1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında crazyseni_ tarafından paylaşıldı.

1. crazyseni_

crazyseni_ Yeni Üye

Bir haftada 7 kilo verdiren diyet sayesinde kısa sürede haftada 7 kilo kadar incelebilirsiniz.
    Sizlere tavsiyem bu tarz ağır ve düşük kalorili diyetlere başlamadan önce kesinlikle uzman doktorunuza danışmanızdır.

Bir haftada 7 kilo ağır bir diyet programı olacağı için gereken kontrolleri yaptırmadığınız takdirde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmanız mümkün.

Sizlerle paylaşacağım haftada 7 kilo verdiren diyet listesini şeker, kalp ve böbrek hastaları için uygun değildir.

Sabah kahvaltısı ; 1 dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, bitki çayı yada yeşil çay (şekersiz) sabah kahvaltınız 1 hafta boyunca aynı şekildedir.
    1. gün ; öğle yemeğinde 2 adet lop yumurta, söğüş olarak domates ve salatalık, akşam yemeğinde 5 adet ızgara köfte ( ekmek içi konmadan hazırlanmış), yeşil salata limonlu

2. gün ; öğle yemeğinde 1 adet simit, 1 bardak tuzsuzayran, akşam yemeğinde yarım porsiyon haşlanmış tavuk, yeşil salata

3. gün ; öğle yemeğinde 200 gram yağsız yoğurt, 1 dilim kepek ekmeği, yeşil salata, akşam yemeğinde 2 büyük dilim ızgara et, yeşil salata

4. gün ; öğle yemeğinde 200 gram haşlanmış patates ile hazırlanmış patates salatası, akşam yemeğinde 5 adet kuzu pirzola, yeşil salata

5. gün ; öğle yemeğinde 2 adet yumurta ile hazırlanmış olan menemen, yeşil salata, akşam yemeğinde 1,5 porsiyon haşlanarak hazırlanmış olan yağsız makarna, 1 kase yağsız yoğurt

6. gün ; öğle yemeğinde 2 adet haşlanmış sosis, yeşil salata, akşam yemeğinde 2 adet biber dolma pirinç ile yapılmış, 2 çorba kaşığı yağsız yoğurt

7. gün ; öğle yemeğinde 100 gram beyaz peynir, 1 dilim kepek ekmeği, adet domates ve salatalık söğüş, akşam yemeğinde şiş ızgara, yeşil salata

Bir haftada 7 kilo verdiren diyet programı, çok ağır bir diyet programıdır. Uzman doktorlara danışmadan kesinlikle uygulamayınız.

vicdanmerve bunu beğendi.
  2. mnl

mnl Forum Okuru

verdiğiniz diyet programını bugün uygulamaya başladım 164 boyunda 61 kiloyum hedefim 53 kilo inşallah işe yarar bu arada diyetle beraber 5i bir yerde çayı ve lahana suyunuda içmeye başladım farkındayım çok karıştırdım ama biran önce zayıflamak istiyorum şişko oldum:(

3. mnl

mnl Forum Okuru

7 gün sonunda et yemekten bıktımmmmmmmmmmm:( ama 61,5 kilodan 58 kiloya düştüm diyetin yanında günde bir saat spor yaptım.bisiklete bindim yürüdüm sonunda zayıfladım ama hedefim 53 kilo

4. Aynur_88

Aynur_88 Forum Okuru

Ben 4 gundur yapiyorum bu dieti sadexr 1 kilo verdim:( neden boyle oluyor ki

5. oplAlAlupsie

oplAlAlupsie Forum Okuru

Zayiflamak tamamen metabolizma ile ilgili;):fb::tekno: VAZGEÇME

6. orta kilolu kız

orta kilolu kız Forum Okuru

ben diyet yapmadan 3,50 kilo verdim ve çok kolay tek şey aşırıya kaçmamak;);););)

1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7 Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek...
  2. İki haftada 6 kilo verdiren İsviçre Paramediform diyeti

isviçre diyeti 2 haftada 6 kilo verdiren diyet 3 haftada 6 kilo verdiren diyet İki haftada 6 kilo verdiren bir diyet olan İsviçre Paramediform diyetinden sizlere bahsetmek istiyorum.Diyetimiz ve uygulanış bilgilerini sizler için aktarıyorum İki haftada altı kilo vermek ister misiniz? Cevabınız 'evet' ise İsviçre Sağlıklı Zayıflama Merkezi'nin size sunduğu yepyeni bir yöntemle “Paramediform”...
  3. Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Ünlü Diyetisyen Aşkın Yüksel'in hazırladığı bir diyet uygulamasından bahsedeceğiz bu yazımızda. Sevgili Melek'ler, bu diyet haftada 3 kilo verditiyor ve tüm öğünleri salatalardan oluşuyor. Haliyle adıda salatada diyeti oluyor :D:D 5 öğün olarak planlanan diyette salataları farklılaştırabilirsiniz. [IMG] Birinci gün Sabah 75 gram siyah üzüm, 120 gram kavun ve yarım papayadan oluşan bir...
  4. 2 Haftada 9 Kilo Verdiren Diyet

petek dinçöz kaç kilo petek dinçöz diyeti nasıl zayıfladı nasıl kilo verdi kaç verdi Yaza fit girmek için kilo vermek için yollar aramaya başladınızmı kızlar...Şimdi size vericeğim diyet listesi ile 2 haftada 9 kilo verebilirsiniz... İşte o diyet listesi :tik: 1.gün Sabah: İstediğiniz miktarda şekersiz kahve Öğle: 2 haşlanmış yumurta biraz tuz Akşam: 1 büyük biftek ızgara yada tavada...
  5. Ender Saraç patates diyeti

Ender Saraç patates diyeti nasıl bir diyet arkadaşlar diyet yapmam lazım önerir misiniz?
  6. Ender Saraç'tan Patates Diyeti

Ender Saraç patates diyeti tarifi Ender Saraç patates diyeti nasıl yapılır patates diyeti Kilo sorunu olan ve zayıflamak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, eğer patatesi seviyorsanız Ender Saraç'tan süper bir diyet listesi paylaşıyoruz. Tabiş yine de doktorunuza danışmanız şartıyla :) Hedefimiz haftada ortalama 6-7 kilo verme, eğer diyete sadık kalırsak olmayacak diye bir...
  7. 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız?

Patates Diyeti İle Zayıflama Patates Diyeti Menüsü 1 haftada 5 kilo verdiren diyet Fazla kilolarınızdan kurtulmak için her şeyi denemeye hazırsanız, düşük kalorili diyetlerle vücudunuza şok etkisi yapın. Sabah, öğle ve akşam patates destekli menü ile zayıflayın. Patates diyet sayesinde aldığınız günlük kalori miktarı 600 kcal civarında olacaktır. Düşük kalorili bu diyeti vücut dengenizi...
  8. 2 Haftada 7 Kilo Verdiren Besin Ayıklama Diyeti....

Besin Ayıklama Diyeti 2 Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet 2 haftada 7 kilo verdiren besin ayıklama diyeti Bu diyette, ağız tadından fedakarlık yapmadan, yedikçe ve sağlıkla zayıflayacaksınız.... Besin ayıklama diyetinde, enerji veren proteinler, glusitler ve yağlarla, enerjik olmayan vitamin, mineral, oligo elementler, lifler ve su aynı anda alınmıyor. Burada vereceğimiz diyet programına...
  9. Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti!

Bu sayfa; Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların her zaman kilolarıyla başları derttedir. Hele de sürekli göz önünde olan ünlüler için kilo bir kabustur. Bunun için sık sık diyet listeleriyle gündeme gelen ve her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda olan ünlülerden Megan Fox'un haftada 5 kilo verdiren diyetiyle...
  10. Ayça kaya'nın 1 haftada 3.5 kilo verdiren diyeti

Dr. Ayça Kaya'nın diğer diyet listelerini forumda gördüm ama buna denk gelmedim. Yine Doktorum programında vermişti bu listeyi. Her ne kadar 1 hafta 3.5 kg deseler de herkesin aynı oranda kilo verebileceğini sanmıyorum, kilosu çok olanlar muhtemeldir ki daha fazla verirler. Bu listeyi sizlerle paylaşmak istedim. Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi) 1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta 2 dilim ekmek...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bir haftada 5 kilo verdiren diyet

,
  2. salata diyeti

,
  3. 1 haftada 5 kilo verdiren diyet

,
  4. hızlı kilo verdiren diyetler ender saraç,
  5. 7 günde 7 kilo verdiren diyet ender saraç,
  6. bir haftada beş kilo verdiren diyet,
  7. haftada 5 kilo verdiren diyet ender saraç ,