gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

10 günde 5 kilo nasıl verilir?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

10 kilo nasıl verilir 6 kilo nasıl verilir 20 günde 10 5 5 verebilirim 10 günde 5 kilo vermeniz için işte uzmanların size önerileri bakın bu kadar kısa zamanda 5 kilo nasıl veriliyormuş hep birlikte öğrenelim=) Dünyaca ünlü sağlık dergisi Men’s Health tarafından yayınlanan bir yazıda 10 gün içinde 5 kilo vermek için yapılması gereken 6 şey listeleniyor. İşte 10 günde 5 kilo vermek için 6 tavsiye…
    Çiğneyin ve alfabeyi sayın

Çiğnerken bir yandan da alfabeyi saymak daha uzun süre tok hissetmenizi sağlar. ABD’li bilim adamları tarafından yürütülen araştırmalara göre alfabe sayanlar yemekleri 25 kez yerine 40 kez çiğnedi.

Süt ve et

Et yemeden 90 dakika kadar önce süt tüketmek iştahı bastırarak aşırı yemek yemenize engel oluyor.

Komedi filmi ve patlamış mısır

Uzmanlar, komedi filmi izlerken yemek yiyen erkeklerin kan şekerinin dengelendiğini ve daha çok yağ yaktığını ortaya koydu. Yağsız patlamış mısır ise bel çevresindeki yağları yakmaya yardımcı olabiliyor.

Küçük porsiyon fazla yediriyor

Pennsylvania Üniversitesi bilim adamları, birkaç tabakta küçük porsiyonlarda yemek ısmarlamanın fazla yemeye yol açtığını ortaya koydu. Yemeğe başlamadan önce domates çorbası için. Domates en tok tutan gıdalardan biridir.

Bacaklarınızı çalıştırın

Syracuse Üniversitesi’nde yürütülen araştırmalar, bacaklarını çalıştıranların vücutlarının üst kısmını çalıştıran diğer insanlardan daha çok kalori harcadığını ortaya koydu.

Sıvı öğle yemeği

Kilo vermek isteyen kişiler her öğünde en az 600 kalori almaya ihtiyaç duyar. Bunun yüzde 17’si protein, yüzde 8’i yağ ve yüzde 75’i karbonhidrattır.

2. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    10 günde 5 kilo aldıran bir tavsiye varmıdır acaba.. :) :D bunların tersini yapmak kilo aldırır ama dimi?.. :D

3. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel o zaman Ben yapmaya başlayayım :D
    teşekkürler :)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    yok anacım neler denemedım kı neler bu sene 4 kılo kadar bır fazlam var ne elma sırkesı balla nede fıtness la hıcn-bırseyle eritemedım şu fazlamı of ya yok olmuyo ve veriyorum nede alıyorum extra gel var ondan aldım yıne olmuyo oturdu bu bana cuk dıe allahtan boytum uzun kaldırıyorum şişman durmuyorum ama gönül istio işte azcık daha zayıf olsaydım dıye..

5. isim siz

isim siz Forum Okuru

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şimdi tersini yaprsam 5 kilo alırmıyım ya ben 25 yaşındayım ama 40 kiloyum boyumda 1..67

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sen kac yasındasın bilmiorum ama bir şey soliyim: her yerde aynı şey söyleniyo. ne yazık ki başka çare yokk.tatlıyı azaltıcaksın (ama tamamen deil az ,tadımlık yiceksin) spor yapıcaksın. az az ,sık sık yiyeceksn. günde 6öğün yiyeceksin.
    Ama sadece spor yapmıcaksın, yada sadece sağlıklı beslenmiceksin.ikisini de yapıcaksın. Ve de eger çok fazla kilon yoksa diyet deilde spor ve sağlıklı beslenmeniz yeterlidir .ama fazla kilonuz varsa diyet yaparsınız. Diyet olarak dukan diyetiini öneririm.kitabınıalın iyi bir diyet.

10 günde 5 kilo nasıl verilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 GÜNDE 5 KİLO zayıflamak isteyenlere

10 GÜNDE 5 KİLO zayıflamak isteyenlere

zayıfladım forum kahve ile zayıfladım Meleklerim biliyorum artık bıktınız her yeni bir güne yeni bir diyetle uyanmaya:DAma ne yaparsanız yapın bu diyetlerin sonu gelmeyecek.Siz de üzülmeyin eminim size uyan ve sizi istediğiniz kiloya getirecek diyeti bulacaksınızdır. İşte sizlere yeni bir diyet daha.Birde bunu deneyin denemeseniz bile bir göz atın kafanıza yatarsa uygulayın derim:)Hadi kolay...
  2. 10 günde 5 kilo zayıflamak için

10 günde 5 kilo zayıflamak için

12 günde 5 kilo 6 öğünle zayıflama 10 günde zayıflama 10 5 kilo 15 meleklerim 10 günde 5 kilo vermek istiyorsanız bu diyeti uyguluyoruz ve 5 kg fazlanız yok oluveriyor :) 10 günde 5 kilo verdiren diyet için notlar : 10 Günde 5 kilo verebilmek için çay, kahve ve şekersiz süt tüketilmelidir. 10 günde 5 kilo verdiren diyet bir yıl içerisinde en fazla 2 kez uygulanabilir. Diyeti 3 kez...
  3. Nasıl Kolay Kilo Verilir

Nasıl Kolay Kilo Verilir

nasıl hızlı kilo verilir yüzden nasıl kilo verilir kolay yüzdeki kilolar yüz kiloları Sevgili melekitoşlarım yaz geliyor hepimiz fazlalıklarımızı vermek istiyoruz...Diyet yapamıyor olabilirsiniz onun için aldığınız kalorileri azaltmak ve daha çok yağ yakabilmek için uygulanması çok kolay bazı öneriler vericem size...Eğer bu önerileri diyetle birlikte uygularsanız çok daha hızlı ve kolay kilo...
  4. Üzüm diyetiyle 3 günde 3 kilo nasıl verilir?

Üzüm diyetiyle 3 günde 3 kilo nasıl verilir?

3 kilo nasıl verilir 3 günde nasıl kilo verilir üzüm Yaz mevsiminin en büyük ayrıcalıklarından biri bol çeşitlerde meyvelerin olması.İşte bunlardan biri olan üzümle kilo verebileceğinizi biliyormuydunuz? Oldukça sağlıklı olan üzüm meyvesiyle bakalım nasıl kilo verebiliyoruz Üzüm diyeti, mevsim değişimlerinde vücudun tüm ihtiyacını karşılayacak kadar dengeli ve pratik bir diyet. Toksinlerden...
  5. 1 günde 2 kilo nasıl verilir??

1 günde 2 kilo nasıl verilir??

Elbette 1 günde 2 kilo vermek diğer uzun diyetlere oranlara çok daha yıpratıcı olacaktır. Ancak bazı durumlarda örneğin askerlik ya da polislik sınavları için 1 veya 2 kilo fazlası olanlar deneyebilirler. Bu diyete bir tür açlık grevi de denebilir. Gün boyunca kesinlikle hiçbir katı gıda yenilmemelidir. Bol sıvı tüketilmeli ama şeker kullanılmamalıdır. 1 günde 2 kilo verdiren diyette, günde...

Sayfayı Paylaş