08A110TR, WM10A110TR 5 kg için elektonik kartı, 140 º açılabilen flat design kapak (düz), A Enerji Sınıfı.

  Siemens Ev Aletleri E Serisi 6 kg Çamaşır Makineleri: WM08E160TR, WM10E160TR, WM10E110TR 6 kg için elektonik kartı, Dokunmatik tuş (touchControl), A Plus Enerji Sınıfı.

  Siemens Ev Aletleri E Serisi 7 kg Çamaşır Makineleri: WM08E460TR, WM10E460TR, WM10E410TR, WM12E460TR Yeni özel yıkama programları: Gömlek-Özel, Outdoor ve Süper-Kısa 15, Sense-Plus,A Plus Enerji Sınıfı


   
Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 kg çamaşır yıkama kapasitesi...

  8 kg çamaşır yıkama kapasitesi...

  8 kg çamaşır yıkama kapasitesi... Arçelik 8124 SJ serisi 8 kg çamaşır kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek; hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca yorgan, battaniye gibi büyük parçaları da makinede yıkayabilme konforunu yaratır. Direct Drive Motor: Direct Drive Motoru sayesinde uzun yıllar boyunca çok sessiz çalışır. Su Jeti: Suyu...
 2. 15 dakikada horlamaya son!

  15 dakikada horlamaya son!

  Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi'ne alınan özel bir cihaz sayesinde, horlamaya sebep olan rahatsızlıklar, 15 dakika süren ağrısız ve kansız bir operasyonla tedavi ediliyor. Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Op. Dr. Tevfik Gürel, Bandırma'ya ilk defa getirilen radyo frekans cihazının horlamaya sebep olan burun etlerinde...
 3. 15 dakikada güçlü tırnaklar

  15 dakikada güçlü tırnaklar

  Kırılıyor, soyuluyor ve yumuşacık… haftada bir – iki kez yapacağınız bakımla, bu sorunlardan kurtulacak, güçlü tırnaklara sahip olacaksınız. Sağlam bir zemin için 3 dakika Zemini sağlam olmayan bir araziye inşaat yapılabilir mi? Eğer güçlü tırnaklara sahip olmak istiyorsanız önce yüzeyini bakım için hazırlamalısınız. Bunun için önce, tırnak makasıyla tırnaklarınızı kesin (uzun...
 4. 15 dakikada harikalar yarabilirisiniz

  15 dakikada harikalar yarabilirisiniz

  Sabahları saatin sinir bozucu sesiyle uyanıp, alel acele giyinip, işe yetişme telaşıyla makyaj yapmaya vakit bulamıyorsunuz değil mi? Yüzünüzü yıkamaya bile zor vakit ayırdığınız bu kısacık zaman diliminde güzel görünmek için ihtiyacınız olan zamanı nasıl yaratacaksınız ki? Aslında bu o kadar da zor değil. Bazı pratik çözümlerle 15 dakika harikalar yaratabilirsiniz. Makyaj * Yüzünüzdeki...
 5. Dünya'daki ilk Çamaşır Yıkama Makinesi

  Dünya'daki ilk Çamaşır Yıkama Makinesi

  ilk çamaşır makinesi ilk çamaşır makinası makinesinin resmi makinesinin hali Eskiden kadınlarımız ne işkencelerle çamaşır yıkarlarmış helal olsun valla.Şimdiki zamanda normal makineyi kullanmak için mızmızlanıyoruz dicek söz yok. Modern teknolojinin öncesinde çamaşır yıkamak hiç de sanıldığı kadar kolay sıradan bir iş değildi. Çamaşır yıkamak en az iki günlük uzun bir uğraş...

Sayfayı Paylaş