Astrolojİk Bebek Horoskop Analİzİ

M

Misafir

Forum Okuru
Astrolojİk Bebek Horoskop Analİzİ
ceza horoskop horoskop analizi bedava ücretsiz analizi ücretsiz
images.jpg
Hem ebeveynler hem de çocuklar için farklı ve kalıcı bir armağan

Astrolojik Bebek Raporu;


Bu rapor , ebeveynler için bir rehber olarak tasarlanmıştır . Raporun amacı , çocuğunuzun sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmaktır.

Raporda çocuğunuzun kişiliği, kişiliğini ifade etme tarzı ,annesini ve babasını nasıl gördüğü, nasıl etkilendiği, onların hangi karakteristik özelliklerini daha baskın olarak deneyimlediği vb... konular incelenmektedir. Kariyeri,is hayatında hangi alanlarda çalışmasının veya hangi kişisel özelliklerinin basarisinin kaynağı olacağı da irdelenmektedir.

Astrolojik bebek raporu, yeni doğan bebeklerden ergenlik çağına gelmiş çocuklara kadar tüm çocuklar için başvurulacak güzel bir rehberdir. Çocuğunuz bir yetişkin olduğunda ise ona ışık tutan sevgi dolu bir hatıra olarak kalacaktır.

RAPOR İÇİN GEREKLİ BİLGİLER ; Çocuğunuzun doğum verileri (Doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri ve cinsiyeti)

RAPORUN SUNUM SEKLİ; Yaklaşık 10 sayfalık yazılı rapor renkli bir horoskop ile birlikte sunulmaktadır.Horoskopu dilerseniz daha sonra çerçeveleyip çocuğunuzun odasına asabilirsiniz.
images3.jpg
Astrolojik Bebek Raporu Açıklaması
Bebek A'nın ebeveynleri için bir rehber olarak tasarlanmıştır . Raporun amacı , A'nın sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmak ve ebeveynleri tarafından yapılacak olası hatalara veya problemlere karsı uyarıda bulunmaktır.

Birinci Bölüm’de A'nin kişiliği ve kişiliğini ifade etme tarzı açıklanacaktır.
Bölüm 2 ve Bölüm 3’de A’nin annesini ve babasını nasıl gördüğü, nasıl etkilendiği ve hangi karakteristik özelliklerini daha baskın olarak deneyimlediğini açıklayacağız. Bir örnek verilmesi gerekirse kız kardeşinin veya erkek kardeşinin perspektifinden annesi ve babası farklı bir şekilde ifade edilebilir.
Bölüm 4 de ise A'nin entelektüel kapasitesi , mizacı , konsantrasyonu ve eğitime karsı tavrı ve tutumu değerlendirilecektir .
Bölüm 5 , A'nin yasam yolu , mesleği , hangi alanlarda çalışmasının veya hangi özelliklerinin basarisinin kaynağı olacağı konuları irdelenecektir . Yasam yolu ve basarisinin kaynağı bölümleri bu rapordaki diğer kişisel özellikleri ile birlikte değerlendirilmelidir.
Bölüm 6 , A'nin sağlık koşulları hakkında bilgi verir . Bu bölümde sağlık durumundaki bazı eğilimler ve/veya olasılıklardan bahsedilmektedir. Burada A'da ki hassas noktalar belirtilmektedir ve hassas olmaları nedeniyle rahatsızlanması olasılığı mevcuttur. Ayrıca tamamlayıcı bazı tavsiyeler olarak A‘nin beslenmesi için bazı öneriler ve bilgiler de eklenmiştir. Burada bahsedilen sağlık bilgileri sadece olasılıkları içermektedir. Bu nedenle mutlaka doktorunuzun tavsiyesini ve ilaçla tedavi yöntemini izleyiniz.Astroloji profesyonel tıbbin yerine asla kullanılamaz.
Bölüm 7 , A'nin jenerasyonundaki tüm çocukları etkileyen ve yaşıtlarında baskın olacak yaygın fikir ve davranışları açıklamaktadır.
Tucked.jpg
Raporda bazı çelişkili ifadeler bulmanız olasıdır . Bunun sebebi bir horoskopta bazı gezegenler ve konumlar olumlu etki yaratırken bazıları daha az olumlu etki yaratabilmektedir. Bu nedenledir ki ayni alanda hem olumlu hem de olumsuz deneyimlerle zaman zaman karsılaşabilecektir . Bebeğiniz de sizin gibi kendi yasam yolunda yürümek için sezgilerine ve sağduyusuna kulak vermeye ihtiyaç duyacaktır. Ama sunu unutmamak gerekir ki bebeğinizin hangi burçta doğduğundan çok ne kadar sevgi ile yetiştirildiği önemlidir .
 
Geri
Üst