2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında mako tarafından paylaşıldı.

1. EKin2014

EKin2014 Forum Okuru

slm arkadaslar bende 14/03/14 te asilamam yapildi. heycanla bekliyorum.asilamam 11. gunu bende bel agrisi ve kasik agrisi var bide hafif acik renkte akinti.gogus uclari cok az sizliyo.sizce tutmusmudur???

2. umut tokac

umut tokac Forum Okuru

Slm canim benim 9.gunum bugun ve adet olcakmisim gibi agrilarim var cok korkuyorum hasta olcam diye insalah olmam

3. Aksayam

Aksayam Forum Okuru

Slm arkadaşlar benimde aşılamamın 8. Günü eşimde hareketsizlik wardı sperm iyiydi ilk 3gün çok ağrıyordu kasıklarım belimde hala belim ağrıyor kasıklarımda ara ara batmalar oluşuyor ani hareketlerde bide iştahım 2 gündür açıldı varmı böyle olan

4. nur nur

nur nur Yeni Üye

Slm kızlar bende aşılama yaptircam puregon kullanıyorum bugün takip icin gittim sağda 13 mm yumurta varmış igneye devam etcem p.tesi gitcem tekrar bir yumurta ile aşılama tutarmi acaba

5. çağla çetin

çağla çetin Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar 4 yıldır evliyiz 1.5 yıldır korunmuyoruz eşimde bende doktora gittik ikimizdede problem yok dediler ama olmuyor en sonunda dayanmadım aşılama diye tutturdum doktoruma o seni yormak istemiyorum filan dedi dinlemedim bakalım 29 martta yaptık ilk aşılamayı eşimin 350 milyon spermi var 148 milyonu hareketli çıktı ben adetimin üçüncü günü doktotra gidip iğnelerle yumurtaları büyüttüm 3 tane büyük yumurtam 16-18mm gibi yeterliymiş çatlatmayı vurduk aşılmayı yaptık
    ilk gün hafif ağrım vardı gittikçe şiddetlendi göğüslerim ve göbeğim balon gibi şişti biraz daha şişsem uçan balon misali tavana yapışacakmışım gibi kasıklarıma birden şişdetli ağrı giriyor bugün 10.gün olmasına rağmen 7.gün eczaneden test aldım yaptım idrar şu 5 tlliklerden negatif çıktı bende o yüzden umudumu kestim hayırlısı olsun bakalım hakkımızda bu arada iştahım filanda çok açık normalmi acaba??

6. nur nur

nur nur Yeni Üye

Slm kızlar dün asillamam oldu kasiklarimda ağrı var benim yumurtam sagdaydi ve sağ bacağıma cok ağrı giriyor
    lütfen aşılama olupta pozitif olanlar cvp versin ben aşılama olunca bir 10 dk yattim sonrada arabada yatarak geldim evde bir baktım spermler akmış camasira acaba tutmadimi aşilama

7. kaderimsin...

kaderimsin... Forum Okuru

slm kizlar bende 8 nisan ve 10 nisan da asilama oldum kasiklarimda hafif agrilar oluyor gögüs uclarim aciyor pek belirtim yok isallah hayirlisiyla hamisimdir cok bekledim gel artik bebisim:leylek

8. nur nur

nur nur Yeni Üye

Kızlar lütfen bilenler cvp versin asilamada 7. Gün ve bugün mercimek kadar kan geldi be neyin nesi

2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya konusuna benzer içeriklerimiz
  1. mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı asilama yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 slm arkadaşlar sizlerde benim gibi mayıs ayının anne adaylarıysanız hadi listeye burada bilgilrimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi hamile haberlerini birlikte alalım
  2. aşılama yaptıranlar varmı aramızda arkadaslar

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı yaptıranlar 2010 yaptıranların yorumları 2011 suan sıte içindeysenız lutfen cvp yazın
  3. mart nisan ayında cift cizgi görmek isteyenler buraya

mart nisan MAYISTA HAZİRAN ayında cift cizgi görmek isteyenler haydin liste yapalım kızlar haydin ben martı beklıyom 10 sizlerde gelin inşallah uğurlu gelir
  4. aşılama yaptıranlar burayaa...

aşılama yaptıranlar 2011 aşılama yaptıranlar 2011 de ramazanda yapanlar merhaba arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı varsa bu süreçte neler yaşadı? olumlu veya olumsuz sonuçları paylaşalım lütfen. ben ayın 23'ünde aşılama yaptırdım şimdi sonuçları bekliyorum:leylek
  5. nisan 2011de aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar 2011 nisan 2011 aşılama yaptıranlar tüp bebek merhaba ben 04/04/2011 itibariyle aşılama yaptırdım yeni aşılama yaptıranlar aşılamayla hamile kalanlar yaşadıklarınızı anlatırmısınz
  6. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  7. 2012 de aşılama yaptıranlar buraya

2012 yılında anne olmak için aşılama yaptıran kaç kişi var.Birbirimizi bulalım kızlar . hadi bakalım her sey gonlumuzce olsun hayırlısıyla bu ay aşılama yaptıran kaç kişi var sonuç ne
  8. 2014 ocakta aşılama yaptıranlar buraya

Bu ay aşılama yaptranlar var mi?
  9. aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı
  10. Asilama Yaptiranlar

Ben bu ay asilama yaptirdim 13 gunum idrar testi yapip sonucu ogrenenler acilll

Sayfayı Paylaş