gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

17 yaşındayım boyum daha uzar mı çok üzgünüm :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slm.17 yaşındayım ve boyum 1.53, annem daha uzar boyun diyor ama benim hiç umudum yok, sınıfta hep en önde oturuyorum, sırada da en öndeyim, moralim çok bozuluyor, yardım edin bana :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Eğer istediğiniz uzunlukta değilseniz, doğal olarak uzama konusunda veya ergenlikten hemen çıkış sonrasında doğal olarak uzamanın mümkün olup olmayacağı konusunda endişeli olabilirsiniz. Uzunluk çok hassas bir konu olabilir.Kişide kendine güven ve depresyon konularında problemlere neden olabilir.

Bay veya bayan olmanız farketmeksizın, yeterince uzun olmamak endişe verici bir konudur.Fakat bu konuda yapılabilecek gerçekten bir şey var mıdır? Veya geriye kalan ömrünüzde kısa olarak kalmak kaderiniz midir?

Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim eklendiğinde hayatınızda gerçekten fark yaratabilirsiniz. Hayatınızda oluşacak farkı hayal edin.

Vücutta dengesiz olarak salgılanan büyüme hormonu seviyesi dahil olmak üzere kısa boylu olmak bir çok sebepten dolayı olabilir. Eğer boyunuzu maximize etmek için doğru şeyleri yapmazsanız, tam uzunluk potansiyelinize ulaşamayabilirsiniz. Hatta büyümenizin durmasından sonra bile boyunuzun uzaması olasılığı için özel bazı egzersizler ile doğru diyet iki faktör vardır.

Uzamanızı ( 2 den 15 cm’e kadar ) toplam boyunuzun %35’ini oluşturan omurganızın durumu etkileyecektir. %98den fazla insan omurgasının basınç altında olmasından sıkıntı duymaktadır (bu çevre şartlarından ve genetik olarak da olabilir).

Bir uzmana danışaraktan hazırlanacak olan egersiz programı ve diyet planı sağlayarak boyunuzu doğal olarak uzatabilirsiniz.

17 yaşındayım boyum daha uzar mı çok üzgünüm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha 17 yaşındayım

daha 17 yaşındayım

Buraya ilk geldigim zaman kendimi cok yalniz hissettim. Cok kederliydim ve bana anlayis gosterilmesini bekliyordum. Bu olmadi. Sadece vucutlari benim kadar kotu berelenmis binlerce baska insan gordum. Bana bir numara verildi ve "trafik kazasindan olumler" bolumune gonderildim. Kazanin nasil oldugu onemli degil. Avarelik ediyor, hizli gidiyor cilgin hareketler yapiyordum. Hatirladigim...
  2. boyu uzar mı uzamaz mı?

boyu uzar mı uzamaz mı?

saç neden uzamaz bebeğimin boyu uzamıyor boy neden uzamaz bebeklerin boyu nasıl uzar bebeğimin boyunu nasıl uzatabilirim Her anne ve babanın en büyük isteği çocuğunun normal ve sağlıklı büyümesidir. Bebek, yürümeye başladıktan sonra da önemli bir soru anne ve babaları sürekli düşündürür: Acaba çocuğumuz uzun boylu mu, yoksa kısa boylu mu olacak? Çocuğun normal ve sağlıklı büyümesi bazı...
  3. bacak boyu uzar mı?

bacak boyu uzar mı?

ya benim bacaklarım çok kısa acaba bacak boyu uzar mı?
  4. acaba benim boyum nasıl uzar ?

acaba benim boyum nasıl uzar ?

kızlar benim boyum çok kısa ya 1,50 boyundayım yaşımda 20 ve boyumun uzamasını çok istiyorum bu konuda ne yapabilirim tıbbi değil alternatif tıp olarak soruyorum lütfen boyum nasıl uzar bu konuda yardım edin.
  5. üzgünüm çok

üzgünüm çok

Kocam askerde kıskanç uzaklaşıyorum kerde arkadaşn var mı diye sordum bana kızdı vakit gecirsin diye sormuştm sadece kızdı beni aramicanı söyledi asker diye kırmak istemiyrum sizce nasıl davranmalıyım böyle yaptıgında ondan uzaklaşıyorum

Sayfayı Paylaş