ve sonunda düğününü de gördüm

hayat yaşamaya değer

Hayat yasamaya deger
Aglama degmez inan bana
Üzülüp kendine edersin
Degerini bilmez
Dert dedigin nedir ki
Eser gecer
Takma kafana
Hayat yasamaya deger

Kolay degil biliyorum
Ask acisi yakar atesiyle
Icine isler ölsende cikmaz
Kaderinde ask yarasi varmis
Bosver dönüp bakma geriye
Zamana birak
Keskelerle kendini
Kahredip tüketme
Neye yarar
Hayat yasamaya deger

Ömür bir gül kadar narin
Bir gece kadar kisa
Biliyorum kalbin yorgun
Duygularin yogun
Anliyorum acin taze
Ama yinede
Onsuz yasamayi dene,cünki
Hayat yasamaya deger

CANIMMMM TAM BENİ ANLATIYO ÇOOK HAKLISIN ELLERİNE SAĞLIKKK CANIMMM KURABİYEM ÇOOK TEŞ EDERİMM :uhu:

Merhaba, hiç üzülme bence.. Senin de dediğin gibi o seni hiç haketmemiş. Üzülmen gereken tek şey haketmeyen biri için harcadığın zaman. Eğer böyle düşünürsen bu sana çok çok daha iyi gelecek..

sudemimm yaaa nereye kadar böyle bitircen,harcıcan kendinii yazıkk değilmii Rabbimin verdiği canı hırpalamaya ..değmezzzzzzzzz yaaaa hele bir erkekkk içinn gözyaşınınn damlasını akıtmaya değmezzzz..hepsii aynı malukatt yaaa işteeee.......

sudem canım inan okuduğumda içim cızz etti. biliyorum sen hayır bunun neresinde diyorsundur ama her şerde bir hayır vardır. seni tanımıyorum ama belliki çok güçlü bir kızsın, allah daha çok yanında olsun inşallah çabuk atlatırsın. kendini üzmen sadece seni yıpratır seni düşünmeyeni sen düşünme. allah 1 kapıyı kapatır daha büyük kapıyı açar. kalpten diliyorum inşallah yaran çabuk kapanır canımm...

sudem canım inan okuduğumda içim cızz etti. biliyorum sen hayır bunun neresinde diyorsundur ama her şerde bir hayır vardır. seni tanımıyorum ama belliki çok güçlü bir kızsın, allah daha çok yanında olsun inşallah çabuk atlatırsın. kendini üzmen sadece seni yıpratır seni düşünmeyeni sen düşünme. allah 1 kapıyı kapatır daha büyük kapıyı açar. kalpten diliyorum inşallah yaran çabuk kapanır canımm...

tna canımm yorumun için çok teş ederim güçlümüyüm bilmiyorum :18: ben sadece ona karşı güçsüz ve çaresiz oldum tna :18: aminn canım inşallahhh çook sağol

yaa sudem yeni gördüm allah yardimcin olsun tatlim icinin nasil yandigini inan bana cok iyi anliyorum.. vardir bunda bir hayir de e yoluna bak canim.. birak herkes yaptigini birgün cekecek... sen rabbine sigin ve dua et ...

yaa sudem yeni gördüm allah yardimcin olsun tatlim icinin nasil yandigini inan bana cok iyi anliyorum.. vardir bunda bir hayir de e yoluna bak canim.. birak herkes yaptigini birgün cekecek... sen rabbine sigin ve dua et ...

Jupiterrr canımmm çook sağol Allah razı olsun...Zorrrrrr hemde nasıl :18: heran aklımda aslında bitsin artık Allahım ne olur bitsin tükendim ben :18:

sudecimm inan bu hayatta biz kullar sınavlar için varız hayatın bize hazırladığı sınavlar bunlar. önemli olan bizim sınavları geçip geçemeyeceğimiz. neden ben neden ben diye isyan etme. seni bir sınava tabii tuttu Rabbim sen ayakta dimdik dur ve bu sınavı gülerek geç. sen belki senelerini sen onu severek harcadın, harcadın diyorum ki gerçekten harcadın ben senin neler yaşadıklarını biliyorum defalarca konuştuk dertleştik seninle. en güzelini yapmış şehrini, işini değiştirip hayata yeniden başlamakla ama hayata yeniden başlaman için onu kalbindende atman gerekiyor bunu yap sudem kendin için onu kalbinden kov gitsin. o seni hiç hak etmiyor zaten seni sevseydi ki sevmemiş ne olursa olsun başkası ile evlenmezdi. Mutlu olsunlar de hayatına onsuz devam et kendin için yaşa ayakta dur ve o sana baktıkça neler kaybettiğini anlasın artık Herşey gönlünce olsun tatlım üzülme artık :kiss:

Geri