2 Milyondan 76 Milyona yolculugumuz...

neden araba elinde kaldı nolduu

acemiyim azıcıkta ronya fırsat buldukca eşimle çıkıyoz bu günde markete gittik ben kullanıyordum önce stop etti sonrada çalışmadı,aküyü patlatmışım:(((((((

uğraş uğraş eşim eve kadar getirdi beni sonrada servise he he he:)))

hiç yoktan bi dünya masraf çıkardı şimdi bizee

ayyy yok vermez tabiki ümitlenebilirsin
döllenen yumurtanın rahime yolculuğu bir haftayı buluyor
rahime yerleştikten sonra hcg salıgılanıyor
oda 8-9 güne denk geliyor
ben bugün idrar testi yaptım negatif ama hala ümidim var
yani idrar testi 10.gün çok nadir sonuç verir
canım hiç değişiklik varmı vücudunda

yokbe ronyam olsa bile psikolojiktir bundan adım gibi eminim

acemiyim azıcıkta ronya fırsat buldukca eşimle çıkıyoz bu günde markete gittik ben kullanıyordum önce stop etti sonrada çalışmadı,aküyü patlatmışım:(((((((

onu nasıl becerdim bende çok stop ettirirdim ama çok şükür öyle bir durum yaşamamıştık

yokbe ronyam olsa bile psikolojiktir bundan adım gibi eminim

ayy bende sanırım yine psikolojik ama kasık ağrısı var
adet olcak gibi

onu nasıl becerdim bende çok stop ettirirdim ama çok şükür öyle bir durum yaşamamıştık

ayy bende sanırım yine psikolojik ama kasık ağrısı var
adet olcak gibi

bebeğim bi seferlik olan bişey değilki elimde can çekişiyodu zaten sonunda isyan edip yolda bıraktı bizi

benim gibi bi aceminin elinde bu kadarla kurtulmak iyi sayılır aslında:))))))))))

canım size bişey olmamışya bende acemiyim güzelce sürüyorum yokuşta çıkarken arabayı kaldıramıyorum o yüzden benimki müsade etmiyo sürmeme gelirsin arkadan iteklersin diyom olur diyo otomatik şart bayan için kanatımca

Geri