Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sağol cnm yinede ilgilendiğin için... şuanda onunda kafası çok karışık valla 1 hafta sonunda değeri yükselir umarım resmen kese resmini vermişi doktor bebeğin 6-7 haftalık hali gibiymiş çok değişik bi durum yaniii

değer çok düşükmüş anladım. durum bayağı farklı ve ilginç. buna bişey diyemem. inşallah kötü bişey yoktur da bi ihtimal de olsa bebiştir belki.

Bu konuda yorum yapamıyorum. İlk defa böyle birşey duydum. Acaba boş gebelik mi diye aklıma geliyor. İnşallak 1-2 hafta içinde kandaki değeri yükselir. Yesi için çok üzüldüm.

Sarıgelin bu arada maaşallah arkadaşım hamişlik çok yakışmış sana.

yok canım benim kuzenim boş gebelik geçirdi.Orda kese boş oluyor.İçinde embriyo benzeri birşey var diyor.Bide boş gebelikte kanda da değer gebe gibi çıkıyor.Ama ben internette bir kadının hikayesini okumuştum.Kadın ısrarla hamile olduğunu söylüyor doktorlar yok diyor söktürücü veriyorlar.Sonra kadın düşük yapmış ve doktorlarda göremedik demekki demiş.Bence çok acil başka bir doktora gitsin ve başka bir yerde kan tahlili yaptırsın.İnşallah gebelik vardır.Rabbim gönlüne göre versin.

tebrikler canım inşallah annesine sımsıkı tutunur bidaha hiç bırakmaz.moralini yüksek tut sakın olumsuz düşünme canım bırakmıycak allahın izniyle.dualarımız seninle rabbim bebeğini ve seni korusun canım.

slm güzellerim nasılsınız

canım zaten eşimde çok iyi bilio benm aşermediğimi yani insan aşerirde herşeyemi aşerir ben canımın her çektiğine aşeriyorm ben istemiyom bebişim istiyo diyorm eşimde kıyamıyo alıyo hamilelikte bari her istediğimizi yiyelim fırsatını bulmuşken değerlendirmemek olmaz:)

aşerir tatlım benim boşver yarasın yeğenimize

Günaydın melekler, bugün yine bulantılar devam ediyor ama düne göre biraz azaldı, en azından zor daolsa kahvaltı edebildim, sütümü bitiremedim yudumu arada içmeye çalışıyorum... bu bulantıların yanında baş dömesi yaşyanda varmı kızlar aranızda, benim bide çok fena uykum geliyor yaaa..

canım allahım kolaylık versin inş geçer bebişini sağ salim kucağina al inş

merhaba melekler 13 agustos ta oglusum dogdu cok güzel bir duygu allahim her isteyene yasatsin bu duyguyu

tebrikler tatlım allahım sağlıklı uzun ömürler versin yavruna darısı bize inş

merhaba kızlar bende adet oldum aşılamaya karar verdik bayramdan dolayı ekim ayına kaldı inşallah bu ay hamile kalırımda aşılamaya gerek kalmaz kızlar dularınızı eksik etmeyin hamiş arkadaşlar sizlerin duaları kabul olur hepimize RABBİM saglıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah....

allahım gönlüne göre versin canım inş tez vakitte bebişin gelirde aşilamaya gerek kalmaz

Bende hafif depresyon belirtisi var ;( Canımı herseye sıkar oldum Rabbiim hayırlara cıkarsın... Yeri geliyor nefes bile almak istemiyorum ....

canım o bugünlerde bende de var geçer inş

kızlarrrrrrrrrrrrr çok aCİL yardımlarınızı bekiorum arkadaşımız yesi vardı ya az önce telde onla konuştum internetinde sorun var diye giremiyor ve çok farklı bi durumla karşı karşıya sizden bilgi almamı rica etti canlarım hani anlatmıştı yesi adet görmedi sadece kahve rengi damlalr gelmiş birkaç kere ve ozamnlar yaptıgı birkaç idrar testi silik çıkmıştı dün doktora gitmiş ultrasona girmiş ve gebelik kesesi ve içinde embriyoya benzer bişi görünmüş doktor %95 gebelik var demiş birde kan testi yaptrımış ama sonuç negatif adeti geçeli 9 gün olmuş ve kesede var ama kanda yok doktor 1 hafta daha bekleyelim demiş belki kistik bi durum olabilir demiş sizce nedendir kızlar yaşayan yada bi fikri olan varmı cevabınızı bekior yesi kızlar.....

sarı gelinim çokilginç bişey usg çıkmış ama kanda yok inş değeri yükselir yesi için dua edelim inş sağlıklı bir gebelik geçiriryodur

allahıma şükür yenidenn HAMİLEYİMM....ne olur bebeğim bu sefer tutun annene:((( bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı yarın da iğnelerimi almak için hemen doktora gidicem...kızlar ne olur dua edin bu sefer ki düşmesin...allah isteyen herkesede nasip etsin inşallah..

ayy gewezem çok sevindim allahım sağ salim kuucağina versin inş canım herzaman iyiyi düşün canım iğnelerini ol rabbim meleğini korusun dualarım seninle

slm kızlar bugün doktora gittim ve çokk karişikkk şeyler yaşadimmmm ilk baştan anlatayım sizeeee belki bilmeyenler vardır şubat ayında kist ameliyatı geçirmiştimm doktora söledim ve bebek istiyormm dedimmm nese doktor muyene etti alttan ulturasonn üstten ulturasonnn ve bi çokkk test yaptirdiii ultrasondann bakerken yine kistimin oluştuğunu söledi onu duyar duymaz zaten dünya başima yıkıldıı çünkü bütün emeklerimm boşa gitmiş olduuu rahim filmi felan istedi ve 2 ay doğum kontrol hapi kullanmamı önerdiii ama bu tedaviye başlamak için tahillerinn önce çıkması lazımdııı tahlikllerde kasım ayında çıkıyordu ama ben bukadar beklemek istemiyordumm zamn kaybetmek istemiyormmm ama araştirma hastanesi olunca bir çokk tetkik yapılıyor ama sonuçlar geç veriliyor benim için zamn çok önemlii düşünün eşiminn ulturason randevusunu bile aralık ayına verdilerrr hastaneden salya sümük çiktimm o şekilde beklayemezdimm hemen özel hastanedennn bildiğimmm ve bana ilk teşisi koyan doktordan randevu aldımmm oda muayane etti bu kistiminn diğer kistlerle alakadsı yokmuşşş yumurtlama döneminde oluşabilecek birşeymişş adet olduğumda igdebilecek bişşeymişşş rahim filminin daha çok erken olduğunu söledii ilk başta başka tedaviler uygulayacakk eşimin sperm testini yaptırmadı yumurtlama dönemindeymişim diye gün aşiri ilişkiye gir dedi adetinin 2 veya 3 günü gell tahliller yapalimm ona göre tedavi yapalimm dediiii birazda olsa içim rahatladi kizlarrr

slm kızlar ay 2 gündür internetim kesikti özledim sizi:) umarım herkes iyidir, biz de kızımla şükür iyiyiz cicilerini almaya başladık yavaş yavaş, abisiyle onun oda takımı siparişimizi de verdik:)

çok isterdim tunam yerleşme kanaması olmasını ama adet oldum canım:(
ay canımm yaa hayırlısı olsun ne diyim denemeye devam inş gelecek aya.

cnmm benimde şeker testim zamanı geldi ancak gidemedim henüz herzamanki gibi eşimin görevi nedeniyle cumaya kdr gidicem inşallah normalde p.tesiydi ama gidemedim işte :((
ben de merak etmştim seni canım inş sonuçlar iyi çıkar, bu arada göbiş büyümüş kızz pek tatlı olmuşsun:) ben de bir çektirip resim koyamadım yaa.

offffff kızlar kendi kendime nazar ettim yaaaa, bulantılar aynen geri geldi, dünden beri çok kötüyüm yine bişi yiyip içemiyorum, sadece beyaz nohut yiyebiliyorum o biraz bastırıyor... :S

üzülme lalezar ablam bebişin büyüyo sağlıklı demekki bulantın var =) dün iyiydim biraz benimkide geri geldi ayran içiyorum tuzlu sende dene

günaydn kızlar.Anam bulantım var yermden bile kalkamıyorum:(

gunaydın bacıkolarım hurıshcım oyyy allahım analı babalı buyutsun ınsallah mıs kokulu oglusun geldı yaa sonunda :D ne mutluluktur ....rabbım omrunu uzun etsın
kızlar o bulantı benden hıc gıtmıyor gece gunduz bı uykuda gelmıyor aha gene geldı acıktık galıba offf hıc bısı yıyemıom:D

çok teşekkürler paylaştığın için:) benimde dünden beri midem fena bulanıyo:( ne yiyeceğimi bilmiyorum yoğurt ya da ekşi şeylr iyi geliyo sadece
ay canlarım yaa geçmiş olsun hepinize bulantılar zor olur. şükür benim çok olmadı, tuzlu kraker, leblebi falan yiyin. ee bebişlerin yaptıkları işte yine de sonuç mutlu ediyor insanı:)

slm günaydın herkeze arkadaşlar yaa benim dün adet olmam gerekiyordu ama henüz birşey yok ,kendimide sizide kendimle beraber umutlandırmak istemiyorum ama ben bu ay kendimi çok garip hissediyorum,göğüslerimin ucu çok sızlıyor,bacağıma ani kramplar giriyor,kasığıma ani kramlar giriyor bu ay çok değişik bir duygu içindeyim bilmiyorum ben kendimi ümitlendirmek istemiyorum ama acaba hamilemiyim yaaa.hamiş arkadaşlar hadi bana yardım edin neler hissettiniz hamile kaldığınız ilk günlerde yorum yazın bekliyorum lüttfeeeeennnnnnnnn:)))))
kızz denizz canım sen hamiş gibisin:) göğüslerde farklılık varsa anlayabilirsin benm çok ağrırdı hamiş olunca pek ağrım yoktu. uyku hali ve adet ağrısı da oluyor. hadi inş güzel haberlerini bekliyoruz.

merhaba melekler 13 agustos ta oglusum dogdu cok güzel bir duygu allahim her isteyene yasatsin bu duyguyu
ayy canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inş. darısı bizlere...

merhaba kızlar bende adet oldum aşılamaya karar verdik bayramdan dolayı ekim ayına kaldı inşallah bu ay hamile kalırımda aşılamaya gerek kalmaz kızlar dularınızı eksik etmeyin hamiş arkadaşlar sizlerin duaları kabul olur hepimize RABBİM saglıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah....
inş emeklerinin karşılığını alırsın canım hayırlısı olsun.

kızlarrrrrrrrrrrrr çok aCİL yardımlarınızı bekiorum arkadaşımız yesi vardı ya az önce telde onla konuştum internetinde sorun var diye giremiyor ve çok farklı bi durumla karşı karşıya sizden bilgi almamı rica etti canlarım hani anlatmıştı yesi adet görmedi sadece kahve rengi damlalr gelmiş birkaç kere ve ozamnlar yaptıgı birkaç idrar testi silik çıkmıştı dün doktora gitmiş ultrasona girmiş ve gebelik kesesi ve içinde embriyoya benzer bişi görünmüş doktor %95 gebelik var demiş birde kan testi yaptrımış ama sonuç negatif adeti geçeli 9 gün olmuş ve kesede var ama kanda yok doktor 1 hafta daha bekleyelim demiş belki kistik bi durum olabilir demiş sizce nedendir kızlar yaşayan yada bi fikri olan varmı cevabınızı bekior yesi kızlar.....
ay çok ilginç yaa öncelikle geçmş olsun dileklerimizi ilet canım. ben böyle bşy yaşamadım ama kesede görünüyorsa büyük iht. gebedir. belki kanda geç çıkar. biraz daha beklesin ya da başka bir yere daha gitsin umarım gelmiştir bebeği. Allah yardımcısı olsun haberlerini bekliyoruz.

allahıma şükür yenidenn HAMİLEYİMM....ne olur bebeğim bu sefer tutun annene:((( bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı yarın da iğnelerimi almak için hemen doktora gidicem...kızlar ne olur dua edin bu sefer ki düşmesin...allah isteyen herkesede nasip etsin inşallah..
ayyy ne güzel çok sevndim canım, hadi bakalım bebeğin bu kez sıkı tutunacak inş annesine. listeye yazıcam seni son adetin neydi canım? tekrar tebrikler Allah tamamına erdrsn.

slm kızlar bugün doktora gittim ve çokk karişikkk şeyler yaşadimmmm ilk baştan anlatayım sizeeee belki bilmeyenler vardır şubat ayında kist ameliyatı geçirmiştimm doktora söledim ve bebek istiyormm dedimmm nese doktor muyene etti alttan ulturasonn üstten ulturasonnn ve bi çokkk test yaptirdiii ultrasondann bakerken yine kistimin oluştuğunu söledi onu duyar duymaz zaten dünya başima yıkıldıı çünkü bütün emeklerimm boşa gitmiş olduuu rahim filmi felan istedi ve 2 ay doğum kontrol hapi kullanmamı önerdiii ama bu tedaviye başlamak için tahillerinn önce çıkması lazımdııı tahlikllerde kasım ayında çıkıyordu ama ben bukadar beklemek istemiyordumm zamn kaybetmek istemiyormmm ama araştirma hastanesi olunca bir çokk tetkik yapılıyor ama sonuçlar geç veriliyor benim için zamn çok önemlii düşünün eşiminn ulturason randevusunu bile aralık ayına verdilerrr hastaneden salya sümük çiktimm o şekilde beklayemezdimm hemen özel hastanedennn bildiğimmm ve bana ilk teşisi koyan doktordan randevu aldımmm oda muayane etti bu kistiminn diğer kistlerle alakadsı yokmuşşş yumurtlama döneminde oluşabilecek birşeymişş adet olduğumda igdebilecek bişşeymişşş rahim filminin daha çok erken olduğunu söledii ilk başta başka tedaviler uygulayacakk eşimin sperm testini yaptırmadı yumurtlama dönemindeymişim diye gün aşiri ilişkiye gir dedi adetinin 2 veya 3 günü gell tahliller yapalimm ona göre tedavi yapalimm dediiii birazda olsa içim rahatladi kizlarrr
tatlım umarım tedavin erken cvp verir bebeğine kavuşursun belki de doktorun bu önerdiği ilişkiyle süpriz yapar size. Allah gönlüne göre versin.

adet olan arkadaşlar üzülmeyin nolur herşeyin bir zamanı var Allah biliyor umarım en yakın zamnda bebeklerinize kavuşursunuz.

Geri