Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hamile kalmasamda dualarım sizinle en içtenliğimle sizleri tanımıyorum ama hepinizi kendim yerine kendimide hepinizin yerine koyup dua ediyorum bi kişi başkası için bir din kardeşi için hayır yada şer bir dua ederse başının üstünde bir melek de amin dermiş.emin olun bende hayır dileyenlerddenim.yaratılanı seviyorum yaradan dan ötürü.

allah razı olsun bizlerde dua ediyoruz zaten dua sadece kendin için edilirse ne sevabı olur nede hayrı ben ilk önce tüm müslümanlara sonra kendim için istiyom rabbim dualarımızı emiminki ne umutsuz nede cvpsız bırakmaz sadece sabrımızı ölcüyorr saırr

Aşılama tuttu hamileyim.19 martta aşılama yapılmıştı. bugün Bhcg yaptırdım sonuç 130 ilk aşılama.14 gün boyunca tutmadı diye kendi kendimi yedim,ama oldu.darısı herkesin başına.inşallah sizlerinde en kısa zamanda olur.doktora gittim inanmıyorum diye tutturdum o da seni inandırmak için ne yapmam lazım dedi.gebesin sevinebilirsin dedi.bu arada aşılamada sperm 20 milyonmuş yıkanınca 4 milyoncuk kalmış.yani 4 milyon spermle %20 lik şansım vardı ve oldu.inşallah herkese biumut olur.ama nolur siz benim gibi 14 gün boyunca olmaz demeyin.olmasaydı stresten olmazdı diyecektim dedi.

Hayırlı olsun papatyagul çok sevindim. iinşallah benim aşılamamda tutar. bizde 29 martta aşılama yaptırdık. bekliyoruz bakalım. aşılamadan 14 gün sonra test yaptırsak belli olurmu

Hayırlı olsun papatyagul çok sevindim. iinşallah benim aşılamamda tutar. bizde 29 martta aşılama yaptırdık. bekliyoruz bakalım. aşılamadan 14 gün sonra test yaptırsak belli olurmu

çok teşekkür ederim,inşallah darısı başına.ayın 14ünde yaptır.ben aşılama yaptırdığım günü saymadan 13.gün yaptırdım 130 çıktı,3 gün sonra tekrar yaptırdım 500 küsür çıktı.dediğim tarihte yaptırırsan 2 kereye gerek kalmaz.inşallah olmuştur.amin.

papatya gül tebrik ederim canım allah hayırlısıyla kucağına verir inşallah

çok teşekkür ederim canım,inşallah şuan tek istediğim şey o.cuma günü kontrol var,ilk muayene inşallah herşey normaldirde içim rahat eder.allahım inşallah buradaki tüm arkadaşlarımız ve bebek için uğraşan herkes tek tek hamile kalır.aminnn..

senin bayağı çokmuş tespit edilmiş bi sorun varmı tedavi falan gördünmü canım burda herkesni kalbi bir dualarımız seninle inşallah iyiki katıldın aramıza bikaç ay uğraşıp morali bozulan arkadaşlarımıza moral olursun.allah yar ve yardımcın olsun

tutkum biz galiba çok erken üzülüyoz rabbim sana nasip etsinn 12 yıl çokmuş inşallah biran önce hamiş kalırsınn biz bi kaç ayla kafaya takıyoz rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın allahım isteyen herkese nasip etsin tez zamanda kimsenin içi bu yüzden acımasın allahım sen dualarımızı geri çevirme aminnn

Geri