Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın
kısa programlı çamaşır makinesi sense plus siemens
Çamaşırlarınız 15 dakikada yıkansın
elebey0072.jpg
Siemens Ev Aletleri A serisi ve E serisi yeni çamaşır makineleri dünyada ilk olarak kullanılan teknolojilerle kullanıcılara yepyeni deneyimler sunuyor. Siemens A ve E sınıfındaki çamaşır makineleri birçok yeni özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Birçok yeni ilave programlara sahip ve kullanıcı ihtiyacına göre ayrıştırılmış 5, 6 ve 7 kilo Siemens Çamaşır Makineleri Mayıs ayında kullanıcılarla buluşacak. Dünyanın en kısa yıkama programı Süper Kısa 15 ’de, çamaşırlar ana yıkama, durulama ve sıkma aşamaları ile toplam 15 dakikada yıkanıyor. Özellikle az kirlenmiş günlük kıyafetleri yıkamak için uygun olan Süper Kısa 15 programı, kalabalık aileler, sporcular ve beklemek istemeyen herkes için en ideal program seçeneğini sunuyor.

Yıkama + Kurutma = 40 dakika!
Kurutma makinelerimizdeki “Kısa Program” da yaklaşık 6-8 gömleği 25 dakika gibi bir sürede “ütüye hazır ” hale gelecek şekilde kurutmanız mümkün. “Süper Kısa 15” yıkama programı ile birlikte kullanıldığında toplam 40 dakika gibi çok kısa bir sürede gömleklerinizi yıkayıp kuruttuktan sonra ütülemeye başlayabilirsiniz.

Gömlek kırışıklığına son
Gömlekler için özel yıkama programı bulunan makinelerde hassas bir şekilde ve en az seviyede kırıştırarak yıkama yapılıyor. Böylelikle gömlekler kuruduktan sonra kolayca ütülenebiliyor.

Her ihtiyaca uygun çözüm
Yeni çamaşır makinelerinin E Serisi 7 kiloluk modellerinde bulunan mayo, forma, tenis kıyafetleri, eşofman vb tekstil türlerini yıkamak üzere tasarlanmış ‘Outdoor’ programı sayesinde sentetik giysilerinizi güvenilir bir şekilde yıkayabilirsiniz. Siemens E Serisinde bulunan, hassas ve narin tekstil ürünleri için geliştirilmiş bir diğer özellik ise ‘Hassas Sıkma’ özelliği. Bu özellik sayesinde 400 devirde yapılan sıkma işlemi çamaşırlarınızın yıpratılmadan temizlenmesini sağlar.

Hassas Ciltlere Özel Özen
Özellikle Hassas ciltler için geliştirilmiş yeni bir durulama fonksiyonu olan “SensePlus” fonksiyonu özellikle duyarlı ciltlere sahip ya da evinde küçük çocukları, bebekleri olanlar için ideal bir özellik. “SensePlus” fonksiyonu sayesinde her bir durulama aşamasında yaklaşık 1,5 ile 2 litre arasında daha fazla su kullanılarak, cildinizin tahriş olmaması ve mükemmel hijyen sağlanır.

Tek dokunuşla kontrol
Siemens çamaşır makineleri fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra tasarımsal özellikleri ile de dikkat çekiyor. Makinenize son derece şık bir görüntü sağlayan touchControl tuşlarının kullanımı son derece kolay. İstediğiniz işlevi seçmek için yumuşacık bir dokunuş tamamen yeterli oluyor. Ayrıca, düz bir şekilde tasarlanmış kontrol paneli kirin cihaz üzerinde toplanmasını önlüyor ve cihazın kolaylıkla temizlenebilmesini sağlıyor. A Plus enerji etiketine sahip Siemens çamaşır makinelerinde enerji kullanımında Avrupa Birliği standardı olan A sınıf etiketine sahip olmaları nedeniyle % 10 daha fazla tasarruf sağlanıyor.

Siemens Ev Aletleri A Serisi Çamaşır Makineleri: WM06A160TR, WM08A160TR, WM08A110TR, WM10A110TR 5 kg için elektonik kartı, 140 º açılabilen flat design kapak (düz), A Enerji Sınıfı.

Siemens Ev Aletleri E Serisi 6 kg Çamaşır Makineleri: WM08E160TR, WM10E160TR, WM10E110TR 6 kg için elektonik kartı, Dokunmatik tuş (touchControl), A Plus Enerji Sınıfı.

Siemens Ev Aletleri E Serisi 7 kg Çamaşır Makineleri: WM08E460TR, WM10E460TR, WM10E410TR, WM12E460TR Yeni özel yıkama programları: Gömlek-Özel, Outdoor ve Süper-Kısa 15, Sense-Plus,A Plus Enerji Sınıfı
 
Geri
Üst