2011 ''Gelinleri'' sohbete buyrun..

İlk resimde gelinliği beğenmedim, açıkcası bolerolu gelinlikleride pek sevmiyorum ama son resimdeki gelinliğin üstü çok hoş

Bolero olmazsa herşey ortada olur pasim malum benim göğüsler.... :S Son resimdekinin üstü hoş evet bende onu beğendim :)

gelin3-5967.jpg

Ben bu gelinliğe hayran oldum bitanem üstü de eteği de çok güzel eminim sana da çok yakışır.

Bolero dersen tül olduktan sonra pek anlamı yok gibi.:)İpek ya da satenden işli bir bolero diktirebilirsin...

gelin3-5967.jpg

Ben bu gelinliğe hayran oldum bitanem üstü de eteği de çok güzel eminim sana da çok yakışır.

Bolero dersen tül olduktan sonra pek anlamı yok gibi.:)İpek ya da satenden işli bir bolero diktirebilirsin...

Evet kuzum güzel amaa drape istiyorummm :) Boleroyu öyle mi diyorsun yani bebeğim hıı? nasıl diktireyim o konuda çok kararsızım fotoğraflarla bana yardımcı olun melişlerim yaa :cry:

,

Yabancı tasarımlara çok baktım ama hepsi elbise gibi tatlım düz sade modeller.Bende aksini istiyorum sade olmamalı :) Canım ayakkabı modellerinde burdan paylaşırsan sevinirim fikir edinmiş oluruz.Bende 2011 gelini olacağım :)

Aynen bende öyle dusuniyorum.. Lakin.. Birkac degisiklik yapilirsa begendigim modelde, aynisini elde etmis olurum ve farkli olur diye dusunuyorum :D

Bu benim sectigim gelinlik: (gerci 2010 Modellerinden bu.. Ama dedigim gibi degisiklikleri yaptirirsam ins. farkli olur ;)

Ayakkabi (gerci.. bu kadar yüksek olmasina gerek yok, nisanlimla aramda bir kafa fln var cunki :D böyle olsa.. onu gecerim yada ayni boyda oluruz, buda - bence - hos olmaz :) Taslari renkli sectim cünki degisik olsun buda :D gerci baska zaman giyemezsin pek o baska mesele..

buda ikinci favorim (ama Beyazini istiyorum :))

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bununda üstü tam istediğim gibii.......Sizce?Farklı fikri olan var mı????

2011-gelinlikleri-8537.jpg

bence üstü güzelde.. altini pek begenmedim - su saten ve gül kismi olmasa, onuin yerine farkli birsey yapsalar, daha hos olur.

Boleroyu bence gelinlikcide sor, onlar uygun bir tane yaparlar. bence satenden olsun, dantel pek gitmezdir buna :S

Kuzum sana hem drapeli hem straplez hem de bolerolu bir model buldum bak bakalım nasıl...

gelinlik21.jpg

Bi tane daha buldum drapeli değil ama bolerosun çok güzel duruyo...

gelinlik61.jpg

Bi de şöyle bir bolero da düşünebilirsin ipek organze kumaştan

03-lasposa.jpg

Bir de şu drapeli modeli göstermeden geçemeyeceğim.Acaba senin eklediğin model miydi?Neyse ekledikten sonra bakarım..:)

2011-gelinlikler-sizler-icin-ozel-secim-gelinlik__33089380_0-3630.jpg

Aynen bende öyle dusuniyorum.. Lakin.. Birkac degisiklik yapilirsa begendigim modelde, aynisini elde etmis olurum ve farkli olur diye dusunuyorum :D

Bu benim sectigim gelinlik: (gerci 2010 Modellerinden bu.. Ama dedigim gibi degisiklikleri yaptirirsam ins. farkli olur ;)

Ayakkabi (gerci.. bu kadar yüksek olmasina gerek yok, nisanlimla aramda bir kafa fln var cunki :D böyle olsa.. onu gecerim yada ayni boyda oluruz, buda - bence - hos olmaz :) Taslari renkli sectim cünki degisik olsun buda :D gerci baska zaman giyemezsin pek o baska mesele..

buda ikinci favorim (ama Beyazini istiyorum :))

Canım gelinliğin hoş ama şu ilk ayakkabıyı pek beğenmedim.En sondaki ayakkabı çok hoş..Çok beğendim ben bile bulsam alırım :D

bence üstü güzelde.. altini pek begenmedim - su saten ve gül kismi olmasa, onuin yerine farkli birsey yapsalar, daha hos olur.

Boleroyu bence gelinlikcide sor, onlar uygun bir tane yaparlar. bence satenden olsun, dantel pek gitmezdir buna :S

Evet bende üstünü çok beğendim tatlım bugün baktımda buna yakın modeller.Aslında beğenmediğim modelleri giyince çok çok beğendim bakınca anlaşılmıyor

Kuzum sana hem drapeli hem straplez hem de bolerolu bir model buldum bak bakalım nasıl...

gelinlik21.jpg

Bi tane daha buldum drapeli değil ama bolerosun çok güzel duruyo...

gelinlik61.jpg

Bi de şöyle bir bolero da düşünebilirsin ipek organze kumaştan

03-lasposa.jpg

Bir de şu drapeli modeli göstermeden geçemeyeceğim.Acaba senin eklediğin model miydi?Neyse ekledikten sonra bakarım..:)

2011-gelinlikler-sizler-icin-ozel-secim-gelinlik__33089380_0-3630.jpg

İlk model çok hoş bence gelinlikte boleroda..Diğer ikinci boleroda hoş meleğim gerçekten ama ben dirsekte olsun istiyorum almanyada soğuk olacak ve bugün bolerolu giydim bolero gerçekten gelinliği tamamlıyor diye düşünüyorum üzerimde..Son modelin arkası hoşuma gitti bende böyle düşünüyorum.Melekler ben hennadan beğendim.HENNA GELİNLİK 3.MODEL.İnternetten bakıp bana fikrinizi söyleyebilir misiniz?

Geri