Sırt ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi kızlar sizce hamile miyim ?

P

perikalpp

Forum Okuru

Merhaba Arkadaşlar, 3 aydır gebe kalmak istiyorum :(( adetime 2 gün kaldi yalniz herhangi bir aserme mide bulantisi yasamadim. Bu sabah sol sırt üzerinde ağrisiyla uyandim. Ogleden sonra ayni sekil devam ediyor. Göğüslerimde biraz sislik ve sizlama var. Belirti hamilelik olabilir mi? Cevalariniz icin simdiden teşekkür ederim... Allah herkese hayirli ve sağlıklı evlat nasip etsin

Selamlar değerli misafirimiz. Sizlere yüzde yüz hamilelik belirtilerini yazdığımız, aşağıdaki konumuzdan yararlanmanız hususunda bilgi vermek istiyoruz. Sadece aş erme mide bulantısı değil göğüslerde şişlik sızlama gibi belirtiler de regl ağrısı gibi ortaya çıkar. Yani regl olmak üzere iken de aynı ağrıları çekiyoruz bayan olarak. Bunlara yüzde yüz hamilelik belirtisi diyebilmemiz için öncelikle adet tarihinizin geçmesi gerekiyor.

Dolayısı ile regl tarihinizin gecikmesi gerekiyor. Adetinize iki gün kala siz belirtileri hissediyorum diyorsunuz ama adet ile aynı şekilde ortaya çıkıyor bu belirtiler. Bekleyeceksiniz hayatım. Adet olmaz iseniz test yapın lütfen.

Geri