Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Bnimde hastaligimdan 4 gun gecti kan testi yaptirdim negatifmiş :(

Merhaba, Her mens gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Hormonal ve rahim kaynaklı sorun, stres gibi durumlar gecikmeye neden olabilir. Bir kaç gün için de mensiniz gerçekleşmez ise hekime görünüp muayene olun.

Merhaba...son adetim 16kasim..2ocakta iliski oldu..12 ocakta kan ve idrar testi negatif..14 ocakta regl oldum.(ustune gorme degil die dusunuyorum eminde degilim)..28 ocakta evde idrar testi yaptm negatif.ayni gun kan testi yaptim beta0.1 den kucuk negatif..bend mide bulantisi bas donmesi kasik agrilari cok yogun..ustune gormus olsaydim kanda cikarmiydi..birde gec dollenmede regl olunurmu..hamile olma ihtimalim varmidir..tekrar test yapmalimiyim acaba

Merhaba,

Her mens gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Testleriniz de gebe olmadığınızı gösteriyor.+ Üstüne görme yani yerleşme kanaması adet gibi olmaz. Bir kaç damla lekelenme şeklinde olur. Ben gebe olduğunuzu düşünmüyorum ama tedbiren yinede test yapabilirsiniz.

Mrb..msj ma yanit verdiginiz tsk ederim.vermis oldugunuz cevabi dikkate alarak 30 ocakta tekrar kan testi yaptrdm ve beta 0.220 cikti..negatif..2gun icerisinde beta nin 0.120 artmasi bir anlam ifade edermi acaba..iliskinin uzerinden 29 gun gecmis oluyor..ilerleyen zamanlarda testi tekrarlamalimiyim sizce

Merhaba 28 aralik regli oldum ve ocak 25 tekrar olmam gerekiyodu olmadim bu adet duzensizligi 3 aydir oluyo persembe gunu doktora gittim ultrasyonla bakti birsey yok dedi test yapti 2.45 cikti negatif yasmin ilac verdi iki ay kullan dedi adetimi bakliyorum ilaca baslamak cin ama hala olmadim

Merhaba 28 aralik regli oldum ve ocak 25 tekrar olmam gerekiyodu olmadim bu adet duzensizligi 3 aydir oluyo persembe gunu doktora gittim ultrasyonla bakti birsey yok dedi test yapti 2.45 cikti negatif yasmin ilac verdi iki ay kullan dedi adetimi bakliyorum ilaca baslamak cin ama hala olmadim
Normalde doğum kontrol ilacı bu ama hormonlara bağlı durumlarda düzensizliklerde de verilen bir ilaç. Ama yan etkilerinden cinsel isteksizlik ve kuruluk yaptığını duymuş ve okumuştum.

Geri