Evde spor mu salonda spor mu önerirsiniz?

A

Ayparcamm

Forum Okuru
Evde spor mu salonda spor mu önerirsiniz?

Evde spor mu salonda spor mu melek kadınlar kulübü evde spor mu yürüyüş mü forum'da.​

Kızlar spor yapmaya karar verdim ama evde mi salonda mi karar veremedim. Aslında salonda yapsam kilo vermek garanti olurdu diye düşünüyorum. Evde de aynı kiloyu verebilir miyim bilemiyorum ama en azından salonda insan biraz gayrete geliyor. Evde spor mu salonda spor mu?

images (8).jpeg

Merhabalar
Evde spor mu salonda spor mu? Aslında spor spordur büyük bir gayret azimle başlarsanız ise bunun salon ya da evde olmasının bir önemi yok bence. Yani spor salonunda belki yardımcı olacak olanlar olur ama önemli olan sizin içinizdeki spor yapma isteği ve azmidir. Gerçekten spor yapmak istiyorsanız spor salonuna gitmek yerine evde de çok güzel kilo verebilirsiniz. Hatta birkaç spor aleti alarak eviniz spor salonuna çevirebilirsiniz elbette bunlar da şart değil.

Evde spor yapmak konusunda merak ettikleriniz neler ise aşağıdaki linkten yazımıza ulaşabilirsiniz. "Evde spor yapılır mı hakkında bilgi" hemen yazımızı inceleyerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Geri