Magnesie calcinee yan etkileri var mı mide ağrısı gibi?

G

Gozele

Forum Okuru
Magnesie calcinee yan etkileri var mı mide ağrısı gibi?

Magnesie calcinee melek kadınlar kulübü magnesie calcinee ne için kullanılır forumda.​

Arkadaşlar benim mide hazımsızlık sorunum vardı karnım düşerdi doktora gittim doktor bana magnesie calcinee verdi. Ama sanki midemi daha fazla agritti. Mide ağrısına neden olabilecek bir yan etkisi var mı bu ilacın? Magnesie calcinee kullananlar varsa yorum bekliyorum arkadaşlar.

Merhabalar
Magnesie Calcinee ilacı mide asidini giderici, mide asidini azaltarak bağırsaklardaki suyu artırır ve kolay tuvalete çıkmanızı sağlar. Kabızlık varsa mide ekşimesi hazımsızlık konusunda verilen bir ilaçtır. İlaç bir haftadan fazla kullanılmamalı doktorunuz da söylemiştir herhalde. İlaci bir bardak suya karıştırarak içmelisiniz. Yan etkileri arasında karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, dilde ya da boğazda şişlik olabilmektedir. Ama bu durumlarda mutlaka doktorunuza bildirin.

Dilerseniz hazımsızlıkla ilgili "hazımsızlık neden olur" yazımızı da inceleyebilirsiniz. Hazımsızlık nedenleri hakkında detaylı bilgi linkte.

Magnesie calcinee melek kadınlar kulübü magnesie calcinee ne için kullanılır forumda.​

Arkadaşlar benim mide hazımsızlık sorunum vardı karnım düşerdi doktora gittim doktor bana magnesie calcinee verdi. Ama sanki midemi daha fazla agritti. Mide ağrısına neden olabilecek bir yan etkisi var mı bu ilacın? Magnesie calcinee kullananlar varsa yorum bekliyorum arkadaşlar.
Ben kullanıyorum ara ara bi yan etkisini görmedim karın ağrısı dışında ama annem fazla kullandı galiba mide ağrısı yaptı şimdi içemiyor

Geri