evlilik yildönümü :(

J

jupiter

Forum Okuru
evlilik yildönümü :(
slm meleklerim...

bu ayin 24 de bizim evlilik yildönümümüz..nasil gecer bi anlami olurmu bilmiyorum... onun icin biseyler hazirlasam mi bilemedim.. bana fikir vereniniz olurmu acaba.. benim ne yasadigimi cogunuz biliyorsunuz.. bunun üzerine nasil bir gece gecirsek bilemedim ve sizlere danismak istedim..

senin yapacaklarından çok eşinin yapacaklarını merak ediyorum... Madem döndün geri bi ufak hazırlık yap bence canım baktın umrunda değil buruk bi şekilde de evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun dersin... tabi daha o güne kadar ayrıntılı konuşuruz elbette...

senin yapacaklarından çok eşinin yapacaklarını merak ediyorum... Madem döndün geri bi ufak hazırlık yap bence canım baktın umrunda değil buruk bi şekilde de evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun dersin... tabi daha o güne kadar ayrıntılı konuşuruz elbette...

o beklentileri ben dogum günümde yaptim sonuc ise disardan girdi ve dg kutlu olsun dedi yanaklarimdan öptü ve odaya gecti.. o yüzden bunda da ayni üzüntüyü yasayacagimi düsünüyorum.. bilemiyorum.. bende cok merak ediyorum ama bakalim ne olacak...

bence hiiç bişe yapma d.gnü daha özeldir onda öyle yaptıysa bunu hatırlamaz bile. en azından ümitlenmemiş olursun boşuna

bence hiiç bişe yapma d.gnü daha özeldir onda öyle yaptıysa bunu hatırlamaz bile. en azından ümitlenmemiş olursun boşuna

haklisin ama iste beklentisizde olmuyo ister istemez düsünüyor insan ve nasil gececek ne olacak ne diyecek falan diye bir sürü soru isareti.... ne zaman hersey yoluna girecek eskisi gibi bilmiyorum.....

canim bak gercekten icten gelerek cvp veriyorum... sakin sakinnn bi hazirlik yapma birak o yapsin o hatali o duzeltsin.. baktin sana karsi iyi hevesli o zaman cok secenek var son anda kutlamak icin disarda 24 saat acik yerler var...

haddinden fazla deger verme kimse senden degerli degil...kocan bile olsa

canim sen bu adami hala cok seviyormusun? Eyer öyleyse, asiriya kacmadan az bi hazirlik yap sonrada onun gelme saatine dügün kasetinizi izlemeye basla. hama hazirlik yaptigin ilk an belli olmasin. Eyer fark eder gelir icten sana deyer verirse devamini verirsin yok umrunda deyilse
o zaman Rabbim kocani islah eylesin.

RAbbim yar ve yardimcin olsun, senin icin dua edecegim ki huzurlu ve sevgi dolu bir yuvan olsun diye.

Allaha c.c. emanet ol canim

canim bak gercekten icten gelerek cvp veriyorum... sakin sakinnn bi hazirlik yapma birak o yapsin o hatali o duzeltsin.. baktin sana karsi iyi hevesli o zaman cok secenek var son anda kutlamak icin disarda 24 saat acik yerler var...

haddinden fazla deger verme kimse senden degerli degil...kocan bile olsa

cok haklisin kimse benden degerli degil.. ve bana bi gram deger verdigini hissetmiyorum..bazen neden bu evdeyim diyorum.. suanda oldugu gibi atistik sabah agzini acip bi kelime etmiyor benle.. bende konusmuyorum sabah beri üstelik yemek bile yemedim neden yemiyorsunu birak gel bile demedi... cikip disariya gittim geldim umrunda bile degil nerdeydin neden gittin diye hani kaybolsam mutlu olacak galiba.

canim sen bu adami hala cok seviyormusun? Eyer öyleyse, asiriya kacmadan az bi hazirlik yap sonrada onun gelme saatine dügün kasetinizi izlemeye basla. hama hazirlik yaptigin ilk an belli olmasin. Eyer fark eder gelir icten sana deyer verirse devamini verirsin yok umrunda deyilse
o zaman Rabbim kocani islah eylesin.

RAbbim yar ve yardimcin olsun, senin icin dua edecegim ki huzurlu ve sevgi dolu bir yuvan olsun diye.

Allaha c.c. emanet ol canim

allah razi olsun canim cok tsk ederim...ben onu sevmiyorum galiba yani asiri degil olsada olur olmasada cünkü o okadar yabanci ki bana canimi okadar cok yakti ve hala yakiyor...bilmiyorum keske sessizce kaybolsam..

Geri