Sınavlarım başlıyooo melekleriMM

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Sınavlarım başlıyooo melekleriMM
:afraid::hmm:kızlarrrrrrrrrrrrrrrr yaaaa benim sınavlarım başlıyo hukuk iktisat işletme:cry:kurtarın beniiiiiiiiiiiii.ilk sınavlarım çok iyi ama ya geçemezsem korkusu var..geçer miyim yaaaaa??????

Ce: Sınavlarım başlıyooo melekleriMM

allah zihin acikligi versin....annem hep oyle derdide okula giderken...hayal ettigin yerlere gelmeni dilerim senin ve tum ogrencilerin...yolun acik olsun...aslinda sen ve senin gibileri gordukce o kadar ozeniyorum ki anlatamam ....o sinava girmek bile kazansanda kazanamasanda o kadar buyuk biseyki kutlarim seni ,senin yerinde olmak isteyen cok insan var unutma mesela ben...allah gonlune gore versin canim..iyisallah kazanirsin tum kalbimle yanindayim.........

insallah kazanirsin Birtanem Allah yardimcin Olsun..Öptüm

gercersin canım sıkma canını aynı dert bendede var 3 dersim var ilk sınavlar iyi ama ikinci sınav bakalım nolucak... allah yardımcın olsun zihin acıklığı versin...

saol pasikacım ewet ikinci sınavlarım başlıyo sürekli griyorum ama ne bileyim gene bi korku var içimde destek olun banaaaaa

Allah zihin açıklığı versin canım..Herşey gönlünce olsun.Hayırlısı ne ise o olsun..

Geçemezsen seneye geçersin:D
Taktığın şeye bak:D
Şaka bir yana ben de aynı dertten muzdaribim. Forum oLarak sınav duzsına çıkaLım:D:D
BaşarıLar efendim.....

Geri