Enkay'dan Ankastre seçenekler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Enkay'dan Ankastre seçenekler
ankastra mutfak ankastra mutfak modelleri ankastre modelleri markaları imperial ankastre
Nadir Bayat:"General Electric markasıyla bu sene bilhassa buzdolabı ve klima ürünlerinde çok iddialı olacağız. GE ürünleri olağanüstü estetik tasarım, kusursuz işçilik ve günümüzün en modern mutfaklarına, şık bir atmosfer ve olağanüstü işlevsellik katmak amacıyla tasarlandı.”

elebey0026.jpg
Türkiye’de ankastre mutfak cihazları konusunda komple bir hizmet sunmak, bu hizmet anlayışını da prensipleştirebilmek güçlü bir altyapı gerektiriyor. Enkay Group, bu hizmet anlayışını başarı ile günümüze kadar taşıyabilen bir firma.
Beyaz eşyada ve özellikle ankastre cihazlarında 26 yıllık tecrübeye sahip olan Enkay Group Levent’te etkileyici bir konuma sahip olan showroomunda geniş ürün yelpazesini distribütör oldukları geniş marka alternatifleri ile zenginleştiriyor.
Fransa’dan ithal edilen, özel müşterilerin isteklerine göre üretilen LA Cornue marka cusineler için Levent’teki showroomun büyük bölümü özel olarak dizayn edildi. Almanya’dan ithal edilen, Miele’nin prestij markası olan İmperial ankastre cihazlar; bilhassa estetik anlayışı, ileri teknoloji ve işlevselliği ile müşterilerin büyük beğenisini topluyor.
Davlumbaz konusunda yine Almanya’nın en avantgarde markalarından olan ünlü Homeier, özel zevkleri olan müşterilere, butik tarzında tamamıyla el yapımı ürünler ile farklı bir alternatif sunuyor.

Enkay Group aynı zamanda dünya markası olan ve Amerikan tarzının önde gelen örneği olan General Electric markasının Türkiye Distribütörü. Enkay Group’un Genel Müdürü Nadir Bayat, General Electric markasıyla bu sene bilhassa buzdolabı ve klima ürünleri ile çok iddialı olacaklarını kaydederek, “GE Ürünleri olağanüstü estetik tasarım, kusursuz işçilik ve günümüzün en modern mutfaklarına, şık bir atmosfer ve olağanüstü işlevsellik katmak amacıyla tasarlandı.” diye konuştu.
Enkay tarafından Amerika’dan ithal edilen diğer ünlü marka ise Sub-Zero. Sub-Zero markası Amerika’da tam ankastre buzdolapları oldukları halde müşteriye en büyük iç hacmi sağlaması bu sektörde rakipsiz kılıyor.

General Electric ankastre cihazlar
Yeni tasarım anlayışıyla; Amerikan mutfaklarını en kaliteli ankastre ürünleriyle donatan GE, olağanüstü estetik tasarım kusursuz işçilik ve rakipsiz teknik çözümleri ile de tüketiciye bol seçenek sunar.
GE ankastre ürünleri, günümüzün en modern mutfaklarına şık atmosfer ve olağanüstü işlevsellik katmak amacıyla tasarlandı. GE ankastre ürünleri ile rakipsiz “Amerikan Stilini” yaşayın.

General Electric JRP-36 Fırın

Çok fonksiyonlu
Pyrolitic kendini temizleme
Ön seçimli ısı fonksiyonu
Elektronik kontrol
Elektronik programlama
7 pişirme fonksiyonu
Çevirme
Elektronik termostat
Hızlı ön ısıtma
Isı kontrol çubuğu

General Electric JV 745 Davlumbaz (Duvar Tipi)
Duvara monte edilir 700 m3/h
Elektronik kontrol
4 güç seviyesi
Sessiz çalışma
Timer
Dışarıya bağlantı veya irkulasyonlu
Halojen aydınlatma
5 kademeli lamba
Bulaşık makinasında yıkanan filtre
Filtre temizleme göstergesi

General Electric JP-566 / Dokunmatik Kumandalı Highlight Halojen 90 cm’lik Ocak
İki halojen ısıtıcı
Üç highlight ısıtıcı
Bir genişleme alanı
2.2 kW güç
Dokunmatik kontrol
Çift çocuk kilidi
Timer
Otomatik kapanma
Çift acil durum kapatma
On kademeli güç ayarı
Atıl ısı göstergesi

General Electric Ankastre Buzdolabı / Model TPG 21 KR
No frost/gardrop Tipi
Toplam 576 litre
Dondurucu bölümü 203 litre
Soğuk su, küp ve kırık buz veren basmatik dispenser
Nem/ısı ayarlı akıllı muhfaza gözleri
Ayarlanabilir cam raflar
Trim kit takılı
60 cm. derinlik

General Electric Buzdolabı / Model TFG 30 PF Çelik Kaplamalı
Özellikler
No Frost/gardrop tipi
Toplam 843 litre
Dondurucu elektronik monitör/diagnoz sistemi
Soğuk su, küp ve kırık buz veren basmatik dispenser
Meşrubat barı
Nem/ısı ayarlı akıllı muhafaza gözleri
Dökülme güvenlikli ayarlanabilir cam raflar
Quick Space darabilir raf
Quick Serve mikrodalga rafları
 
Ce: Enkay'dan Ankastre seçenekler

ecelincim bu beyaz eşya bölümünü iyi takip ediyom ankastre almayı düşünüyom bu dediğin markayı General Electric acaba buralarda bulabilirmiyim bayilikleri varmıdır acaba paylaşımın için sağol canım
 
Cevap: Enkay'dan Ankastre seçenekler

benimde ocak fırın davlunbazz ankastre çok güzel duruyor ama su lekesi dahi çıkmıyor ve pis gibi duruyor çok güzel kurulamak lazım toz bile belli oluyor bilgilerinize
 
Geri
Üst