Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba canımmmm

evet yaaa az kaldı, hayırlısıyla bir alabilseydik prensesleri. inşallah canım, inan vakit çabuk ilerliyor. allah hepimizi bir avazda kurtarsın.

sen nasılsın tatlım oğluşun nasıl

Canimm nasilsin oglusun nasil. Amin canim insallah saglikla tamamlariz haftalarimizi

tamam canım sen de kendine dikkat et... bence doğum yapmış olabilir çünkü bizim bile zamanımız yaklaştı. görüşürüz
çok şükür cnm daha iiz
bayramda merdiven inip çıkmak bizi çok yormuş ağrım ve sertleşmelerim oldu çok falza karnımda dokotra gittim ama hamdolsun dinelenin ce geçti kızlar yormamak gerekmiş ders oldu buda bana bide bnm eşi biraz aşağıda daha dikkatli olmama gerekiyo duanızı eksik etmeyin bizdende benmde hep sizinle

çok şükür cnm daha iiz
bayramda merdiven inip çıkmak bizi çok yormuş ağrım ve sertleşmelerim oldu çok falza karnımda dokotra gittim ama hamdolsun dinelenin ce geçti kızlar yormamak gerekmiş ders oldu buda bana bide bnm eşi biraz aşağıda daha dikkatli olmama gerekiyo duanızı eksik etmeyin bizdende benmde hep sizinle

ah canım kıyamam dikkat et kendine... bol bol yat dinlen. çok şükür birşey yokmuş. artık sen de epey ağırlaştın daha dikkatli ol canım. hımmm eşi aşağıdaysa daha da dikkatli olacaksın. ama korkulacak birşey yok. allah yardımcımız olsun hepimizin.

ben bayramdan önce izne ayrıldım ya aslında epey çok çalıştım ve hep okulda merdiven inip çıktım. inan bana çok yaramıştı. ama seni kötü etkilemiş, dikkat et canım.

kimseler yok
doğumu yaklaşanlar var ya maşallah Allah hayırlısıyla kurtarsın
dentnurse hamileymiş çok sevindim Allah tamamına erdirsin
lara kalp atışını duymuş:) ne güzel
izgilin de oğlu oluyormuş kardeşler hepinizi canı gönülden kucaklıyorum tebrik ediyorum
biz de 14 haftalık olduk teyzeleri ah bir büyüsek dara ra ra ra ramm:)

Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................20 Kasım

:yumurta:Bekleyen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> Listesi :yumurta:
Gökkuşağı.............................24 Kasım
lovely .................................25 Kasım
Dilara1................................26 Kasım
Tweety8378..........................27 Kasım
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <nobr>ANNE</nobr> ADAYLARI
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <nobr>Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <nobr target="blank">Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Dentnurse............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

canım arkadaşlarım hepinize cok teşekkür ederim allah razı olsun allah istiyen herkeze nasip etsin bu duyguyu inşallah hepiniz a.e.o. baş donmem var cok giremiyorum

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:
Sılam_nisa............................20 Kasım

:yumurta:Bekleyen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> Listesi :yumurta:

MART <NOBR>ANNE</NOBR> ADAYLARI
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Dentnurse............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> Listesi :yumurta:

MART <NOBR>ANNE</NOBR> ADAYLARI

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI

EYLÜL ANNE ADAYLARI
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI

KASIM ANNE ADAYLARI
Dentnurse............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

Geri