2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

İlginize çok teşkkürler kusura bakmayın gözümden kaçmış olmalı .
Teşekkürler yardımcı olduğunuz için

Rica ederim...

Ünlüler Alex De Souza İle Akşam Yemeğinde | Acunn.com
Video başladığı an çalmaya başlayan şarkıyı söylermisiniz bi türlü bulamadım ya şimdiden teşekkürler

Aradığınız parça Sergio Mendes'ten Magalenha :)

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

Admin Survivorda Alexin Oldugu Ödül Oyununda Maçta Çalan İçinde Loka Kelimesi Geçen Şarkının Adı Nedir ???

slm admin şimdi sana bulunması çok zor bi şarkı ismi sorcam...link veremiyorum çünkü elimde verebilecek bi link yok...2006 torino kıs olimpiyatlarını verirken trt 3 de vtr lerde arka planda bi sarkı vardı Japonca mı korece mi bilmiorum ama çok güzel bi şarkı bulabilirmisin?teşekkürler şimdiden :)))

Admin Survivorda Alexin Oldugu Ödül Oyununda Maçta Çalan İçinde Loka Kelimesi Geçen Şarkının Adı Nedir ???

Lütfen link verin..

slm admin şimdi sana bulunması çok zor bi şarkı ismi sorcam...link veremiyorum çünkü elimde verebilecek bi link yok...2006 torino kıs olimpiyatlarını verirken trt 3 de vtr lerde arka planda bi sarkı vardı Japonca mı korece mi bilmiorum ama çok güzel bi şarkı bulabilirmisin?teşekkürler şimdiden :)))

Slm sevgili misafirimiz, şimdi ben de size anlaması kolay bir cevap vereceğim; lütfen link verin :D:D Bu derece ayrıntıyla şarkının çaldığı tarih ve zamanı hatırladığınıza göre, diğer soru soran arkadaşlar gibi bir zahmet link arayıp bulup buraya eklerseniz, sorunuza memnuniyetle cevap vermeye çalışacağım :D:D Şimdiden teşekkürler :D:D

Aradığınız parça çook eskilerden, klasik diyebileceğimiz bir parça, Stewie Wonder'dan Part Time Lover :)

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

Geri