2012 de aşılama yaptıranlar buraya

cnm kusura bakma yeni gördümmm..ben menogon iğne vuruluyorum göbekten.yarın 5. yani son iğnemi vurulcam..cuma yada cumartesi yaparız aşılamayı dedi ama yarın tam belli olur yazarım tekrar cnm.2 kere yapıcam dedi 2 gün arayla bakalım bekliyorummm hakkımızda hayırlısı

hadi bakalım inş hayırlı sonuçlar olur cnm mutlaka yaz benimde 2 iğnem kaldı bana 6 gün vurunacaksın dedi inşallah yumurta olmuştur

Mrb herkese

herkese mrb arkadaşlar bende 3,5 senedir evliyim malesef bizimde olmadı bebişimiz eşimin değerleri düşük geliyor şimdilik başkada bir sorun yok gibi görülüyor.ayın 8 de adana başkentte aşılama yaptırdık bu gün 5. günümdeyim.rabbim inş meleklerimizi kucağımıza verir.Kimsenin kucağı boş kalmasın.hayatta her şeyin bir zamanı var ben ona inanıyorum ölümü hiç beklemeden zamanını bilmeden yaşıyoruz doğumda böyle bence zamanını beklemeden gelecek...nasıl bazı insanlar çocuk istemedikleri halde oluyor,çünkü zamanı geldi çaresi yok lütfen umutsuzluğa kapılmayalım sağlık her şeyden önce gelir.rabbbim bütün sevdiklerimizi bize bağışlasın dermansız dert vermesin.belki suan bebeğimiz yok ama çok şükür rabbim bize bu dünyada yaşamayı nasip etmiş.umutla yaşayalım umudumuz gelsin.

herkese mrb arkadaşlar bende 3,5 senedir evliyim malesef bizimde olmadı bebişimiz eşimin değerleri düşük geliyor şimdilik başkada bir sorun yok gibi görülüyor.ayın 8 de adana başkentte aşılama yaptırdık bu gün 5. günümdeyim.rabbim inş meleklerimizi kucağımıza verir.Kimsenin kucağı boş kalmasın.hayatta her şeyin bir zamanı var ben ona inanıyorum ölümü hiç beklemeden zamanını bilmeden yaşıyoruz doğumda böyle bence zamanını beklemeden gelecek...nasıl bazı insanlar çocuk istemedikleri halde oluyor,çünkü zamanı geldi çaresi yok lütfen umutsuzluğa kapılmayalım sağlık her şeyden önce gelir.rabbbim bütün sevdiklerimizi bize bağışlasın dermansız dert vermesin.belki suan bebeğimiz yok ama çok şükür rabbim bize bu dünyada yaşamayı nasip etmiş.umutla yaşayalım umudumuz gelsin.
cnm hoşgeldinnn...kızz bende adanadayımmmm...başkente gdecektim sonra vazgeçtim başka bir doktora yaptırıyorum.cuma günü yapılcak aşılamam.kaç yumurtan vardı cnm senin..buarada adananın neresinde oturuyosun

mrb cnm hoşgeldin çok doğru söylüyorsun ama hayatta bugün varsın yarın yoksun yarın ne yaşayacağın başına ne geleceği belli değil sel felakati deprem kaza herşey fazlasıyla yaşanıyor ben kendi açımdan şöyle düşünüyorum başıma yarın ne geleceği belli değil hayata veda etmeden bu sevinci yaşayım ve eşime yaşatayım istiyorum belki birçok arkadaşta böyle düşünüyordur acelem birazda bu yüzden tabiki herşey allahtan ben elimden geleni yapayımda takdir rabbime kalsın seninde hayırlı olsun inşallah güzel haberler verirsin bir hafta sonra kendindeki değişiklikleride paylaş canım arada

s.a arkadaslar ben asılama oldum 5 gun once ıkı gundur de adet olacakmısım qıbı karnım belım kasıklarım sancıo buqun de bır ıkı damla leke geldı yardımcı olabılırmsnz adet mı olacm acaba? tesekkur ederım sımdıden

aslında ben tarsusta oturuyorum canım.burdan gidip geliyoruz.doktorumdan çok memnunum çok ilgileniyorlar.bir kaç yumurta vardı ama gelişmiş olan bir taneneydi.onun olması yeterli dedi doktorum.yaptırdık bakalım hayırlısı....sen dışarda özel mi yaptırıyorsun canım.

tşk ederim canım tabiki paylaşırım.evet başımıza ne geleceği belli değil benim acı kayıplarım oldu tabi böyle oluncada hayata bakışım değişti.o yüzden önce sağlıklı yaşamayı sevdiklerimi sağlıklı görmeyi istiyorum.Sizlerede bunu sitres yapmamanız için söylüyorum her seyi oluruna bırakın gerçekten bir zamanı var tabi elimizden gelen her seyi yapmak lazım sonrada zamana bırakmak.

Geri