Herbal hot otacı soğuk algınlığına iyi gelir mi?

L

Leylak bahçesi

Forum Okuru
Herbal hot otacı soğuk algınlığına iyi gelir mi?

Herbal hot otacı kullananlar melek kadınlar kulübü herbal hot otacı ne işe yarar forum'da.​

Arkadaşlar bir iki gündür biraz soğuk almışım gibi biraz boğazım acıyor ve halsizlik var Ankara'da yaşıyorum henüz maalesef yaz gelmedi buralara epey soğuk geçiyor evden de çıkmıyorum ama bir soğuk algınlığı geçiriyorum sanırım. Eşim eczaneden herbal hot otacı almış ama kullansam mi bilemedim. Bunu kullanan arkadaşlar varsa iyi gelir mi sizce soğuk algınlığı için?

Merhabalar
Herbal hot otacı c vitamini ve zencefil içeren bir takviye edici gıda. Zaten biz soğuk algınlığı olduğumuzda c vitamini ve zencefil iyi geldiğini biliriz. Bu da adı üstünde takviye edici gıda. Bana kalırsa iyi gelir diye düşünüyorum size. Kutu içinde küçük paketler var ve sıcak suya ekleyip içiyorsunuz. Soğuk algınlığı maalesef halsizlik yapan bir problem en azından vitamin iceren bu takviye edici gıda size biraz iyi gelecektir. Umarım dediğiniz gibi bir soğuk algınlığıdır yaşadığınız. Korona testi de yaptırmanızı öneririm en azından içiniz rahat olur. Eğer gerçekten soğuk algınlığı ise kullanmanız size güç verecektir ama dikkat edin şeker hastaları ve hamileler kullanması sakıncalı olabilir deniyor.

Soğuk algınlığı için neler yapılabilir? Aşağıda yararlı bir yazı bırakıyorum sizler için. "Soğuk algınlığı nasıl tedavi edilir" hemen inceleyebilirsiniz. Soğuk algınlığı da eğer dikkat etmez iseniz süründürebilir.

Geri