Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

tubacım belki ara kanamasıdır belkide yerleşme kanamasıdır.ama eğer devam ederse 2.günü gideceksin dr.25 ini beklemeyeceksin.çünkü adet olunca 2,günü yumurtlama varmı yokmu ona bakacaklar...kanda gebelik testi yaptırsan kesin çıkar eğer 21 gün olduysa adet olalı.tabi çıkmazsada üzülme birkaçgün bekleyip tekrar yaptırabilirsin kanda gebelik testini.duruma göre bekliyelim bakalım adet mi değil mi bu leke..merakla bekliyorum cevabını :)
canım adetimin bugün 20.günü yani 20.gününde geldi bu kanama çok az inşallah devamı gelmez en baştada senin dediğin gibi tüp bebeğe karar verince beni yormak istemeden gelmiştir bebişim.26-28günde bir adet oluyorum ben.evet ara kanama da olabilir ama yerleşme kanaması da olabilir demi?lütfen çok çok dua edin

canım adetimin bugün 20.günü yani 20.gününde geldi bu kanama çok az inşallah devamı gelmez en baştada senin dediğin gibi tüp bebeğe karar verince beni yormak istemeden gelmiştir bebişim.26-28günde bir adet oluyorum ben.evet ara kanama da olabilir ama yerleşme kanaması da olabilir demi?lütfen çok çok dua edin

ayyy inşallah canım yerleşme kanamasıdır,bizi habersiz bırakma canım :) dualarım seninle

tuba belki adetindir o birkaç gün lekelenme tarzında gelip sonrada artabilir.ama çok meark ediyorsan kanda beta hcg baktır gebe olup olmadığın çıkar.özel hastanede baktırırsan 2 saatte verirler sonucu..İNŞALLAH YERLEŞME LEKELENMESİDİR HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN...:(

tuba belki adetindir o birkaç gün lekelenme tarzında gelip sonrada artabilir.ama çok meark ediyorsan kanda beta hcg baktır gebe olup olmadığın çıkar.özel hastanede baktırırsan 2 saatte verirler sonucu..İNŞALLAH YERLEŞME LEKELENMESİDİR HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN...:(
eğer adetimse çok saçma 20günde bir adet olmak normal değilki.tam adetime 11gün var ama her zaman 4gün önce olduğumu hesaplasam bile bir hafta var benim korkum ya kist enfeksiyon felan varsa diye.çünkü geçen sene enfeksiyondan dolayı rahim kalınlaşması yaşamıştım ve byle 15-20.günde felan kanamalar yaşıyorum diye dr.gittiğimde enfeksiyondan dolayı rahim kalınlığı 18 olmuş demişti.düşünübiliyor musun ve sonuçta kürtajla inceltmişlerdi.böyle bi durum olmasından korkuyorum

eğer adetimse çok saçma 20günde bir adet olmak normal değilki.tam adetime 11gün var ama her zaman 4gün önce olduğumu hesaplasam bile bir hafta var benim korkum ya kist enfeksiyon felan varsa diye.çünkü geçen sene enfeksiyondan dolayı rahim kalınlaşması yaşamıştım ve byle 15-20.günde felan kanamalar yaşıyorum diye dr.gittiğimde enfeksiyondan dolayı rahim kalınlığı 18 olmuş demişti.düşünübiliyor musun ve sonuçta kürtajla inceltmişlerdi.böyle bi durum olmasından korkuyorum

içini fferah tut canım benim psikolojiktir eğer adet olsan bile...kolaymı kafaya bu kadar takıyoruz tabiki adetler düzensiz olur..ben ayda 2 kez oluyorum..13gün felan temiz kalıyorummm...:( alışkınım yani bu duruma...sende tüp bebek yaptıracagın için sürekli düşündüğünden erken olmuş olabilirsin.yada allahım inşallah sana bir çocuk nasip etmiştir bekleyip görecegizz tubacım sıkma canını olumsuz şeylerde getirme aklına..

dün gece kasıklarımda sancı oldu klimadandır diye düşündüm canm, kiste gelince o kadar yıl dr. gittim kist var diyen olmadı sace bir defasında adet gününe bir kaçgün kala dr. kist var demişti kendi dr. değildi zaten kendi dr.umda adet gününden önce küçük kistik yapının olması gerekiyor demişti adet sonrası gel bakalım yok olacaktır demişti hakikatende adet sonrası yoktu hiç diyen olmadı inş.sonradan kist oluşmadı.evet haklısın en güzeli dua ederek 25ini beklemek

hadi hayırlısı olsun canım rabbim gönlüne göre versin

emelcim sana yazmıştım ama yorumumu gördünmüü benimde bir arkadaş insülin direnci çok yüksekti ilk kutu bitti 2. kutuya başladığında hamile kalmıştı canım merak ettim senin arkadaşın ne kadar kullanmış

yazdıklarını okudum tubacımm inş gelmiştir bebişin inş yerleşme kanamasıdır bebişin sürpriz yapsın bana bebişimin yaptığı gibi aşılamaya gitmeden kendi geldi inş senin de öle olur dualarım seninle :)

Geri