melekciklerim lütfen yardım edinn :(

Cevap: melekciklerim lütfen yardım edinn :(

burcuya katılyıorum gerçekler acıdırı ama lütfen kızlar gerçekçi olalım 20-22 ye kadar boy uzamaz arkadaşlar ama yaşın 15 bol bol zıpla basketbol oyna 18 e kadar ne uzatabilirsen.. sabahları aç karna tutunabileceğin bi yer varsa tutun ellerinle serbest bırak kendini bu çok işe yarar dene mutlaka ağaç çok işe yarıyo aam apartmanda bunu bulman zor biraz her gün düzenli yapman lazım benim bu dediğmi öle fırsatın varsa mutlaka yap ve bol bol süt iç:)
benim boyun yeterince uzun olduğu için ben bunlara gerek duymadım ama yapan arkadaşlardan biliyorum işe yarıyo ...

ve ve ve bunu kendine takıntı yapma sterse girersen daha kötü olur küçülürsün bu şakaydı tabii küçülmezsin ama barışık ol mutlu günler canım:)

Son düzenleme:

boy uzama formülü almıştım bir yerden ama 15 yaş için gecerli olur mu bilemem......denemende fayda varr:melo:

Malzemeler:

• 1 tatlı kaşığı toz çemen otu (boyotu)
• 1 çay kaşığı toz karabiber
• Sızma zeytinyağı

Hazırlanışı: Bir miktar zeytinyağına çemen otu ve karabiberi karıştırdıktan sonra 5 gün bekletin.

Elde ettiğiniz yağ ile çocuğunuzun eklem yerlerine, dizlerine, dirseklerine,topuklarına sürerek masaj yapın.

evet güzelim bide benden bi fikir yani benden degil Dr. Ibrahim Saracoglundan :D
link veremiyorum ama google amcadan aratirsan bulursun
"I. Saracoglu boy uzatma kürü" diye, ins bi faydasi olur ben sahsen denemedim boyum hattinden uzun :D
Yüzmeye gelince ben 10 yasimdan beri yüzüyorum ama uzun boyumu buna baglamiyorum yüzmeden sadece omuzlarim genisledi onun nekadar faydasi olur bilmem

Benim sevgili yöneticim Carizma, arkadaşımızı google yönlendirmek yerine, googlede ki konuyu bize getirip de hem aynı dertden muzdarip olan arkadaşlarımıza hemde tavsiye bekleyen konu sahibi olan arkadaşlarımıza yardımcı olsaydın çok daha iyi olurdu ama...

Sevgili Cimcime_prenses, ilgili konunuz bu linkdedir. umarım derdinize derman olur. Bende spor ve sağlıklı beslenin derim, çünkü yaşınız henüz çok genç, 20'li yaşlara kadar boy uzamasının süresi var...

Buyrun linkiniz

Boy Uzatma Kürü

Canım bence bunu takıntı yapma benimde boyum kısadır ve bunu hiçbir zaman takıntı kompleks yapmadım kendinle barışık ol kendini sevmeyi öğren :) Minyon tipliler herzaman daha avantajlıdır ayrıca şunuda unutma "bodur tavuk herzaman piliçtir" :D:D
Sevgiler canım :)

Geri