Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

rapuzelciğim herşey için tekrardan teşekürler,şimdiden soru yağmuruna tuttum seni sende hiç bıkmadan ceapladın ve görünen o ki,daha bir ay böyle soularla bunaltacağım seni :)ama bir aydan sonra anlatmaya başlarım inşallahhh.dualarında unutma beni.
ben çıkıyorum canım saat bayağı uçmuş yine seninle sohbet etmek gerçekten çok iyi geldi,bu arada istiharede eşimin uykuya yatması bence de çok mantıklı ve ona diyeceğim.öpüyorum iyi geceler canm

rapuzelciğim herşey için tekrardan teşekürler,şimdiden soru yağmuruna tuttum seni sende hiç bıkmadan ceapladın ve görünen o ki,daha bir ay böyle soularla bunaltacağım seni :)ama bir aydan sonra anlatmaya başlarım inşallahhh.dualarında unutma beni.

ben yardımcı olmaktan bıkmam canım her zaman bekleriz :) yardımcı olacaksam ne mutlu bana. dualarım senile tatlım innşallah seneye bu vakitlerde bebişin kucağında olur ve 1 yaşını doldurmuş olur :) canım benim uyumam lazım malum sabah erkenciyim hadi tatlı rüyalar :)

canım benim ne demek herzaman sorabilirsin...dr hanım diyoki 5 yıl prolaktin tedavisi görmüş 5 yıl.sonra olmayınca ben herşeyden vazgeçtim yapmıycam demiş.öğretmenmiş bu çift.ondan sonra bir duymuşlarki kadın vazgeçip kabullendiği anda gebe kalmış..ALLAHIM BİZEDE NASİP EDER İNŞALLAH...sperm konusunda bilgimiz yok..ama bir örnek daha vereyim moralman iyi hissedersin kendini.bizim başka bir dr hanım 4 yıl bebk olmayınca tüp bebek yaptırmış.oğlu olmuş.emzirirken bebek emmiyormuş.dr gitmiş bir bakmışki kendiliğnden hamile kalmış arda 2 tane erkek..benim için bir süprizdi diyo inanamadım gebe kaldığıma diyor...o yüzden içini ferah tut,inanıyorum ki hakkında hayırlısını verecektir ALLAHIM..bende 8 ay kendi halime bırakacam çok yıprattım kendimi çünkü..TÜP BEBEĞİ ERTELEDİM ŞİMDİLİK...BU ARADA BİR HEMŞİRE ARKADAŞIM PROLAKTİNİ 100 KEN HAMİLE KALDI..İNSÜLİN HASTASI GEÇEN HAFTA DOĞURDU ÇOK ŞÜKÜR...BUNLARIN HEPSİ SANA MORAL OLSUN... :)

canım benim ne demek herzaman sorabilirsin...dr hanım diyoki 5 yıl prolaktin tedavisi görmüş 5 yıl.sonra olmayınca ben herşeyden vazgeçtim yapmıycam demiş.öğretmenmiş bu çift.ondan sonra bir duymuşlarki kadın vazgeçip kabullendiği anda gebe kalmış..ALLAHIM BİZEDE NASİP EDER İNŞALLAH...sperm konusunda bilgimiz yok..ama bir örnek daha vereyim moralman iyi hissedersin kendini.bizim başka bir dr hanım 4 yıl bebk olmayınca tüp bebek yaptırmış.oğlu olmuş.emzirirken bebek emmiyormuş.dr gitmiş bir bakmışki kendiliğnden hamile kalmış arda 2 tane erkek..benim için bir süprizdi diyo inanamadım gebe kaldığıma diyor...o yüzden içini ferah tut,inanıyorum ki hakkında hayırlısını verecektir ALLAHIM..bende 8 ay kendi halime bırakacam çok yıprattım kendimi çünkü..TÜP BEBEĞİ ERTELEDİM ŞİMDİLİK...BU ARADA BİR HEMŞİRE ARKADAŞIM PROLAKTİNİ 100 KEN HAMİLE KALDI..İNSÜLİN HASTASI GEÇEN HAFTA DOĞURDU ÇOK ŞÜKÜR...BUNLARIN HEPSİ SANA MORAL OLSUN... :)
Evet canm benim arkadaşlarımda da var böyle örnekler... biri ilk evliliğinde 5 yıl istedi tedavi gördü prolaktinden dolayı sonra evliliği başka nedenlerden dolayı bitti 2. evliliğini yaptı istediği ay hamile kaldı, eşimin yengesi de iki bebeğine de tedaviden vazgeçmişken hamile kaldı nasip işi galiba.ben önceki gibi sıkıntı etmiyorum evet var prolaktin sorunu ama çözünmeyecek sorun değil en azından ilaçla düşüyor demi,hakkımızda hayırlı olsun inş. gönlümüzdekini de hayra çevirip nasip eder Rabbim, bir sorum daha olacak cnm tüp bebek yaptırırken prolaktinin yüksek olması durumunda ne yaparlar ki sonuçta dostinex düşşüğe neden oluyormuş Allah korusun,parlodel duydum nette araştırırken o gebelik isteyenlerde kullanılıyormuş ama dostinex kadar etkili değilmiş bu nekadar doğru sence?

canım benim bildiğim kadarıyla önce prolaktini düşürüp normal düzeye getiriyorlar.ondan sonra tüp bebek ilaçlarına falan başlıyolar..ama prolaktinin yüksek olması yumurtlamayı azaltıyomuş ama tamamen engel değilmiş..benimde prolaktinim yüksekti dostinex kullandım düştü çok şükür..28 falandı önce.şimdi 25in altında sanırım benimki...ne zaman tüp bebek yaptıracan kaçgün var...ona göre destek olalım sana :)

canım benim bildiğim kadarıyla önce prolaktini düşürüp normal düzeye getiriyorlar.ondan sonra tüp bebek ilaçlarına falan başlıyolar..ama prolaktinin yüksek olması yumurtlamayı azaltıyomuş ama tamamen engel değilmiş..benimde prolaktinim yüksekti dostinex kullandım düştü çok şükür..28 falandı önce.şimdi 25in altında sanırım benimki...ne zaman tüp bebek yaptıracan kaçgün var...ona göre destek olalım sana :)
bu ayın 25 gibi adet olacağım inş. adetin 2. günü gideceğim sorun çıkmaz inşallah yaklaşık 6 aydır dostinex kullanmıyorum en son 10a düşmüştü sonra da hiç baktırmadım korktum işin açığı aklımda hep değrin olduğu kalsın istedim.bol bol dua edin lütfen yani iki hafta var tam tedaviye başlamk için.tlf ile görüştüm hastane ile yarın da birebir ön görüşme yapmayı düşünüyorum

ya şimdiden dostinexe başlasam mı ki önceki düzende ama dr. değerin yüksekliğini görsün ona göre kendi tedbir alsın istiyorum sadece sözde yüksek demekle olmaz tahlilde bir görsün demi_

kesinlikle adeti bekle 2.günü bütün tahlillerini yaptır ona göre değerlendirsin doktor..tahlili görmeden hiçbişey yapma..bide farklı bir yerde yaptır bu sefer tahlilini..farklı çıkabiliyo..ben sağlık ocagımızda yaptım fsh çıkmıştı..doktorlar halime acıdı erken menopoz dedi yaşndayım..ama hastanede yaptırdım çıktı...özel hastanede yaptırdım çıktı...boşuna kendimi üzmüşüm..bence sağlık ocagımızın tahlili bozuktu...hep çıkan fsh çıkması çok saçmaydı..oyüzden bu seferde farklı biyerde yaptır istersen prolaktinini..BİR BAKMIŞSIN ŞUAN GEBESİN..KİMBİLİR GENELDE HERKES TÜP BEBEĞE KARAR VERDİĞİ AY GEBE KALIYOR :)

kesinlikle adeti bekle 2.günü bütün tahlillerini yaptır ona göre değerlendirsin doktor..tahlili görmeden hiçbişey yapma..bide farklı bir yerde yaptır bu sefer tahlilini..farklı çıkabiliyo..ben sağlık ocagımızda yaptım fsh çıkmıştı..doktorlar halime acıdı erken menopoz dedi yaşndayım..ama hastanede yaptırdım çıktı...özel hastanede yaptırdım çıktı...boşuna kendimi üzmüşüm..bence sağlık ocagımızın tahlili bozuktu...hep çıkan fsh çıkması çok saçmaydı..oyüzden bu seferde farklı biyerde yaptır istersen prolaktinini..BİR BAKMIŞSIN ŞUAN GEBESİN..KİMBİLİR GENELDE HERKES TÜP BEBEĞE KARAR VERDİĞİ AY GEBE KALIYOR :)
canm mutlaka duymuşundur mikroprolaktin bile yaptırdık ayrı özel bi tahlil gerçekte sorun olupta mı yükseliyo yoksa stresten mi diye bakılan bir test ve şükür hipofizde felan sorun çıkmadan tamamen stres etkili çıktı.2 ayrı devlet hastanesi 3 özel 2 de ayrı ayrı sağlıkocağında yaptırdım hatta il dışı hastanesinde bile yaptırdık hepsinde de yükseklik vardı malesefff zaten bir abortus yaşamıştım onun ardından yükseklik çıktı yani bence de ogünden beri stresten düşmüyor

Geri