Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Uyeligim iptal edilmis bir daha actim beyza hanim. Yok mensiniz gerceklesmedi. Hicbir kanama gelmedi. Bazi gunler agri oluyor bazen hic olmuyor. Bugun metal tadi almaya basladim. Ara sira tuvalete dustugum oluyor. Vucudum benimle oynuyor herhalde.. Anlamadigim sey hem adet hem gebelik belietileri goruyorum, test yapinca negatif gozukuyor, adette olamiyorum. Acaba mevsim degisikligi ve stres yaparak gecikme mi oluyorum?

Merhaba son adetiniz 27 eylül diye belirtmişsiniz. Ekimde mensiniz gerçekleşmedimi ?
Uyeligim iptal edilmis bir daha actim beyza hanim. Yok mensiniz gerceklesmedi. Hicbir kanama gelmedi. Bazi gunler agri oluyor bazen hic olmuyor. Bugun metal tadi almaya basladim. Ara sira tuvalete dustugum oluyor. Vucudum benimle oynuyor herhalde.. Anlamadigim sey hem adet hem gebelik belietileri goruyorum, test yapinca negatif gozukuyor, adette olamiyorum. Acaba mevsim degisikligi ve stres yaparak gecikme mi oluyorum?

Merhaba ,
Mail adresi erkek profili olduğu için onaylanmadı. Gecikmeniz çok fazla ekim de mensiniz gerçekleşmemiş. Gebelik söz konusu olsa mutlaka testte çıkardı. Bugün tedbiren hcg testi yapın , sonuca görede hekime görünün.. Her mens gecikmesi gebelik lehine değil. Hormonal problemler,rahim kaynaklı bir sorun , stres, mevsim dönüşleri gecikmeye neden olabilir.

Merhaba ,
Mail adresi erkek profili olduğu için onaylanmadı. Gecikmeniz çok fazla ekim de mensiniz gerçekleşmemiş. Gebelik söz konusu olsa mutlaka testte çıkardı. Bugün tedbiren hcg testi yapın , sonuca görede hekime görünün.. Her mens gecikmesi gebelik lehine değil. Hormonal problemler,rahim kaynaklı bir sorun , stres, mevsim dönüşleri gecikmeye neden olabilir.
Tesekkur ederim yazdiginiz icin beyza hanim. Bugun dune gore iyiyim fakat karnimin alt tarafina dokununce sert birsey var gibi buyuk ihitmalle yumurtaligim sisti patlamaya hazirlaniyor gibi. Nisan ayindan itibaren adetlerim 27sinden 27sine idi. Bu sefer cok gecikti. Bugun 15. Gunum. Bugunde idrar test yaptim. Negatif gorulmekte.

Rica ederim. Sanırım yumurtlamanın gerçekleştiğini anlatmaya çalışıyorsunuz.Fakat durumunuz yumurtlamayla ilgili değil. Yukarda belirttiğim gibi hcg testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.Sağlıklı günler diliyorum.

Merhabalar,beyza hanim bi sorum var yanitlarsaniz cok sevinirim.mayis ayinda dis gebelikten ameliyat oldum bir tupum alindi.ekim ayina kadar korunduk.bu sure zatfinda cok duzenli adet dongum oldu.ekimde bebek dusunduk.kasim 8_9 gibi adet olmam lazimdi olmadim bi belirtide yok.adeti 2 gun gecince kan testi yaptirdim ultrasondanda bakti doktor.ultrasonda rahim kendini gebelige hazirlamis duvari kalinlasmis bir tanede yumurta catlamis adeti beklicez dedi.ama kanda negatif cikti.tekrar kan testi yaptirmalimiyim ne yapmami onerirsiniz?

Herkese merhaba ne yaziikki benmde 15 gun gecikti 6 aylik evliyim cocuk istiyoruz 8 kere falan test yaptim kan testi yaptirdim ama hepsi negatif
Ne yaziikki bu idrar testleri hep net sonuc veriyor yanilma oranlari cok az oluyor

Geri