Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca benim erkek arkadaşım aslan bucunda benim burcum boga ailem eberaberliğimizi anlatsam karşı çıkarmı evlenme niyetimiz var ailem karşı çıkcak die korkuyorum bu korkum yersizmi mutlu olcakmıyız ilerisi için evlilik söz konusumu bide başka bi şehre taşınıyoruz bizim için hayırlı olcakmı birde onunla benim ilişkimiz hayırlı olcakmı benim için bu ilşkiyi sürdürmem ii mi olcak kötü mü şimdiiden tsk ederim

Kartlar taşınma olayında kötü birşey çıkarmadı. Hatta orda tanışacağın biri var. Bazen ne yaptığını niye yaptığını bilmiyorsun. Yanlışları bile bile lades demekte açıkcası pekte mantıklı olmaz.
Kendine olan güvendede eksiklik var canım. Şuan ki ilişkinide gözden geçir der kartlar. Onun bazı durumları aileni düşündürebilir.
bence acele etmeyin. Bazı şeylerin sende farkına varabilirsin. Mutluluk var sana ama öncelikle net bir çizgi çiz.
Şuan ilişkin anlamında büyük bir sorun görünmüyor. Ama hemen evlilikte görünmüyor. zamana bağlı gelişmeler değişiklikler yaşatabilir.

abla ya çıldırıcam senden tarot bakmanı isticektim msjım dün 28 di azönce 24 tü şimdide 22 olmuş :( mevzuda çok önemli

Ben geldim:) üstelik mesaj sayım 30 oldu:)

benim tarotuma da bakabilir misiniz, şimdiden çok teşekkürler.

Ben geldim:) üstelik mesaj sayım 30 oldu:)

benim tarotuma da bakabilir misiniz, şimdiden çok teşekkürler.

hoşgeldinde neye bakacağızki şimdi:)
Genel açılım yapayım bari.
seni rahatsız eden şeyler var canım. ve sende ne yapacağını bilemez durumdasın sanki. Öncelikle ne kadar kötü düşünürsen düşün bunun sadece sana zararı olur. Adımlarını düşünerek at.
Bu aralar mutsuz olsanda düşman sevindirme derim ben. Sabrının sonucunu alacksın merak etme.
Hiçbir şey için iddia etme ve de büyük konuşma. ergeç istediğin olacak.
Ayağına gelecek güzel bir şans var. Bu bir ilişkide olabilir. Bu başlangıç seni olumlu yönde değiştirecek. Güzel fırsatlar geçecek eline.

Aslında aşk için baktırmak istiyordum unutmuşum, onu da başka zaman baktırırm artık, burdayım ne de olsa:) çok teşekkürler

merhaba handanca ben buket 22 temmuz 1989 doğumluyum 2 ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım yaklaşık 7 aylık bi ilişkimiz oldu.bana bi neden söylemedi kendi sorunları var şuan babası böbrek hastasıydı şimdi felç geçirmiş bunlarla ayrılmak istemesinin bi nedeni varmı bilmiyorum beni hala seviyor mu sabredip dönmesini beklemelimiyim bunlarla ilgili baktırmak istiyorum.erkek arkadaşım 24 kasım 1988 doğumlu adı gökçe.şimdiden çok teşekkürler.

merhaba handanca . 23.09.1987 doğumluyum. tiyatro okuyorum. bu sene kariyerimde olucak gelişmeler için bakabilir misin?

merhaba handanca ben buket 22 temmuz 1989 doğumluyum 2 ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım yaklaşık 7 aylık bi ilişkimiz oldu.bana bi neden söylemedi kendi sorunları var şuan babası böbrek hastasıydı şimdi felç geçirmiş bunlarla ayrılmak istemesinin bi nedeni varmı bilmiyorum beni hala seviyor mu sabredip dönmesini beklemelimiyim bunlarla ilgili baktırmak istiyorum.erkek arkadaşım 24 kasım 1988 doğumlu adı gökçe.şimdiden çok teşekkürler.

Canım beklemeni tavsiye edeceğim. Kartlarda geri dönüş görünüyor.
Beklemende zaman alabilir. Çünkü daha başka sorunlarda çıkabilir arkadaşaında. Elinde olmayan şeyler bunlar.
Kartlardan ziyade senin ne hissetteğinde önemli tabiki.
Bu dönem ondan sana ilgi gösterip zaman ayırmasını bekleme.
Bunları göz önünde bulundur.
Sende bu zamanlarını daha farklı yollarla geçir. Butür şüpheler seni deprasyona sokmaktan başka bir işe yaramaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri