Bu sonuca göre 5-6 haftalık hamilesiniz hayırlara vesile olsun inşallah.

Merhabalar kuzularim Bugün 15. Günüm çatlatma ignesinin bu iğnede ikinci tedavim. Diğerinde ignenin 20. Gün hastalanmistim. Acaba yarın teste gitsem mi kan vermeye yoksa 20 . Günü mu yaptırSam ki sizce arkadaslar bilemedim çok kararsız kaldım korkuyorum açıkçası olumsuz olacak diye. Bugün adet olmam zaten normalde ama bi önceki tedavide 20. Gününde olunca offf kafam karışti ne yapsam ki

Merhaba , çatlatma iğnesin de gebelik testi ,beklenen adette gecikme olursa yapılması öneriliyor.Acele etmeyin derim. Mensiniz gecikmesini bekleyin.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Ben yanlış hesaplaması sanırım iğnenin 18. Günü hasta oldum:) tekrar bi kontrol ettim. Ve dün adet günümdu bugunde hasta olmadimmmm hadi inş ya pazartesi teste gidiyorum inş hasta olmazsa inş bebis vardır
Hiç bir belirti yok gerçi suan için ama sadece beyaz akıntı var beklemeye devam

Merhabalar

Son adet tarihim 4 Kasım
Geçen cuma kan testi yaptırdım ilk sonucum: 13.6 çıktı
Salı günü 170.00
Perşembe günü 271 çıktı
Doktorum beklenen ilerleme gerçekleşmemiş ddi. Dış gebelik ihtimali var ddi pazartesi tekrar kan testi istedi ama ben o güne kadar sabredemem akşam tekrar yaptıracağım . Sizce gelişme nedir :( başka bi ile gelin geldim doktoru da tam bilmiyorum çok paniğim şu an

Geri