Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

herkese günaydın.fatoscum merhaba,bişey sormak istiyorum,aşılama için yaş sınırı ve evlilikte belirli bir zaman geçirmiş olman gerekiyormu.aşılamadaki masrafları ssk nın karşılaması için 3 yıl geçmesi gerkli demişlerdi be karşı gelmek ana,bu doğrumudur bilgin varmı.bende aşılama yapmak istiyorum ama eşim istemiyorum.adet oldum sabah.garip bir duygu halindeyim.....boşluktadım sanki.ne yapacağımı bilmiyorum.Allahın emrine karşı gelmek olmaz o böyle istediyse böyle olacak.ama ben çok kötüyüm arkadaşlar çok kötüyüm........................

canım eğer yüksek lisansını yapıp formasyon aldıysann sende öğretmen atamalarına girebilirsinn temmuzdaa ama fen edebiyat fakülteleri için başka bilgim yok ttalım yaa

yüksek lisans değil , bizim zamanımızda seçmeli ders olarak almıştık formasyonu.Başvurular ne zaman acaba?

5051Animation11YY.gif
hepimize birer bebek getirdimmmm!

yok yormuyorum zaten akşam hep yattım dinlendim ama sabah karşı tam ezan vakti kasıklarımdan öldüm geberdim valla çok ağrı yaptı her iki tarafıda 1 saate yakın sürdü patlıcak zannettim ilk defa böyle oluyo neden ki?sende de varmıydı böyle bişey?
tünaydın canım aşılama yaptırmışsın inşallah etkisi olur ve hamiş kalırsın adaşım....bendede bu ay adetten önce ve sonra kasıklarımda ağrı çok oldu belki seninkide şuan gebelik oluşuyodur inşallah

Yok yormuyorum zaten akşam hep yattım dinlendim ama sabah karşı tam ezan vakti kasıklarımdan öldüm geberdim valla çok ağrı yaptı her iki tarafıda 1 saate yakın sürdü patlıcak zannettim ilk defa böyle oluyo neden ki?sende de varmıydı böyle bişey?
gecmıs olsun cnm benın kasık sancılarım vardı halada devam edıyo dun dr sordum nıye gecmedı dıye oda ılk dogumun zormu oldu dedı zor olan dogumlarda olurmus benımkı ondan devam edıyo cnm senınkıde bebıştendır ıns

Kızlar belim çokk ağrıyor, parol içsem mi, başka ilaç almaktan korkuyorum , dün çok okudum nette yine ; bebek düşünmeye başladıktan sonra folik asid hariç ilaç almayın diyor
TAMAM NUR , ÖĞRENİRSEN BANA DA SÖYLERSİN , SAĞOLL:...

Geri