2010 Haziran Anneleri

bende oglumu kımseyle paylaşmak ıstemyrm oyuzden içimde kalsa dıyorm bazn dun kocam sevıyordu sınr oldum onu ittrdm benm oglum git surdan dıye anlık bi tepki sanırm kafayı kırmaya basladım icee=)
ahaha aha ha sımdı konusuyoruzda
hele dogsunlar ay bırazda bırı gelsede alsa bende azcık dınlensem dıycegımız gunlerde cok uzak degıl:meri:

kızlar bugün bende kızımı görmeye gıdıcez ve büyük bi ihtimalle sezaryan olcağından gününü kesinleştirip odamızı seçicez hastanede.Kızçem güzel güzel kılo alıp sağlımız yerindedir diye dua edıyorum bende.Acayip heycan yaptım.ben hep 15 gunde bır gittim doktora ve hiç bana haftada bir gelcen demedi.belki bu hafta haftada bir gelcen der.Bakalım hayırlısı hepimiz için inş.

Ben hala ayda bir gidiyorum.. :D 1 ay önce gitmiştim işte..Cumadan sonra daha sık görüşeceğiz dedi ama ben haftada bir gel diyeceğini sanmıyorum.. zaten doğurma zamanı geldi ne zaman görüşeceksek.. 15 gün sonra bi daha çağırır.. Sonra da hastanede buluşuruz sanıyorum.. hahahahaha

benimkide 2gün önce indi aşağı resmen hissettim,ordaki kemiklere baskı yaptı yumruk ata ata indi aşağı.ayy hayırlısıyla doğsalar artık.benimkide sola dayanmış durumda.sol bacağım şiş ama sağ bacağımda hiçbişey yok,doktora sordumda sırtını sola yasladığından sol tarafın şişmiş dedi.eski halim nasıldı unuttum :S normale dönsek artık
aa ole ıkı gunde mı ınıyo
ay merak ettım acep bend ehıssetcekmıyımm

ben normal seklımı unuttum yamuk karınlı bişi oldum sureklı saga dogru uzayan bı cıktı var onumde

daha keısn degıl canım
pazartesı gunu catı muayenesı yapılcak
benımkının kafası hep ıkı hafta onden gıdıyo o yuzden catı muayenesıne gore karar verıcek
normal yollarla dogurabılırmıyım bakıcak
bıde kılosuda ılerde son zaman kalırsa belkı yıne normal olamayabılır
epidural dusunmuyomusun

ohh ohh keyfıne sıyecek yok
ınsallah hıc bı sorun cıkmadan hepsını hlledersınız mutlu mesut sekılde
canım benim epidural de olmuyor sanırım dr.la konuşmadım henüz gerçi ama mantık olarak bakarsam o da uymuyor

kızlar ya ayaklarım çok kötü şiş artık şu tchiboya gelen terlik nasıl işde giyilirmi ceyodan aldıklarım pek olmaz burda gibi çok rahatlar ama annemde ne bakıyosun sen hamilesin giy nasıl rahat ediyosan dedi

daha keısn degıl canım
pazartesı gunu catı muayenesı yapılcak
benımkının kafası hep ıkı hafta onden gıdıyo o yuzden catı muayenesıne gore karar verıcek
normal yollarla dogurabılırmıyım bakıcak
bıde kılosuda ılerde son zaman kalırsa belkı yıne normal olamayabılır
epidural dusunmuyomusun

ohh ohh keyfıne sıyecek yok
ınsallah hıc bı sorun cıkmadan hepsını hlledersınız mutlu mesut sekılde

benim doktor çatı muaynesi yapmadı ya doğum başlayınca yapcakmış.benim kızda koca kafalı.bu çocuklar niye böyleki :S

Geri