Bebek arabası alırken nelere dikkat edilmeli

Z

Zeyeyp99999

Forum Okuru
Bebek arabası alırken nelere dikkat edilmeli
Bebek arabası alırken nelere dikkat edilmeli hangisini almayım

Merhaba

Bebeğim 4 aylık , bebek arabası almak istiyoruz . Bebek arabası alırken nelere dikkat etmeliyim nasıl bir bebek arabası daha kullanışlıdır hangi markalar daha iyidir , bebek arabası alırken nelere dikkat etmeliyim , ilk bebeğimiz olduğu için bu konu da tecrübeli değilim. bebek arabası alıp da bir ay sonra bu iyi değilmiş demek istemiyorum çünkü bebek için puset aldık ve şimdi kullanmıyoruz çünkü hiç kullanışlı değil ve bebeğim rahat değil . hangi bebek arabasını önerirsiniz özellikleri ne olmalıdır.

Merhaba Zeynep

Öncelikle marka takıntım yok ama sana kanz'ın ürünlerini tavsiye ederim ben onu kullandım memnun kaldım. bebek arabası alırken en önemli şeyler şunlar tatlım arabanın geniş olmasına bebeğinin rahat olmasına dikkat yoksa bebeğin biraz büyüyünce dar olan bebek arabaların da bebek hiç de rahat edemiyor geniş olsun. İkinci dikkat etmen gerek şey ise hafif olması ,kolay açılıp kapanması 15 kilo hatta 20 kilo olan bebek arabaları var bunları taşımak arabanın bagajına koymak açmak kapatmak sorun. Diğer dikkat edeceğin konu ise arabanın kumaşının kaliteli olması hemen yıpranmaması ayrıca yıkanabilir olması çok önemli. Alacağın bebek arabası ayarlanabilir olmalı ve tam yatış pozisyonu yani tam yatay hale gelmesine dikkat etmelisin . bir de tekerleklerinde süspansiyon olması iyi olur sarsıntıyı almak için. Kullanımı rahat olsun ve alacağın ürünün kullanıcı yorumlarını dikkatle oku .

Geri