gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Üniversite Kontenjanları Arttı mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda 2012 Üniversite Kontenjanlarının artışıyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım var mı? Duyduğum kadarıyla 2012 Üniversite Kontenjanları Arttı diye biliyorum bu doğrumu

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

ÖSYM'den alınan bilgiye göre, 2012-2013 eğitim yılı için üniversite kontenjanları belirlendi. Üniversite kontenjanları geçen yıla göre yaklaşık yüzde 20 artışla 937 bin 676 olarak belirlendi. Adayların yayımlanması için yoğun talepte bulundukları ''2012-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'' ise kontenjan tabloları, program koşulları ve diğer tabloları adaylara ön bilgi vermek amacıyla bugünden itibaren 12 Temmuz'a kadar ÖSYM'nin internet sitesinde yayımlanacak.

2012 Üniversite Kontenjanları Arttı mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  2. 2011 - 2012 Üniversite taban puanları hakkında bilgi istiyorum.

2011 - 2012 Üniversite taban puanları hakkında bilgi istiyorum.

Arkadaşlarım selamlar, 2011 2012 yılında üniversitelerin taban puanlarını bulabileceğim bir link yada sitenizde bununla alakalı bir konu var sa paylaşın lütfen benimle. Teşekkür.
  3. 2012 Üniversite Taban Puanları Burada Melekler!

2012 Üniversite Taban Puanları Burada Melekler!

2012 üniversite taban puanları nedir listesi ilgili bilgiler burada melekler Bir üniversite maratonu daha bitti melekler :) Umarız tüm meleklerimiz tercih ettikleri okullara yerleşebilmişlerdir.:) Şimdi önümüzde ki sene bu maratona dahil olacak meleklerimiz için bu senenin taban puanlarının yer aldığı ÖSYM linkini ekliyoruz... BURADAN...
  4. 2012 Üniversite geçme notu

2012 Üniversite geçme notu

2012 Üniversite geçme notu Üniversite geçme notu kaç oldu 2012 Misafirimizin sorusu üzerine 2012 Üniversite geçme notu hakkında küçük çaplı bir araştırma yaptık ve hem o misafirimize, hemde konuyla ilgili tüm melek'lerimize bilgi sunmak istedik bu sayfamızda. Üniversite geçme notu kaç oldu? Avrupa Birliği'ne üyelik kapsamında yükseköğrenimde kaliteyi artırmak, Avrupa'daki...
  5. Arkadaşlar 2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi bilginiz olsun

Arkadaşlar 2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi bilginiz olsun

2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi 2012 DGS Kontenjanları hakkında bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 DGS Kontenjanları hakkında bilgi edinmek isteyen ilgili tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizlere 2012 DGS Kontenjanlarının düzenlediğine dari sizlere bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz. Yükseköğretim Genel Kurulunun 05.04.2012 tarih ve 2012.6.353 sayılı kararı ile yayımlanması ve...

Sayfayı Paylaş