Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

inşALLAH canlarım,
Rabbim bu beklemelerimizin elbet mükafatını verecektir.İnanıyorum.Bu ay zaten akışına bıraktım.
Yalnızlıkk sen nasılsın şimdi.

büşra 84 senin kaçıncı denemendi.bende yeniyim 2. ayım bu ondan önce 1 ay olmadı bebğim. pko varmış bende.doktorum hızlı davranmak istedi.onun dışında bir problemim yokmuş.yumurtam kendi büyüyor sonra çatlatma iğnesi şimdi.22 ocakta adet olmam gerekiyor.Belirti olarak sadece adet öncesi sancılar ağrımalar çekiyorum.bulantı olarak midem ara ara dönüyor sadece.psikolojik mi diycem muhakkak öyle.ümitsizlik var nedense =(

büşra 84 senin kaçıncı denemendi.bende yeniyim 2. ayım bu ondan önce 1 ay olmadı bebğim. pko varmış bende.doktorum hızlı davranmak istedi.onun dışında bir problemim yokmuş.yumurtam kendi büyüyor sonra çatlatma iğnesi şimdi.22 ocakta adet olmam gerekiyor.Belirti olarak sadece adet öncesi sancılar ağrımalar çekiyorum.bulantı olarak midem ara ara dönüyor sadece.psikolojik mi diycem muhakkak öyle.ümitsizlik var nedense =(

Catlatma ignesini ilk bu ay denedik canim ondan once gecen yil tup bebek denemistik,kimyasal gebelik yasadim .. kar kış kapida bir kac ay ara veririm zaten olmuyor 5 yildir olmadi :) hakkimda hayirlisi neyse o olur ,, oncelikle benim 1 kizim var rabbim hic bu duyguyu tatmayanlara versin once sonra bana insallah

Merhaba kizlar sizi ayin 3 unden beri takip ediyorumm.sonunda da uye oldum.biz de 2 yildir evliyiz.esime de bana da test yapildi bir sorun olmayinca klomen ve catlatma ignesi denedik ilk defa bu ay.simdi normalde benim 20sinde adetim olmasi gerekiyor.ancak igne olali 16 gun oldu.idrar testini ne zaman yapayim

günaydın kızlar,
Allah herşeyin hayırlısını versin.Bendede bir sıkıntı yok çok kükür
Ben en çok tüplerim kapalımı acaba diye düşünüyorum.Testlerim temiz şükür.

Canım çok sevindim eşinin durumu içinde üzülme ilaç ve ya ameliyat ile düzelecektir . 1 kaç aya artık sende bir anne olucaksın inşallah dualarım seninle

Merhaba kizlar sizi ayin 3 unden beri takip ediyorumm.sonunda da uye oldum.biz de 2 yildir evliyiz.esime de bana da test yapildi bir sorun olmayinca klomen ve catlatma ignesi denedik ilk defa bu ay.simdi normalde benim 20sinde adetim olmasi gerekiyor.ancak igne olali 16 gun oldu.idrar testini ne zaman yapayim

Canım sen yarın ilk idrarınla test yap çıkıcaktır büyük ihtimalle hamilesin

canlar günaydınnn,
zelalf yaptınmı test inşallah güzel haberler verirsin :)
büşracım ooo sende bir tane varmış ahh ne güzel,kıızz bir birtanesinede razıyız :D sabah sabah ne güldüm kendimee
Ececim inşallah rabbim hakkımızda hayırlısını versin.Eminim bizlerde güzel haberlerle buraları çınlatıcaz.

Geri