2 Milyondan 76 Milyona yolculugumuz...

bilmiyorum canım ya pıt pıt batıyo hatta cumartesiden beri batıyo. dedim yumurta çatlıyo heralde dedim ama çoktan çatlamıştır yumurtacık. dün ve bugünde kahvereng, bişeyler olunca canım sıkıldı bu ay da kaybettik dedim.zaman azalıyo.yaza az kaldı. yıllık izinim tüp bebek merkezinde geçecek. off of

sen naptın canım? değerlendirdin mi yumurtanı
?

senin mujdenide ilk ben vermek istiyorum

kızlarrr kaan hocanın cewabı geldi şimdi kopyalıyorum
FSH yeteri kadar yükselmiyor. Klomen'i ve Proxeed'i bırakın. Menagon adlı iğnelerden, günaşırı 1 tane, küçük insülin enjektörü ile karın derisi altına yapmaya başlayın. 1 ay aralıksız devam edin ve sonra hormonlara tekrar bakalım.
Sayglarımla.

:))
bizim tedaviyi vermis
hadi gozun aydin acele ediyordun artik sonuc alirsiniz kisa zamanda :)
nedersiniz cewaba.

İğnelerle daha çabuk sonuç alınıyor.Biraz acılı bir süreç eşin için tüp bebek denememde göbekten bende yaptım iğne acıtmıyor ama ilaç yakıyor.İnşallah şifa olur.Menagonun içinde 5 toz+5 su var fiyatı 135 civarıydı.

bizde yaptik gunasiri
esim kendi kendine vurdu
evet igne degilde ilac acitiyor

kızlarrr kaan hocanın cewabı geldi şimdi kopyalıyorum
FSH yeteri kadar yükselmiyor. Klomen'i ve Proxeed'i bırakın. Menagon adlı iğnelerden, günaşırı 1 tane, küçük insülin enjektörü ile karın derisi altına yapmaya başlayın. 1 ay aralıksız devam edin ve sonra hormonlara tekrar bakalım.
Sayglarımla.

bence çok güzel canım.ama ben olsam proxeedi bırakmazdım yinede kris daha iyi bilir.kaç aydır proxeedi kullanıyosunuz canım]

evet bizde birakmamistik devam etmistik

Geri